Byron Parfums

Ár:   29 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Phoenix19, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. április 13.

Ár:   29 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A Mula Mula egy szleng kifejezés az USA-ból, mely készpénzt jelent. Bár a parfüm zamatos gyümölcsös és édes jegyekkel indul (barack, karamell, benzoé), aztán megérkezik az addig rejtett arca is: sötét fás és nagarmotha jegyek. Az elegáns, finom bőr, együtt a lágy fűszeres gyömbérrel, rózsaszín borssal és sáfránnyal vibrálóvá, modernné teszi a kompozíciót."

Fejjegyek: barack, karamell, piros gyümölcsök, sáfrány

Szívjegyek: gyömbér, labdanum, nagarmotha, rózsaszín bors

Alapjegyek: benzoé, mósusz, oud, pacsuli, perui balzsam, vanília

MINTA Byron Parfums Mula Mula
Ár: 700 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 1 ml - 2 próba, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

kissd

2020. augusztus 4.

Páromtól, most már férjemtől (én is ezt viseltem az esküvőnkön) kaptam másfél éve. Azóta nagy becsben tartom. Az elején mindig ezt fújkodtam magamra, most már csak különleges alkalmakkor használom. Valamiért én imádom a vaníliás parfümöket. Ez az a parfüm amit sokan megdicsérnek és órák múlva is érzem magamon. Arra az epresre most eléggé kíváncsi lettem :O , biztosan nagyon finom illata van annak is, legalább egy mintát beszerzek belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

necra

2020. július 25.

Ezt viseltem az esküvőmön. Fantasztikus az illata. Most kijött egy epresebb verziója és te jó ég, de finom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

barni8

2020. július 11.

Konyakosmeggyet dörgölnek a csuklómhoz.
Aztán nagyon távol, mint folyó túlpartján egy biciklis lány imbolygó szürke foltja, felsejlik valami félálomi riadtságként egy- két lejárt, olcsó kategóriás, bolti fűszerkeverék ábrándja.
Oud? Benzoé? Pézsma? Labdánum?
Hova tűntek? Biztos megette a kreátora a karamellás csoki mellé.
Szilázsa? Egy órácska, három-negyed.

Tipp: köss a karbokádra egy kocka Mon Chéri-t. Olcsóbb, tartósabb, remekebb kreáció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Konyakosmeggyet dörgölnek a csuklómhoz.
Oud? Benzoé? Pézsma? Labdánum?
Hova tűntek? Biztos megette a kreátora a karamellás csoki mellé.
Szilázsa? Egy órácska, három-negyed.

silence

2020. április 11.

Rég voltam így új illattal...... belehabarodtam első találkozás alkalmával! (nerolis minta).... és természetesen ezt követően, rögtön meg kellett rendelnem egy egész, 50 ml-es üveggel is!
Imádom!!!! Nem véletlen, hogy Amerikában már hatalmas rajongó tábora van ennek a parfümnek, sajnálom, hogy nálunk még kevesen ismerik.....
Zamatos, édes gyümölcsökkel indít..... főként a finom, mézédes és lédús barackot érzem rajta leginkább kifújás után, majd a leszáradás során egyre mélyül, egyre édesebb, karamelles, balzsamos, vaníliás jegyek törnek elő.....puha, bőrös, mély és buja finomság.....
Engem nem emlékeztet semmire, Angelre meg főként nem! Az Angel sokkal hivalkodóbb, harsányabb,(kevesen is szeretik) míg a Mula Mula egy puha, vaníliás, simulékony illat jóval diszkrétebb hatósugárral (ezt rengetegen dicsérték már rajtam!)
Tartósságára nem lehet panasz, rajtam a reggeli 4 fújás estig érezhető, igaz, akkor már csak nagyon bőrközelben.
Párom is imádja rajtam, soha nem bírja ki hogy ne bújjon a nyakamba amikor ezt fújom.....
A névválasztás számomra örök rejtély, nem értem, mi köze a készpénzhez..... (maximum, az, hogy ez sem egy olcsó mulatság, ahogy a niche-ktől megszoktuk).... de nem is akarom fejtegetni, csak élvezni ezt a csodás érzést, amit kapok tőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Sompi1

2019. június 24.

Régóta szemeztem vele és végre sikerült egy kis mintához jutnom! Imádom! Édes, különleges, rejtélyes. Amikor már megszokta az orrom, egy- egy mozdulatnál újra és újra érezni kezdem. Kell egy üveggel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

egyboszorka

2019. április 11.

A parfümház fiatal, tavaly óta elérhetőek az illataik, a honlapjukon 6 parfüm található, sok más információ (pl. parfümőrök) nem.
1 ml mintát használtam el, a vélemény ez alapján íródik. Az eleje rajtam bőrös barack, vaníliával. Mostani ízlésem szerint erős és tömény, ami azonban mellette szól, az a barack szépsége, amit még a viszonylag erőteljes bőr jegy sem tud háttérbe szorítani. Lédús, friss, nagyon természetes barack. A bőrös jegy szépen visszahúzódik, előbújik az édes vonulat, a karamell nagyon dominál. Valószínűleg ő, és a pacsuli a ludas abban, hogy - Marcsi66- tal egyetértve - nekem is beugrik az Angel a középső fázisban. Igazából ennyi is a pályafutása rajtam, mert a domináns karamell mindenkit háttérbe szorít, talán, ha nagyon odafigyelek, a pacsuli és egy kevéske perui balzsam elősejlik (közel sem egy Chloé, Love Eau Intense szinten), és itt ér véget a történet, kifullad a dolog, mielőtt elkezdődött volna, pedig kimondottan érdekesek az illatjegyek, vártam a sáfrányt, a labdánumot, őket mint illatjegyet kimondottan szeretem... Az, hogy oud van benne, szinte döbbenet számomra...Az 1 ml- nyi tapasztalat bőven elég volt, rajtam ez egy sablonos vaníliás karamell- illat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

boghyca

2019. március 6.

Mostanában kezdtem még jobban beleásni magam az OLYAN parfümök világába, mely nem feltétlen kapható bármely drogériában. Nos a Byron márka nem egy mindenki által ismert név, de nem is baj.
Mula Mula mintát tudtam venni, előtte rengeteget olvastam utána...... Ki kell próbálni alapon, hajrá bőrre egyből.
Elsőre a kis fiolából illatolva emlékeztetett vmire..... (gondolkodik) bőrön már beugrott... Ugyan nincs benne (szerintem) oud, de érezni vmi hasonlót. Rajtam nagyon hasonlít Lattafa Raghba illatára, ami igaz arab és lehet nincs olyan szépen kibalanszírozva, így lehet kissé "karcos" mint ez (talán a tényleges oud miatt) de lényegesen olcsóbban lehet hozzájutni. Finom édes, ami azt illeti, tartósnak is lehet mondani bár ez elég szubjektív. Kinek mi?
Kellemes elgondolás, jön a tavasz kíváncsi vagyok hogyan viselkedik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Kellemes elgondolás, jön a tavasz kíváncsi vagyok hogyan viselkedik :)

gangix

2019. január 19.

Wow! Vaníliás cukros füge. Kissé emlékeztet az Angie-re, de a nyitány és a leszáradás is sokkal erőteljesebb, karakteresebb. A barack és a karamell ad neki egy Messy sexy-s jelleget (A lab on fire: Messy sexy just rolled out of bed), és nekem ott ugyebár végem van...
Nagyon tetszik, kívánságlistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Nagyon tetszik, kívánságlistás.

Marcsi66

2019. január 13.

Na erre őszintén kíváncsi lettem,,,egy feltörekvő új francia márka,kreatív modern szellemű,hódító útjáról olvastam,Vajon milyen illata lehet a sikernek,mi az ami ennyire letaglózza az embereket? Mintát lehet egyelőre venni,üveges hiánycikk,-),,Ebben a kategóriában középmezőnybe sorolnám,az illat nekem 4-es,saccra viszont 5-ös lesz, nálunk is..TM Angel parfüm ,rá emlékeztet,nyomokban,,,Finom bőrös ,oud alapra,megannyi finomságot pakoltak,gyümölcsök,karamell,kis sáfrány, bors,labdanum szép mélységet adott neki,Nem lett émelygős,inkább egy vibráló elegáns szépség.Azt hiszem uniszex,jóváhagynám ha igen,itthoni viszonylatban a bátrabb pasik gondolom majd ki is próbálják.Tartóssága megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

Emli70

2019. január 13.

Egyszerűen egy megátalkodott édes illat függő lettem, keresem a fincsi parfümöket. Inkább mindig mintákat próbálgatok, remélem minél többet megismerhetek.
Nála is éreztem előre, hogy ki kell próbálni, és tessék, ajaj, tudtam hogy jó lesz, nekem nagyon tetszik. Szerintem nincs amúgy túl bonyolítva, gyümölcsök, likőr, karamell, ettől kerekedik körénk egy nagyon kellemes és erős illatfelhő. Mégis van mélysége, pici csavart a gyömbér és sáfrány, oud nyújt hozzá. Abszolút női, tartós, nem lehet elbújni vele. És talán inkább fiatalos.
Hasonlítani nem igazán tudom más parfümhöz, nincs még akkora tapasztalatom, de amiket eddig ismerek, és a polcomon a minták között el kellene helyezni, azt hiszem a Salvatore Ferragamo Amo és a Sospiro Muse közé tenném. Igen, szeretnék üvegest belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance