Cacharel

Ár:   9800 Ft és 13 630 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 12.

Ár:   9800 Ft és 13 630 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: szilva, mimóza, liliom, jázmin, írisz, ibolya, fahéj, csillagánizs, ylang-ylang, tubarózsa, nőszirom, narancsvirág, napraforgó, vanília, tömjén, szantál, pézsma, benzoin

Cacharel LouLou fújós eladó
Ár: 1600 Ft/ 2900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
1500Ft-Cacharel LouLou 5ml fújós
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 5ml üvegfújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott posta

anita763

2020. augusztus 6.

Nemrég jutottam hozzá egy 50 ml-es vintage (20 éves) illathoz. Meglepő módon a korához képest még mindig hozza azt a finom virágos illatot (hibátlanul), mint amire megboldogult gyerekkoromból emlékszem. Igazából nem merem használni, inkább csak a szép kékséges üvegéből szagolgatom, mert brutál illat, viszont nagyon hozza azt a nosztalgikus vonalat, ami 20 évvel ezelőtt én voltam, jó emlékek fűződnek hozzá. :) Az üveg is nagyon tetszik. Mindenképpen jár neki az öt csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Alsace

2020. március 8.

Fújóst vettem először belőle, és örülök, hogy így döntöttem.
Nem rossz, nem rossz, de nem is lett a kedvencem. Erősen indít, végül virágos illatok dominálnak benne, de egész végig hiányérzetem volt. Hiányoltam az orientális illatjegyeket belőle nagyon, elhasználom, de nem fogok belőle egy üveggel rendelni. Rajtam sajnos egyáltalán nem tartós 3-4 óra után nyomát se érezni, hogy parfümöt használtam. Jobban kedvelem a klasszikus illatokat (Shalimar, Diva, Coco), kicsit talán túl magas volt a mérce, sajnos nekem nem elég régies ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Fújóst vettem először belőle, és örülök, hogy így döntöttem.

necra

2020. január 18.

Tipikusan a szomszéd irodában is érezhető retró illat. Nem rossz, de itthon még nem mertem magamra fújni, mert a férjem rosszul lenne tőle. Még nem tudom örülök e neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

gyula1971

2019. december 20.

Az 1990-es évek közepén ezt az illatot a hölgy ismerőseim nagy részén éreztem.Akkor ez egy ikon volt. Ma is megismerném ennyi idő után. Praktikus volt,kis táskában hordták magukkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 20.

6vilag

2019. december 20.

Mint Aladdin lámpása, titokzatos és mélyen erotikus is.
Ma már gyakorlatilag egy legenda, így nagyon kiváncsi voltam rá.
Hát.....elsőre igen orrba vágó élmény volt. Bántam is, hogy a kíváncsiság hajtott és képes voltam megrendelni teljesen ismeretlenül, pusztán az olvasott véleményekre hagyatkozva. Aztán hűlt az idő, és megbarátkoztunk. Szerintem ez mínuszokért kiállt, el sem tudom képzelni melegebb napokon. Azt viszonyt kifejezettem szerettem benne, hogy nem egy lineáris illat, változik a nap során. Nekem legjobban a leszáradása tetszett, az tényleg isteni finom, szilvás, tömjénes, puhaság volt. Végig van benne valami "mélység". Összességében egy nagyon jól megkomponált illat, brutális tartóssággal. Mély és titokzatos, szerintem a csomagolása is ezt tükrözi, csak kár, hogy nem lehet 3-at kívánni a használójának...
A felfújás után közvetlenül számomra mellbevágó élmény volt, de a nap végére már szerettem a báját. Frissen kifújva mondhatni tényleg harsány, vagy ahogy előttem nevezték provokatív (és ez mind távol áll a személyiségemtől). Talán a titokzatosságot szerettem benne leginkább, azt, ahogy a nap folyamán változik, a harsányságból ahogyan hozzám szelídül. Nagy klasszikus, az biztos, de nála aztán igaz a közhely tényleg, viselni is tudni kell. Nekem nehezen ment. A lámpás üveget eltettem emlékbe, mert nekem bizony az nagyon is tetszik. A youtube-on megnézhető az az illat eredeti reklámja, ami nagyon érdekes. A francia színésznő, aki Loulou-t alakítja cseppet sem közönséges, inkább üde, légiesen bájos. Semmi harsányságot nem sugároz, sokkal inkább az eleganciát, könnyedséget.
Azonban egy üveg elég volt, hisz pusztán csak az érzés érdekelt, hogy milyen is ez a klasszikus illat. Sokszor eszembe jut, pedig évek teltek el már mióta használtam, és még hasonló sem jött soha velem szembe, mély nyomot hagy az biztos. Semmihez sem fogható, nem a 12 egy tucat, az biztos. Igazából, szerintem nem is illett hozzám ez a parfüm (amit egyértelműen nagyon sajnálok), de ettől még 5-ös. Csodaszer ez aki tudja mértékkel és egyáltalán viselni is...Nem tudom, lehet egyszer még megpróbálom...hátha felnőttem már hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 20.

Mint Aladdin lámpása, titokzatos és mélyen erotikus is.
Ma már gyakorlatilag egy legenda, így nagyon kiváncsi voltam rá.

Puffin

2019. november 7.

Fiatal korom szerelme, imádtam. Rendkívül ütős, tartós illatorgia. Igazi nőnek képzeltem magam benne. Édes, puha, bódító. Aki ezt választja, az ne is remélje, hogy a háttérbe húzódhat vele.Ma már csak azért nem használnám, mert nekem ez retro illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 7.

SSSAAA

2019. július 1.

A legpúderesebb illat, amit ismerek. Tényleg bódító, nem egy kis tinglitangli illatocska, egyszerűen imádnivaló. Viszont az üvege valami borzasztó, nem illik ehhez a szépséghez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

asaki

2018. október 7.

Gyerekkoromból ismertem, és ma szagoltam meg újra, már rég el is felejtettem hogy ilyen is volt ám. Teljesen nosztalgikus hangulatba is kerültem, ezen kívül is egy érdekes illatnak tartom, a pozitív értelemben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. szeptember 5.

Még a 80-as években, az Anais Anais nagy szerelmeseként vettem meg a Loulou-t, akkor még semmit nem tudtam a parfümökről, csak a nagy név számított, aztán párszor bírtam csak elviselni magamon, különleges alkalmakkor, és őrizgettem sokáig a polcomon. Borzasztóan erős, fullasztó, és teljesen idegen tőlem. Ennek ellenére nem a parfüm hibája, tudnom kellett volna, hogy attól még, hogy Cacharel, nem biztos, hogy nekem való, de mi a Janine D-n, Charlie-n, Mósuszon nőttünk fel, állati nagy szám volt egy Cacharel. Ma sem szeretném hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

leila0803

2018. augusztus 23.

Nekem ez a Cacharel Poison illata. Abszolut el tudnam kepzelni, de az egyik tavoli ismeros illata, akihez nincs jo asszociaciom.
Maga az illat mesteri, bodito es utos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Maga az illat mesteri, bodito es utos.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance