Cadiveu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kandi, az összetevőket feltöltötte: nita0218, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

A kezelés 3 lépésből áll:

1. ANTI-RESIDUE SAMPON A lúgos pH (9.0) segítségével nyitja meg a kutikulát, hogy az aktív összetevők könnyebben behatoljanak.
  2. BRASILIAN THERMAL RECONSTRUCTION A savas pH (2.8) elősegíti az intenzív egyenesítést és ezt az ecetsav fixálja. A keratin és a kakaó megerősíti és egészségessé teszi a hajat.
  3. DEEP CONDITIONING MASK Visszaállítja a haj normális pH (4.5) egyensúlyát, ez biztosítja a haj egészségét és fényét, amely hosszan megmarad a kezelés eredményeképp.

A keratinos kezelés ára a felhasznált keratin mennyiségétől függően változhat, és 25 000Ft-nál drágább is lehet.

Bettiiyy

2019. november 25.

Egy gyáva kukac vagyok, meg nagyon nem is volt igényem rá, hogy az egész hajam egyenes legyen, így mindig csak a frufrumat egyenesítettük ki.
A régebbi fajtát is próbáltam régebben, az is szúrós volt, csípte a szememet felkenéskor. Nagyon ritkán bizsergette picit a bőrömet, de ki lehetett bírni.
Sose okozott semmi problémát, de ha láttam - vagy érdekelt volna - az INCI-je, biztosan nem engedtem volna, hogy a hajamra kerüljön.
Sokáig bírta, de két havonta a frufrumat újra kellett csinálni, ami szerintem nem nagy ár, hiszen göndör a hajam. Állítólag a frufru amúgy is hamar gödörödik újra, mint a teljes haj.
Az újabb verziót is próbáltam egyszer, de pont akkor, mikor a kihullott hajam (inzulinrezisztenciára szedett gyógyszer miatt kihullott a fele hajam) pár centire már elkezdett visszanőni, ezért a hajam állandóan úgy nézett ki, mintha hatalmasra tupírozták volna. Ezen nem sokat segített a göndörség sem, és hogy állig levágattam a kevés haj miatt a hatalmas loboncomat. Úgyhogy ennek fényében kell nézni, hogy az új verzió nálam semmit sem ért.
Nem tudom, hogy azért nem használt, mert a rengeteg babahaj feltolta amúgy is a hajamat, nem volt súlya, vagy azért mert nem használt maga a kence. A fodrászom elmesélte, hogy egyik vendégének sem volt jó az újabb fajta, ezért úgy gondolom, mindkét tényező közrejátszott, hogy kb. semmi sem történt a frufrummal.
Ezt figyelembe véve, hogy az új verzió nem sokat ér, és hogy a régi verzió, habár jó, rettenetesen káros, szívem szerint két csillagot adnék, de kénytelen vagyok hármasra értékelni, mert azért jó is volt meg, nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

JasmineK

2019. november 6.

Update: Májusban csináltattam, azóta kihullott a fele hajam és feltöredezett a vállam felettettig. Pedig brutálisan sok, erős hajam volt, most is van, de ilyet nem tapasztaltam korábban. Nem vitaminhiány és több helyen mondták, hogy okozott már ilyet másnak is, biztos, hogy ettől van... Azóta sem jött helyre. Semmire nem mondtam ezt még, de ez nem éri meg!!!

Továbbá azóta sokan mondták, hogy lehet kamuval dolgozott, vagy elszúrtak nálam valamit jópénzért... Bár az nem a termékhez tartozik, de folyamatosan szidott, hogy milyen a hajam, meg nem kehet kifésülni, meg milyen "sz.r". Többször a sírás kerülgetett. Meg ne panaszkodjak, ő is szívja. Másik vendégek nekem szóltak be, hogy büdös...

Eredeti:
Ilyet soha többet és szerintem akinek esze van nem csináltat. Sajnos én sem tudtam.

Állítólag eredetivel dolgozott, láttam a flakont. A keratin mellett formaldehidet tartalmaz, ami erősen rákkeltő, mérgező, szúrós szagú anyag. 6 órán át rosszul voltam tőle ott, kaparta a torkomat, fájt a fejem, a szememet elviselhetetlenül csípte. Még más nap reggel is marta a szememet az anyag... Pluszban bunkók is voltak, ami nonszensz.

Azon túl, hogy egy vagyon volt. Bár azt mondták nem kell, nagy nehezen kibírtam, hogy 4 napig ne mossak hajat, tocsogott a zsírban. Vettem szulfátmentes sampont.
Az első hajmosásnál a hajam fele begöndörött, de ekkor még ki lehetett picit szárítani, meg utána vasaltál és szép volt... Igazából csak aznap volt szép, mikor megcsinálták, bár büdös, a meratintíl. Kb. rá 2-3 hajmosásra visszállt az egész.
3 hét telt el, már több, mint egy hete teljesen ugyanolyan, hullamos, szétálló, begöndörödő, mint volt, nem is puha.

Ami viszont elkeserítőm, mert a pénzt nem bánnám annyira, egyzser kipróbáltam, hogy feltörte a hajamat. Most vettem észre, hogy eltört az egész és kb. 20 centiméterig. Ez nagyon durva.

Szerintem nem éri meg, mert iszonyú káros, pluszban az egészségedet, meg legfőképp a hajadat is tönkreteszi. Vastag, dús, erős és sok hajam van, a fele töredezett le.

Ennél az is jobb, ha vasalod! A fodrász is ezt mondta, pedig előtte azt hallottan, hogy a keratin nem teszi tönkre...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Eredeti:

Lina0325

2019. szeptember 10.

Fodrászom beszélt rá, mert állítólag nagyon szépen feltölti és egyenesíti a hajat a kezelés. Sajnos hallgattam rá. Elmondta, hogy először le lesz lapulva a hajam tőle kb 1-2 hétig, de aztán már ez is eltűnik és csak az életteli hajam fog tündökölni. Hát ebből az lett hogy valóban lenyalt volt a hajam hetekig - de borzasztóan, mintha folyamatosan zsíros lett volna. A hajam viszont emellett nem volt szép, táplált hatású. Nagyon nem kellett egyenesíteni mert van egy nagyon pici hullám benne összesen - ez viszont már a kezelés után visszaállt 5 nappal. Szóval nagy csalódás és pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Ebaba26

2019. június 24.

Kétszer csináltattam. Először nyáron (júliusban azt hiszem), mert a pára, izzadás kikezdte az amúgy is göndör, száraz hajam. Nagyon imádtam, és kb év végén kezdett visszaállni egyenesből a saját eredeti formájába a hajam. A másodiknak a tartósságára már nem emlékszem (évekkel ezelőtt volt), mostanában pedig az anyagiak miatt nem is álmodtam róla, hogy újra megcsináltatnám. De nekem bevált, úgyhogy most újra spórolok rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

heather

2019. március 13.

2013- ban ezt írtam:
"Nekem először csinálták meg a hajamon ezt a kezelést május közepén.Most kezdett el egy kicsit hullámosodni a hajam, a tövénél és a friss "bébihajaknál".
Az eljárást nem írom le, ugyanaz, mint amit itt már ismertettek.
De fontosnak tartom megjegyezni, hogy csak profinál érdemes megcsináltatni!Nem véletlen, hogy nem csinálják bárhol-, ezt is tanulni kell, mint minden mást."

Nos,immáron 5. ève csinálják a hajamon,évente 2-szer.
Vegyesek a tapasztalatok.
A régi cucc szuper volt:a hajam szögegyenes és selyempuha,egèszsèges.
Fél evet bírt,csak a lenövés miatt kellett ismételni.
Az eco semmit sem ért,egyszer csinálták meg vele.
Aztán kedden voltam újra,megint változtattak az összetételen.
Nos,pont olyan a hajam kezelés után,mint előtt.
Nulla hatás,mocsok drágán.
Addig-addig változtatgatták,hogy jó nagy izé lett belőle.
Az 1 csillag a mostani hatásnak szól,pedig en voltam a legelfogultabb rajongó.

Újra 5 csillag.
Nos, kiderült, hogy az előző kezelésnél egyszerűen elszúrták a hajam.
Most pont olnyan, mint régen: fényes, szögegyenes és puha. Egészséges!
Újra az első fodrász csinálja, aki profi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

2013- ban ezt írtam:
Az eljárást nem írom le, ugyanaz, mint amit itt már ismertettek.

Nos,immáron 5. ève csinálják a hajamon,évente 2-szer.
Vegyesek a tapasztalatok.
A régi cucc szuper volt:a hajam szögegyenes és selyempuha,egèszsèges.
Fél evet bírt,csak a lenövés miatt kellett ismételni.
Az eco semmit sem ért,egyszer csinálták meg vele.
Aztán kedden voltam újra,megint változtattak az összetételen.
Nos,pont olyan a hajam kezelés után,mint előtt.
Nulla hatás,mocsok drágán.
Addig-addig változtatgatták,hogy jó nagy izé lett belőle.
Az 1 csillag a mostani hatásnak szól,pedig en voltam a legelfogultabb rajongó.

Újra 5 csillag.
Nos, kiderült, hogy az előző kezelésnél egyszerűen elszúrták a hajam.
Most pont olnyan, mint régen: fényes, szögegyenes és puha. Egészséges!
Újra az első fodrász csinálja, aki profi.

lucababa07

2018. december 24.

Nekem egy bizonyos pécsi fodrász csinálta meg már másodszor ezt a kezelést. Elsőre (kb 2-3 éve) teljesen elégedett voltam, 5 csillagot adtam volna, viszont most, amikor elvileg ugyanúgy a régi formulát használta, azokat a dolgokat tapasztalom sajnos, mint amiket az újról többen is írtatok. A hajam szinte ugyanolyan, mint a kezelés előtt volt, és 23e Ft-ot költöttem el a semmire. Ugyanúgy szálasodik párás időben, enyhén hullámos az alja, összetapad, nem csillog, kifejezetten száraz, talán még szárazabb mint volt, pedig mindent betartottam (3 napig nem nyúltam hozzá, 1,5 hét után lett először színezve).... Nagyon el vagyok keseredve:(

UPDATE:
Tulajdonképpen mégiscsak hatásosnak bizonyult valamilyen szinten a második régi féle anyaggal végzett kezelésem is, de csak akkor működött, ha hajmosás és száradás után még körkefével rászárítottam a hajamra. Azóta lenőtt, és ismét hullámosodik a hajam tetejénél, szóval ebből látom, hogy valamennyit mégiscsak használt, méghozzá több (pontosan 6) hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

UPDATE:

dorci993

2018. augusztus 16.

Haaaat nem mondanam hogy jo döntés volt megcsinaltatni. Derékig erő, erőteljesen hullámos és bizony sajnos az utolso 5-7centin elegge töredezett a hajam, és bar szepen be tudom szárítani de ilyenkor a nyári fülledt párás melegben egyreszt nekem kínzás a hajszarito masreszt mivel para van és izzadok, gyorsan megint hullámos lesz. Szóval meguntam h vagy ronda össze-vissza a hajam vagy csatakosra izzadok formázás közben, és így talaltam erre a kezelésre, ami kb ugy hangzott mint az ígéret földje. Nagyon sokáig vacillaltam egyreszt az ára miatt, masreszt az a formaldehid mint második összetevő elegge aggasztott. A Natura változatot is néztem de több helyen is azt mondtak, nagyon hosszu, erősen hullámos és sűrű hajra inkább a “hagyományos” változat lesz hatásos. Végül kinéztem egy szimpi szalont, kaptam időpontot, és megcsinaltattam...több mint 3,5 órán keresztül. Ez egy dolog, az hogy bűzlik a cucc egy masik, azt meg már csak zarojelben mondom h szárítás közben majd kifolyt a szemem ugy csípett a gőze. Oké, gondoltam, most ezt kibirom, és októberig szep és selymes puha hajkorona lesz a jutalom, és mikor elkészült tényleg gyönyörű is volt. Az első hajmosasig, amitől ugy visszagondorodott jo része hogy csak néztem, és persze sehol a fény meg a puhaság se. Meg egyszer megcsinálták (garanciaban), ismét a fent leírt tortúra, szerencsére most kicsit jobb eredménnyel, Bar ha siman hagyom megszaradni magától ugyan ugy hullámos lesz egy része, így most fesulgetem szárítás közben, és egészen szep az eredmény. A selymes fény viszont már második hajmosas után odalett, hiaba szebb így is a hajam mint volt, nem az igazi. A konkluziom az, hogy nagyon gondoljatok at lányok, belevágtok-e, mert egyreszt nagyon drága, plusz macerás a művelet, és nyilván az a formaldehid meglehetosen egeszsegtelen (tudom meg egy rakás minden más is). Ha elore tudom h ez lesz az eredmény, nem hiszem hogy megcsinaltatom. Persze vannak akiknek bejött, de sajna en nem vagyok közöttük. Ha siman a hatást nézem 3*, de ha hozzaveszem az árat is akkor 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Lizu

2018. július 3.

Én még találtam olyan szalont, ahol a régi anyaggal dolgoznak, és a hatás ugyanolyan jó is! Egy bajom van most vele, hogy frufrut vágattam magamnak és ha csak hagyom megszáradni, az is full egyenes lesz. Így most várom, hogy enyhüljön a hatása és a frufrum szépen álljon külön beállítás nélkül is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Kitkat69

2018. június 14.

Nekem másfél hónapja volt ilyen kezelésem, majd három hétre rá egy ismétlő kezelés (garanciában), mert az első semmit sem ért. A második sem... :( Hasonló a tapasztalatom, mint lucababa07-nek. Az első és az ismétlő kezelés is csak addig tartott, amíg másnap reggel felébredtem. Reggelre az egész hajam visszagöndörödött, kiszöszösödött... nem csak a festett, szőkített részek, hanem a töve is... Pedig nem érte pára, víz, nem csatoltam, stb. Nekem hullámos, erős, vastag szálú, váll alá érő hajam van és növeszteném. Pont ezért szerettem volna ezt az eljárást, hogy egyrészt nyáron, vízparton lestrapált hajam nézzen ki valahogy, másrészt hogy a vasalással ne törjem naponta. Azóta persze utána néztem, hogy mi lehetett a probléma. Kizártnak tartottam, hogy az extra göndör hajnál működik és a hullámos hajamat nem fogja. Nálam egyértelműen az, hogy a harmadik lépés nem lett megcsinálva, tehát a rávasalás után nem lett kiöblítve és visszazáró maszkkal lefixálva. Nyilván ez mindkét alkalommal kimaradt. Javaslom mindenkinek, hogy előtte tájékozódjon a fodrásznál, hogy mi a menete nála az eljárásnak és nézzen utána, hogy pontosan azt írják-e a gyártók is... Nekem ezt cca. 27e Ft-om bánja... :( Maga az eljárás elképzelhető, hogy megéri az árát és tényleg csodát művel, ha megfelelő módon csinálják...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

SchmitterBettina

2017. szeptember 6.

Sziasztok!
Nekem több éve van ezzel a termékkel kiegyenesítve a hajam, és szuperül bevált!!! Rengeteg hajam van, vastag erős szálú , ha ez nem lenne akkor minden nap hajat kéne vasalnom, így elég hajmosás után csak. Szebb lett tőle a hajam puhább. Édemes festés előtt menni, aki festeti a haját ( én igen ) , mert megkapja a festéket. Nekem kb 5-6 havonta kell a fodrászomnál csináltatni. Tényleg mindenki azt mondja, hogy rengeteg , dús hajam van, de kb 3,5 óránál én még nem voltam tovább a fodrásznál. Az új verzióval még nem találkoztam, amiből kivonták a cuccot , hallottam, hogy az már nem olyan hatásos. A fodrászomnak még van a régi beváltból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Sziasztok!

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol