Cacharel

Ár:   9800 Ft és 13 630 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 12.

Ár:   9800 Ft és 13 630 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: szilva, mimóza, liliom, jázmin, írisz, ibolya, fahéj, csillagánizs, ylang-ylang, tubarózsa, nőszirom, narancsvirág, napraforgó, vanília, tömjén, szantál, pézsma, benzoin

Cacharel LouLou fújós eladó
Ár: 1600 Ft/2900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Cacharel LouLou+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Marcsi66

2021. február 5.

" Igazából Szerelem " nekem igen,egy korszak leánya ugyanúgy ahogy én is...80'90'-es évek,egyik szenzációs illata,egy tükörkép rólunk,fiatalokról
A most élsz,most vagy a legszebb érzése,,,és a szexi,önmagát felfedező Nő parfümje aki játszik ismerkedik az élettel.Gyönyörű púderes virágözön,némi vaníliával,sosem tudtam h tömjén is van benne.Most nincs belőle,az utolsó cseppjeit egy koncertre fújtam ki 4 évvel ezelőtt,Bryan Adams bulijára őt vittem
,ideje lenne újra vennem!!!!

UP: Nagyon rég írtam róla,,,,tudom a boldogsággal nem illik hencegni ,de most mégis hadd tegyek kivételt, Ezen a napon Chanel Coco EDP a régi,és a tömény változatból egy fújósnyi,és végre megint a tulajdonomban Ő!!! Nem tudom meghazudtolni az éveimet (50+ vagyok) ,,,a szívem mélyén elásott vonzalom újra kopogtatott,,,,csodálatos parfüm,örülök h még kapható!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 5.

,ideje lenne újra vennem!!!!

annushka88

2020. szeptember 21.

Fragrantican aldehides csoportba sorolják, megfigyeltem, hogy messziről összekeverhetetlenül kiszagolom ezeket, sőt, üvegcséjük alapján felismerem. A 80-as évekre nagyon jellemző fülledt molekula illat, nekem semennyire sem virágos, bájos vagy friss, hanem gomolygó füst, szárazjég, depeche mode koncert utáni arénában maradt mindenféle tömegek illata, molekula illat. Nagyon nem modern és el tudom képzelni, hogy lehet végtelenül közönségesen is viselni, egy két balkáni túlzással amit néha látok az utcán. Rendkívül tartós, és nagyon könnyen túladagolható. Szerintem kifejezetten hűvösebb időben működik és biztos vagyok benne, hogy csak kevesek lelik benne örömüket manapság, én például igen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Édes, kedves, és bájos. Mint "az ifjúság édes madara". Semmi rafinéria, csak a bűbáj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

anita763

2020. augusztus 6.

Nemrég jutottam hozzá egy 50 ml-es vintage (20 éves) illathoz. Meglepő módon a korához képest még mindig hozza azt a finom virágos illatot (hibátlanul), mint amire megboldogult gyerekkoromból emlékszem. Igazából nem merem használni, inkább csak a szép kékséges üvegéből szagolgatom, mert brutál illat, viszont nagyon hozza azt a nosztalgikus vonalat, ami 20 évvel ezelőtt én voltam, jó emlékek fűződnek hozzá. :) Az üveg is nagyon tetszik. Mindenképpen jár neki az öt csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Alsace

2020. március 8.

Fújóst vettem először belőle, és örülök, hogy így döntöttem.
Nem rossz, nem rossz, de nem is lett a kedvencem. Erősen indít, végül virágos illatok dominálnak benne, de egész végig hiányérzetem volt. Hiányoltam az orientális illatjegyeket belőle nagyon, elhasználom, de nem fogok belőle egy üveggel rendelni. Rajtam sajnos egyáltalán nem tartós 3-4 óra után nyomát se érezni, hogy parfümöt használtam. Jobban kedvelem a klasszikus illatokat (Shalimar, Diva, Coco), kicsit talán túl magas volt a mérce, sajnos nekem nem elég régies ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Fújóst vettem először belőle, és örülök, hogy így döntöttem.

necra

2020. január 18.

Tipikusan a szomszéd irodában is érezhető retró illat. Nem rossz, de itthon még nem mertem magamra fújni, mert a férjem rosszul lenne tőle. Még nem tudom örülök e neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

gyula1971

2019. december 20.

Az 1990-es évek közepén ezt az illatot a hölgy ismerőseim nagy részén éreztem.Akkor ez egy ikon volt. Ma is megismerném ennyi idő után. Praktikus volt,kis táskában hordták magukkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 20.

6vilag

2019. december 20.

Mint Aladdin lámpása, titokzatos és mélyen erotikus is.
Ma már gyakorlatilag egy legenda, így nagyon kiváncsi voltam rá.
Hát.....elsőre igen orrba vágó élmény volt. Bántam is, hogy a kíváncsiság hajtott és képes voltam megrendelni teljesen ismeretlenül, pusztán az olvasott véleményekre hagyatkozva. Aztán hűlt az idő, és megbarátkoztunk. Szerintem ez mínuszokért kiállt, el sem tudom képzelni melegebb napokon. Azt viszonyt kifejezettem szerettem benne, hogy nem egy lineáris illat, változik a nap során. Nekem legjobban a leszáradása tetszett, az tényleg isteni finom, szilvás, tömjénes, puhaság volt. Végig van benne valami "mélység". Összességében egy nagyon jól megkomponált illat, brutális tartóssággal. Mély és titokzatos, szerintem a csomagolása is ezt tükrözi, csak kár, hogy nem lehet 3-at kívánni a használójának...
A felfújás után közvetlenül számomra mellbevágó élmény volt, de a nap végére már szerettem a báját. Frissen kifújva mondhatni tényleg harsány, vagy ahogy előttem nevezték provokatív (és ez mind távol áll a személyiségemtől). Talán a titokzatosságot szerettem benne leginkább, azt, ahogy a nap folyamán változik, a harsányságból ahogyan hozzám szelídül. Nagy klasszikus, az biztos, de nála aztán igaz a közhely tényleg, viselni is tudni kell. Nekem nehezen ment. A lámpás üveget eltettem emlékbe, mert nekem bizony az nagyon is tetszik. A youtube-on megnézhető az az illat eredeti reklámja, ami nagyon érdekes. A francia színésznő, aki Loulou-t alakítja cseppet sem közönséges, inkább üde, légiesen bájos. Semmi harsányságot nem sugároz, sokkal inkább az eleganciát, könnyedséget.
Azonban egy üveg elég volt, hisz pusztán csak az érzés érdekelt, hogy milyen is ez a klasszikus illat. Sokszor eszembe jut, pedig évek teltek el már mióta használtam, és még hasonló sem jött soha velem szembe, mély nyomot hagy az biztos. Semmihez sem fogható, nem a 12 egy tucat, az biztos. Igazából, szerintem nem is illett hozzám ez a parfüm (amit egyértelműen nagyon sajnálok), de ettől még 5-ös. Csodaszer ez aki tudja mértékkel és egyáltalán viselni is...Nem tudom, lehet egyszer még megpróbálom...hátha felnőttem már hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 20.

Mint Aladdin lámpása, titokzatos és mélyen erotikus is.
Ma már gyakorlatilag egy legenda, így nagyon kiváncsi voltam rá.

Puffin

2019. november 7.

Fiatal korom szerelme, imádtam. Rendkívül ütős, tartós illatorgia. Igazi nőnek képzeltem magam benne. Édes, puha, bódító. Aki ezt választja, az ne is remélje, hogy a háttérbe húzódhat vele.Ma már csak azért nem használnám, mert nekem ez retro illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 7.

SSSAAA

2019. július 1.

A legpúderesebb illat, amit ismerek. Tényleg bódító, nem egy kis tinglitangli illatocska, egyszerűen imádnivaló. Viszont az üvege valami borzasztó, nem illik ehhez a szépséghez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance