Best of Beauty 2019

Cadeavera

Ár:   188 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2011. december 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Lory

2014. július 26.

Kicsit keményebb állaga van,nehezebben kenhető de legalább a táska aljában sem folyik szét:)) Mindennapi kenegetésre,megelőzésre teljesen jó,ha már kialakult a cserepesedés akkor szerintem durvább hidratálásra van szükség mint amit ő nyújt.Illatra-ízre viszont nagyon bejött,az eddig kipróbáltak közül a legjobban;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

Vicus

2014. május 16.

Egyik nap dobtam ki, 2 év alatt nem sikerült elhasználni.. Nem ápolt eléggé, nem volt elég krémes, és fura poshadt szaga/íze lett. Olcsó, de nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Charis

2014. március 9.

Az állaga kemény, nehezen kenhető, az illata mű, használat után kb 2 perc múlva égett a szám tőle. Hidratálni sem hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 9.

miri

2013. október 2.

hű nekem ez volt életem legrosszabb ajakápolója...csak még jobban kiszárította a számat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

csilla0404

2013. április 30.

Én ajándékba kaptam, de a dobozán rajta maradt az árcédula és így tudom,hogy 150 Ft-ba került.
Én alapvetően utálom a mézet,de az illata és az íze is kellemes volt ebben az esetben.
Az ajkaimat nagyon jól rendbehozza mikor ki van száradva és szépen puhítja is.
Hamarosan elfog fogyni,de valószínűleg télen újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 30.

Az ajkaimat nagyon jól rendbehozza mikor ki van száradva és szépen puhítja is.
Hamarosan elfog fogyni,de valószínűleg télen újra fogom venni.

dory008

2012. augusztus 31.

nekem felkenve nincs színe, egyébként meg általában csak éjszakára használom. a szám általában elég száraz, minden este bekenem, de még nappal is néha, de mióta ezt használom, azt vettem észre, hogy kicsit még szárazabb, mint szokott lenni. :( az illatáért eleinte nem voltam oda, olyan mézes, méhviaszos illatú, de mára már egész megbarátkoztam vele. az íze pedig édeskés, de ez nekem általában mellékes, nem nagyon szoktam nyalogatni az ajakápolós számat. :D háát, 300 ft-ért mit is várjon az ember... mint ahogy említettem, nekem nem igazán hidratál, sőt. elég zsíros, jól kenhető. az alacsony ára miatt nem 2, hanem 3 csillagot adok neki, és azért mert az előttem írók elég jó véleménnyel voltak róla, lehet, hogy velem van a baj, vagy még hatása nem nagyon van. szerintem fogok még venni ajakápolót ebből a márkából, hiszem ha nem használ, akkor se túl nagy pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

maya

2012. július 24.

Barátomnak vettem még anno ilyet, mert télen a nagy hidegben szegénynek kifújta a száját a szél és elég cserepes lett neki meg talán kicsit meg is duzzadt.
Akkor gondoltam, hogy veszek neki ilyet, és pár napi kenegetés után kezdett helyre jönni a szája! Úgyhogy szerintem azt a pár száz forintot igazán megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Beleza

2012. április 17.

én is az itteni pozitív visszajelzéseken felbátorodva vettem meg aprópénzért ezt az ajakápolót, de sajnos csalódtam. csak rákent egy fénylő réteget, nem hidratál és valami borzalmas színt csinált az ajkaimból, nem volt szép. egyetlen előnye, h nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

mokojka

2012. április 8.

Tegnap vettem egyet az itteni véleményekre hagyatkozva 260 ft-ért és nagyon meg vagyok vele elégedve!
Szőlőzsír mániás vagyok,ez az összes közül az egyik legkellemesebb illatú,ízű,állagú és valóban puhítja az ajkaimat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 8.

Odil

2012. február 3.

Ezen annyira meglepődtem, elképesztően jól hat, és az íze sem rossz. Vicces, hogy nekem csak a legolcsóbb ajakápolók (ez és a Spar Beauty Kiss-e) használnak. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0