Cacharel

Ár:   7960 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: szilva, mimóza, liliom, jázmin, írisz, ibolya, fahéj, csillagánizs, ylang-ylang, tubarózsa, nőszirom, narancsvirág, napraforgó, vanília, tömjén, szantál, pézsma, benzoin

Ár: 1500 , Eladó: emitaylor23
Állapot: 5 ml mini, próbálva , Helyszín: Sopron, fizetés: --
Puffin

2019. november 7.

Fiatal korom szerelme, imádtam. Rendkívül ütős, tartós illatorgia. Igazi nőnek képzeltem magam benne. Édes, puha, bódító. Aki ezt választja, az ne is remélje, hogy a háttérbe húzódhat vele.Ma már csak azért nem használnám, mert nekem ez retro illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 7.

SSSAAA

2019. július 1.

A legpúderesebb illat, amit ismerek. Tényleg bódító, nem egy kis tinglitangli illatocska, egyszerűen imádnivaló. Viszont az üvege valami borzasztó, nem illik ehhez a szépséghez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

6vilag

2018. november 25.

Mint Aladdin lámpása, titokzatos és mélyen erotikus is.
Ma már gyakorlatilag egy legenda, így nagyon kiváncsi voltam rá.
Hát.....elsőre igen orrba vágó élmény volt. Bántam is, hogy a kíváncsiság hajtott és képes voltam megrendelni teljesen ismeretlenül, pusztán az olvasott véleményekre hagyatkozva. Aztán hűlt az idő, és megbarátkoztunk. Szerintem ez mínuszokért kiállt, el sem tudom képzelni melegebb napokon. Azt viszonyt kifejezettem szerettem benne, hogy nem egy lineáris illat, változik a nap során. Nekem legjobban a leszáradása tetszett, az tényleg isteni finom, szilvás, tömjénes, puhaság volt. Végig van benne valami "mélység". Összességében egy nagyon jól megkomponált illat, brutális tartóssággal. Mély és titokzatos, szerintem a csomagolása is ezt tükrözi, csak kár, hogy nem lehet 3-at kívánni a használójának...
A felfújás után közvetlenül számomra mellbevágó élmény volt, de a nap végére már szerettem a báját. Frissen kifújva mondhatni tényleg harsány, vagy ahogy előttem nevezték provokatív (és ez mind távol áll a személyiségemtől). Talán a titokzatosságot szerettem benne leginkább, azt, ahogy a nap folyamán változik, a harsányságból ahogyan hozzám szelídül. Nagy klasszikus, az biztos, de viselni is tudni kell. A lámpás üveget eltettem emlékbe, mert nekem bizony az nagyon is tetszik. A youtube-on megnézhető az az illat eredeti reklámja, ami nagyon érdekes. A francia színésznő, aki Loulou-t alakítja cseppet sem közönséges, inkább üde, légiesen bájos. Semmi harsányságot nem sugároz, sokkal inkább az eleganciát, könnyedséget.
Azonban egy üveg elég volt, hisz pusztán csak az érzés érdekelt, hogy milyen is ez a klasszikus illat. Sokszor eszembe jut, pedig évek teltek el már mióta használtam, és még hasonló sem jött soha velem szembe, mély nyomot hagy az biztos. Semmihez sem fogható, nem a 12 egy tucat, az biztos. Igazából, szerintem nem is illett hozzám ez a parfüm (amit egyértelműen nagyon sajnálok), de ettől még 5-ös. Csodaszer ez aki tudja mértékkel és egyáltalán viselni is...Nem tudom, lehet egyszer még megpróbálom...hátha felnőttem már hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Mint Aladdin lámpása, titokzatos és mélyen erotikus is.
Ma már gyakorlatilag egy legenda, így nagyon kiváncsi voltam rá.

asaki

2018. október 7.

Gyerekkoromból ismertem, és ma szagoltam meg újra, már rég el is felejtettem hogy ilyen is volt ám. Teljesen nosztalgikus hangulatba is kerültem, ezen kívül is egy érdekes illatnak tartom, a pozitív értelemben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Trixi

2018. szeptember 5.

Még a 80-as években, az Anais Anais nagy szerelmeseként vettem meg a Loulou-t, akkor még semmit nem tudtam a parfümökről, csak a nagy név számított, aztán párszor bírtam csak elviselni magamon, különleges alkalmakkor, és őrizgettem sokáig a polcomon. Borzasztóan erős, fullasztó, és teljesen idegen tőlem. Ennek ellenére nem a parfüm hibája, tudnom kellett volna, hogy attól még, hogy Cacharel, nem biztos, hogy nekem való, de mi a Janine D-n, Charlie-n, Mósuszon nőttünk fel, állati nagy szám volt egy Cacharel. Ma sem szeretném hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

leila0803

2018. augusztus 23.

Nekem ez a Cacharel Poison illata. Abszolut el tudnam kepzelni, de az egyik tavoli ismeros illata, akihez nincs jo asszociaciom.
Maga az illat mesteri, bodito es utos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Maga az illat mesteri, bodito es utos.

kkinga07

2018. május 21.

Nem ismertem, abszolút. Az Eden kapcsán merült fel a neve, úgyhogy láttatlanba megrendeltem. Klasszikus blind buy, aminek furcsa meglepetés lett a vége. Valami csodálatosra számítottam. Ehelyett, kifújáskor megjelent előttem egy műszőrbe bújtatott , narancsos-vöröses rúzzsal bőségesen bánó, öblösen nevető ötvenes matektanárnő. Jajj, nagyon retró, nagyon karcosan kellemetlen. Sokan írták, időt kell neki adni, pár perc múlva szelídül. Valóban, kevésbé volt szúrósan tolakodó, de akkor sem lett kellemes. Hát, nem tudom, az Eden az egy csoda, egy remekmű. Ez....ósdi. Nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

adrica

2018. április 23.

2013.09.14.: Ez az illat volt az én első illatom. Ez volt az én aláírásom. Igaz, pironkodva írom le, hogy nekem csak az utánzat volt meg mindig (Lucci-Lucci), de nagy találat volt. Anyukám szagolgatás nélül csak lekapta a polcról és karácsonyra vette meg nekem, akkor kb. 15 éves voltam. Akkoriban ismertem meg a ma már férjemmé előléptetett fiatalembert. Ezzel az illattal ismert meg. Természetes volt, hogy a nagyobb alkalmakkor, beleértve az esküvőmet ami rá 10 évre történt meg, ezt használtam. Szerintem is inkább téli illat, de ősszel és tavasszal is megállta a helyét. Az esküvőnk nyáron volt, tartottam is tőle, hogy a nagy melegben hogy fogom bírni ezzel, de teljesen jó volt. Igaz más nyári napon nem használnám, mert mély illat. Ezért nagyon jó alkalmakra, színházba. Sokáig ez volt az én parfümöm. Sőt ha el akarom csábítani az uramat, vagy különlegessé akarom tenni az esténket, akkor csak ezt használom. Tényleg elég belőle nagyon kevés is.

2018.04.20.: Most sikerült beszereznem egy eredetit. Úristen, hogy ezt hogy lehet nem szeretni, nem értem!? Mondjuk az elejétől megijedtem én is, mert én csak a Lucci-Lucci-n nőttem fel, és még most is van belőle. Annak citrusosabb a nyitánya, de amint leszáradt, megérkezett a nyugalom. Ez az! Békés, édes, fűszeres andalgás. Teljesen kész vagyok! Megérkeztem, itt vagyok a Mennyekben! Cirka több mint 20 (23-24) évet kellett erre a pillanatra várnom, hogy ő az enyém legyen. De megérte. Ő ez enyém, én az ővé. Most már bármi rossz jöhet, mert itt van velem, és röhögve túléljük. Még az sem zavar, hogy ma bent kell maradjak dolgozni sokkal tovább. Annyira a föld felett vagyok minimum fél méterrel! Tyű, Apa mit fog hozzá szólni! Este megyünk Bereczki koncertre, tuti ezzel leszek beillatozva! Lehet, hogy kidőlnek mellőlem páran, nem baj. Majd lekörözöm a La Vie Est Belle használókat, ez lesz a válaszom rájuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

kvin

2018. február 12.

Nagyon retró, de ez most nem pozitívum.
80'as évek, Sarah Connor, de sajnos még fiatalon, ártatlanul, édesen... inkább idegesítő, nem ruház fel erővel, nem tesz különlegessé. Engem legalábbis.
Lakótelepi túlburjánzó szerep két rántott hús között.
Szomszédok reklám alatti teregetés, öblítős édességgel átitatott jellegzetes kommersz proli illat.
Retro ide vagy oda, nem igazán tetszetős...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Nagyon retró, de ez most nem pozitívum.
Lakótelepi túlburjánzó szerep két rántott hús között.
Retro ide vagy oda, nem igazán tetszetős...

dalma92

2018. január 6.

Egyelőre mintaként birtoklom. Végtelenül virágos, telt, bódító, meleg, igazi kis vadóc szeleburdi hippi illat. Van egy kép előttem: Vavyan Fable regényekben ilyen illatú nyári virágokban hempergőznek szinte részegülten a méhek. Óh... de jó... :)

Lou lou és Dior Poison... Nekem egy tőről fakadnak. Ugyanaz a bódító édesség, nagyon addiktív, nem vitás. Ha lenne valakinek üvegében bármennyi, csak szóljon!

Vettem itt egy üveggel azóta. Hát... hogy is mondjam. Sok illatnál az az érzése az embernek, hogy fentebb csavarhatták volna picit az erősséget. Hát itt megtették. Ezt tényleg harapni lehet. Finom, nagyon finom. De ha kiadnának egy könnyedebb verziót, azt jobban tudnám szeretni. Valahogy nem akaródzik magamra fújni már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance