Cadiveu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kandi, az összetevőket feltöltötte: nita0218, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

A kezelés 3 lépésből áll:

1. ANTI-RESIDUE SAMPON A lúgos pH (9.0) segítségével nyitja meg a kutikulát, hogy az aktív összetevők könnyebben behatoljanak.
  2. BRASILIAN THERMAL RECONSTRUCTION A savas pH (2.8) elősegíti az intenzív egyenesítést és ezt az ecetsav fixálja. A keratin és a kakaó megerősíti és egészségessé teszi a hajat.
  3. DEEP CONDITIONING MASK Visszaállítja a haj normális pH (4.5) egyensúlyát, ez biztosítja a haj egészségét és fényét, amely hosszan megmarad a kezelés eredményeképp.

A keratinos kezelés ára a felhasznált keratin mennyiségétől függően változhat, és 25 000Ft-nál drágább is lehet.

oaxaca

2020. november 22.

Update: Az új formaldehid nélküli verzió sehol sincs az eredetihez képest! Pár hétig látszott csak meg és fele olyan szép nem volt. 1 csillag az újnak, 5 csillag a réginek.
Nekem csodát tett a hajammal. Ilyen kócos-hullámos volt, töredezett, száraz, de ettől olyan egészségesnek néz ki és olyan puha, hogy legszívesebben egész nap tapiznám. Ahol én csináltatom (kuponnal) 10.000 ft. Amúgy tényleg érdemes megnézni nagyon mit használ a fodrászom, mert nekem is mesélte hogy tönkre tudja tenni a nem erdeti/higított szer a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

nyusszkoo27

2020. július 25.

BÁRKI BÁRMIT mond. Karos nem karos stb.
Egy évben egyszer CSODASZER MEGVÁLTÁS a hajamnak!!!! Kötelező maximum egy évben egyszer. Többször lehet hogy már karos igen, de kit érdekel hiszen nagyon jó ha nem évi 5szor csinálod meg 😀😀🤣

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

BÁRKI BÁRMIT mond. Karos nem karos stb.

gittus0924

2020. június 30.

A sok vegyes véleményt olvasva nagyon féltem tőle, aztán egy barátnőm ajánlott egy fodrászt aki neki csinálta és meg volt vele elégedve. Tavaly decemberben így megcsinaltattam én is és őszintén szólva ez az egyik legjobb dolog ami a hajammal történhetett! Kb 3 hónapig tartott (barátnőmnek fel-egy évig is bírja) és ez idő alatt csodaszép volt. Egyáltalán nem tört le, sőt alig tört az amúgy vekonyszalu és nagyon sérülékeny hajam. Emellett szerencsére a fodrászom a felhasznált anyag függvényében szamolja ki az árat, nem hajhossztol függően, így nem kell 30 ezreket fizetnem csak azért mert hosszú a hajam. Én azt ajánlom, hogy nagyon valogassatok meg kihez mentek és olvassatok véleményeket, kérdezzetek meg ismerősöket. Nem biztos, hogy a legfancybb agyonsztarolt szalonokban azt kapjátok, amire szamitotok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

vikooo

2020. június 16.

Kb 5 eve csinaltattam elöször az eredeti verzioval. A legjobb volt ami a hajammal törtenhetett. Azota probaltam mar masik markak simito, egyenesitö programjat, de egy turot sem ernek. Utoljara tavaly csinaltattam meg ezzel, de sajnos mar nincs olyan erös hatasa mint a reginek.
Alapvetöen is zsirosodik a hajam, ettöl meg inkabb az elsö 2-3 hetben. De utana szep a hajam kb 2 honapig(az elsö kitartott kb 4 honapig).
Büdös es csip, es szur, es a könnyeim is kifolytak, de megerte. Par honapig nincs gond ra.
Kar az errdetiert.:(
4 ⭐️ az ara miatt.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Kar az errdetiert.:(
4 ⭐️ az ara miatt.:/

Anitacska01

2020. május 6.

20 ropiért csinàltattam pesten, 4 hetet alig bírta mert folyton mosnom kellett, àllandóan lelapult a hajam mintha àpolatlan lett volna. De frissében szép és jó volt. A nyakam kimeredt mire végzett a fodràsz :D azt hiszem 3 óra volt. Mégegyszer biztos nem kéne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Bettiiyy

2019. november 25.

Egy gyáva kukac vagyok, meg nagyon nem is volt igényem rá, hogy az egész hajam egyenes legyen, így mindig csak a frufrumat egyenesítettük ki.
A régebbi fajtát is próbáltam régebben, az is szúrós volt, csípte a szememet felkenéskor. Nagyon ritkán bizsergette picit a bőrömet, de ki lehetett bírni.
Sose okozott semmi problémát, de ha láttam - vagy érdekelt volna - az INCI-je, biztosan nem engedtem volna, hogy a hajamra kerüljön.
Sokáig bírta, de két havonta a frufrumat újra kellett csinálni, ami szerintem nem nagy ár, hiszen göndör a hajam. Állítólag a frufru amúgy is hamar gödörödik újra, mint a teljes haj.
Az újabb verziót is próbáltam egyszer, de pont akkor, mikor a kihullott hajam (inzulinrezisztenciára szedett gyógyszer miatt kihullott a fele hajam) pár centire már elkezdett visszanőni, ezért a hajam állandóan úgy nézett ki, mintha hatalmasra tupírozták volna. Ezen nem sokat segített a göndörség sem, és hogy állig levágattam a kevés haj miatt a hatalmas loboncomat. Úgyhogy ennek fényében kell nézni, hogy az új verzió nálam semmit sem ért.
Nem tudom, hogy azért nem használt, mert a rengeteg babahaj feltolta amúgy is a hajamat, nem volt súlya, vagy azért mert nem használt maga a kence. A fodrászom elmesélte, hogy egyik vendégének sem volt jó az újabb fajta, ezért úgy gondolom, mindkét tényező közrejátszott, hogy kb. semmi sem történt a frufrummal.
Ezt figyelembe véve, hogy az új verzió nem sokat ér, és hogy a régi verzió, habár jó, rettenetesen káros, szívem szerint két csillagot adnék, de kénytelen vagyok hármasra értékelni, mert azért jó is volt meg, nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

JasmineK

2019. november 6.

Update: Májusban csináltattam, azóta kihullott a fele hajam és feltöredezett a vállam felettettig. Pedig brutálisan sok, erős hajam volt, most is van, de ilyet nem tapasztaltam korábban. Nem vitaminhiány és több helyen mondták, hogy okozott már ilyet másnak is, biztos, hogy ettől van... Azóta sem jött helyre. Semmire nem mondtam ezt még, de ez nem éri meg!!!

Továbbá azóta sokan mondták, hogy lehet kamuval dolgozott, vagy elszúrtak nálam valamit jópénzért... Bár az nem a termékhez tartozik, de folyamatosan szidott, hogy milyen a hajam, meg nem kehet kifésülni, meg milyen "sz.r". Többször a sírás kerülgetett. Meg ne panaszkodjak, ő is szívja. Másik vendégek nekem szóltak be, hogy büdös...

Eredeti:
Ilyet soha többet és szerintem akinek esze van nem csináltat. Sajnos én sem tudtam.

Állítólag eredetivel dolgozott, láttam a flakont. A keratin mellett formaldehidet tartalmaz, ami erősen rákkeltő, mérgező, szúrós szagú anyag. 6 órán át rosszul voltam tőle ott, kaparta a torkomat, fájt a fejem, a szememet elviselhetetlenül csípte. Még más nap reggel is marta a szememet az anyag... Pluszban bunkók is voltak, ami nonszensz.

Azon túl, hogy egy vagyon volt. Bár azt mondták nem kell, nagy nehezen kibírtam, hogy 4 napig ne mossak hajat, tocsogott a zsírban. Vettem szulfátmentes sampont.
Az első hajmosásnál a hajam fele begöndörött, de ekkor még ki lehetett picit szárítani, meg utána vasaltál és szép volt... Igazából csak aznap volt szép, mikor megcsinálták, bár büdös, a meratintíl. Kb. rá 2-3 hajmosásra visszállt az egész.
3 hét telt el, már több, mint egy hete teljesen ugyanolyan, hullamos, szétálló, begöndörödő, mint volt, nem is puha.

Ami viszont elkeserítőm, mert a pénzt nem bánnám annyira, egyzser kipróbáltam, hogy feltörte a hajamat. Most vettem észre, hogy eltört az egész és kb. 20 centiméterig. Ez nagyon durva.

Szerintem nem éri meg, mert iszonyú káros, pluszban az egészségedet, meg legfőképp a hajadat is tönkreteszi. Vastag, dús, erős és sok hajam van, a fele töredezett le.

Ennél az is jobb, ha vasalod! A fodrász is ezt mondta, pedig előtte azt hallottan, hogy a keratin nem teszi tönkre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Eredeti:

Lina0325

2019. szeptember 10.

Fodrászom beszélt rá, mert állítólag nagyon szépen feltölti és egyenesíti a hajat a kezelés. Sajnos hallgattam rá. Elmondta, hogy először le lesz lapulva a hajam tőle kb 1-2 hétig, de aztán már ez is eltűnik és csak az életteli hajam fog tündökölni. Hát ebből az lett hogy valóban lenyalt volt a hajam hetekig - de borzasztóan, mintha folyamatosan zsíros lett volna. A hajam viszont emellett nem volt szép, táplált hatású. Nagyon nem kellett egyenesíteni mert van egy nagyon pici hullám benne összesen - ez viszont már a kezelés után visszaállt 5 nappal. Szóval nagy csalódás és pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Ebaba26

2019. június 24.

Kétszer csináltattam. Először nyáron (júliusban azt hiszem), mert a pára, izzadás kikezdte az amúgy is göndör, száraz hajam. Nagyon imádtam, és kb év végén kezdett visszaállni egyenesből a saját eredeti formájába a hajam. A másodiknak a tartósságára már nem emlékszem (évekkel ezelőtt volt), mostanában pedig az anyagiak miatt nem is álmodtam róla, hogy újra megcsináltatnám. De nekem bevált, úgyhogy most újra spórolok rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

heather

2019. március 13.

2013- ban ezt írtam:
"Nekem először csinálták meg a hajamon ezt a kezelést május közepén.Most kezdett el egy kicsit hullámosodni a hajam, a tövénél és a friss "bébihajaknál".
Az eljárást nem írom le, ugyanaz, mint amit itt már ismertettek.
De fontosnak tartom megjegyezni, hogy csak profinál érdemes megcsináltatni!Nem véletlen, hogy nem csinálják bárhol-, ezt is tanulni kell, mint minden mást."

Nos,immáron 5. ève csinálják a hajamon,évente 2-szer.
Vegyesek a tapasztalatok.
A régi cucc szuper volt:a hajam szögegyenes és selyempuha,egèszsèges.
Fél evet bírt,csak a lenövés miatt kellett ismételni.
Az eco semmit sem ért,egyszer csinálták meg vele.
Aztán kedden voltam újra,megint változtattak az összetételen.
Nos,pont olyan a hajam kezelés után,mint előtt.
Nulla hatás,mocsok drágán.
Addig-addig változtatgatták,hogy jó nagy izé lett belőle.
Az 1 csillag a mostani hatásnak szól,pedig en voltam a legelfogultabb rajongó.

Újra 5 csillag.
Nos, kiderült, hogy az előző kezelésnél egyszerűen elszúrták a hajam.
Most pont olnyan, mint régen: fényes, szögegyenes és puha. Egészséges!
Újra az első fodrász csinálja, aki profi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

2013- ban ezt írtam:
Az eljárást nem írom le, ugyanaz, mint amit itt már ismertettek.

Nos,immáron 5. ève csinálják a hajamon,évente 2-szer.
Vegyesek a tapasztalatok.
A régi cucc szuper volt:a hajam szögegyenes és selyempuha,egèszsèges.
Fél evet bírt,csak a lenövés miatt kellett ismételni.
Az eco semmit sem ért,egyszer csinálták meg vele.
Aztán kedden voltam újra,megint változtattak az összetételen.
Nos,pont olyan a hajam kezelés után,mint előtt.
Nulla hatás,mocsok drágán.
Addig-addig változtatgatták,hogy jó nagy izé lett belőle.
Az 1 csillag a mostani hatásnak szól,pedig en voltam a legelfogultabb rajongó.

Újra 5 csillag.
Nos, kiderült, hogy az előző kezelésnél egyszerűen elszúrták a hajam.
Most pont olnyan, mint régen: fényes, szögegyenes és puha. Egészséges!
Újra az első fodrász csinálja, aki profi.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3