BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dea

2017. október 26.

Nagyon folyós,nem elég sűrű az ízlésemnek, és nem fed eléggé, nem a legrosszabb körömlakk,amivel valha találkoztam, de nem is a legjobb,nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

dianno

2012. szeptember 11.

Tartós, gyorsan szárad és nagyon jól mutat napbarnított kezeken (is).:)) Neon fényben világít. Nekem a N246 shimmer tutti frutti árnyalat van meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.

flowergirl

2012. július 12.

Az In da club, gyönyörű kék körömlakkot még szülinapomra kaptam és szerelem volt első látásra. 2 rétegben tökéletesen fed és volt, hogy egy hétig bírta lepattogzás nélkül.Sok van az üvegben és nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 12.

bogirepcsin

2012. június 6.

nekem pont képen lévő körömlakk volt meg.
nagyon felbosszantott, mert ahogy megvettem, hazafelemenet bele is borult a táskámba, szóval mostmár utálom ezt az árnyalatot:D
egyébként nem rossz körömlakk, én akciósan 300Ftért vettem. annyit simán megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

nekem pont képen lévő körömlakk volt meg.

kittiie0719

2012. április 14.

Nekem a kék. In da club árnyalat van meg. Nagyon szép. Könnyű a felvitele, gyorsan szárad és tartós. Ár-érték-mennyiség aránya is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.