Cabana Sun

Ár:   €5-15   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Ár:   €5-15
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Barnulást fokozó répaolaj.

leader90

2017. július 31.

Ez nagyon durva holmi!!!!! :) Akinek még fehér a bőre az felejtse is el nagyon hamar, mert nagyon csúnya vége lehet!
Akinek könnyen barnul a bőre, vagy van már egy kis alapszíne, annak viszon csodaszer!
Az idő kicsit megtréfált a nyaralás alatt, de ezzel 2 nap alatt olyan színem lett amint kisütött a nap, mintha egyész héten napoztam volna (vagy inkább 2 hétig ;) )
Az illata elsőre kicsit fura, de inkább kellemesnek mondanám. Szerintem nem víz álló, de a 200-ből alig fogyott valami, uh szerintem ez a flakon még a jövő nyarat is simán kiadja.<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

szilvinyuszko

2015. október 18.

Spanyolországban vásároltam és egyből teszteltem is. Nagyon szépen barnultunk tőle. A vízállóságát megkérdőjelezem, de hát újra lehet fújni :) Az illata kellemes. Az én bőröm elég hamar beszívta, nem maradtam ragacsos utána. Nekünk nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Bebe77

2015. augusztus 10.

Én évek óta használom és nagyon szeretem. Vigyázni kell, mert amíg nincs egy kis színünk, nagyon meg lehet égni vele, főleg ha valaki fehér bőrű. Én akkor kezdem használni, mikor már van egy pici alapszínem. Nagyon szépen barnít, 2-3 nap alatt szinte fekete szoktam lenni. Ez az egyik ok, amiért nagyon bejön, a másik pedig, hogy egyenletesen és nem foltokban barnulok tőle. Csillagos 5-ös. Gyorsan barnuló típusú bőrre nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Ciklon

2013. július 29.

Sziasztok!

Van valakinek hosszabb távú tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatosan?

Én egy hete használom, de fura mód a Sundance 6-os faktorú karotinos napteje mellett mintha jobban látható lenne a barnulás.

Köszönöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

Sziasztok!

Van valakinek hosszabb távú tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatosan?

Köszönöm!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.