Cadiveu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kandi, az összetevőket feltöltötte: nita0218, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

A kezelés 3 lépésből áll:

1. ANTI-RESIDUE SAMPON A lúgos pH (9.0) segítségével nyitja meg a kutikulát, hogy az aktív összetevők könnyebben behatoljanak.
  2. BRASILIAN THERMAL RECONSTRUCTION A savas pH (2.8) elősegíti az intenzív egyenesítést és ezt az ecetsav fixálja. A keratin és a kakaó megerősíti és egészségessé teszi a hajat.
  3. DEEP CONDITIONING MASK Visszaállítja a haj normális pH (4.5) egyensúlyát, ez biztosítja a haj egészségét és fényét, amely hosszan megmarad a kezelés eredményeképp.

A keratinos kezelés ára a felhasznált keratin mennyiségétől függően változhat, és 25 000Ft-nál drágább is lehet.

Agiiiii

2019. május 18.

Nekem nagyon szép lett a hajam, de ez a cucc iszonyú káros. Az egy dolog, hogy sokáig tart, de nekem olyan szinten marta a szemem, hogy azt mondtam, hazajövök... Csípte az orrom, a torkom, fájt a fejem. Plusz ahol kicsit hozzáért a fejbőrömhöz, ott is nagyon csípte... Napokig piros volt a szemem utána.
Hatásos, de nagyon-nagyon erős kémiai anyag és állítólag rákkeltő is. Többet biztos nem, ja és nekem 3 hónapig egész szép volt, de nagyon lelapította az amúgy rengeteg hajam. Tocsogott a zsírban és mintha nem lenne semmi hajad, ezt így 1 naponta.

De egyébként olyan fura volt, hogy egy ismerősöm ajánlotta, de mikor odamentem kb. végig az volt, hogy milyen szar a hajam, ha szögegyenes lenne, nem is csináltatnék vele semmit... Plusz, hogy ő mennyire nem ajánlja. A felénél ki akartam futni onnan, meg az sem érdekelt, milyen lesz.

Ennél nagyobb hülyeséget nem lehet csinálni. Oké, egyszer kipróbáltam, legalább megtzdtam, hogy nekem ez szörnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

heather

2019. március 13.

2013- ban ezt írtam:
"Nekem először csinálták meg a hajamon ezt a kezelést május közepén.Most kezdett el egy kicsit hullámosodni a hajam, a tövénél és a friss "bébihajaknál".
Az eljárást nem írom le, ugyanaz, mint amit itt már ismertettek.
De fontosnak tartom megjegyezni, hogy csak profinál érdemes megcsináltatni!Nem véletlen, hogy nem csinálják bárhol-, ezt is tanulni kell, mint minden mást."

Nos,immáron 5. ève csinálják a hajamon,évente 2-szer.
Vegyesek a tapasztalatok.
A régi cucc szuper volt:a hajam szögegyenes és selyempuha,egèszsèges.
Fél evet bírt,csak a lenövés miatt kellett ismételni.
Az eco semmit sem ért,egyszer csinálták meg vele.
Aztán kedden voltam újra,megint változtattak az összetételen.
Nos,pont olyan a hajam kezelés után,mint előtt.
Nulla hatás,mocsok drágán.
Addig-addig változtatgatták,hogy jó nagy izé lett belőle.
Az 1 csillag a mostani hatásnak szól,pedig en voltam a legelfogultabb rajongó.

Újra 5 csillag.
Nos, kiderült, hogy az előző kezelésnél egyszerűen elszúrták a hajam.
Most pont olnyan, mint régen: fényes, szögegyenes és puha. Egészséges!
Újra az első fodrász csinálja, aki profi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

2013- ban ezt írtam:
Az eljárást nem írom le, ugyanaz, mint amit itt már ismertettek.

Nos,immáron 5. ève csinálják a hajamon,évente 2-szer.
Vegyesek a tapasztalatok.
A régi cucc szuper volt:a hajam szögegyenes és selyempuha,egèszsèges.
Fél evet bírt,csak a lenövés miatt kellett ismételni.
Az eco semmit sem ért,egyszer csinálták meg vele.
Aztán kedden voltam újra,megint változtattak az összetételen.
Nos,pont olyan a hajam kezelés után,mint előtt.
Nulla hatás,mocsok drágán.
Addig-addig változtatgatták,hogy jó nagy izé lett belőle.
Az 1 csillag a mostani hatásnak szól,pedig en voltam a legelfogultabb rajongó.

Újra 5 csillag.
Nos, kiderült, hogy az előző kezelésnél egyszerűen elszúrták a hajam.
Most pont olnyan, mint régen: fényes, szögegyenes és puha. Egészséges!
Újra az első fodrász csinálja, aki profi.

lucababa07

2018. december 24.

Nekem egy bizonyos pécsi fodrász csinálta meg már másodszor ezt a kezelést. Elsőre (kb 2-3 éve) teljesen elégedett voltam, 5 csillagot adtam volna, viszont most, amikor elvileg ugyanúgy a régi formulát használta, azokat a dolgokat tapasztalom sajnos, mint amiket az újról többen is írtatok. A hajam szinte ugyanolyan, mint a kezelés előtt volt, és 23e Ft-ot költöttem el a semmire. Ugyanúgy szálasodik párás időben, enyhén hullámos az alja, összetapad, nem csillog, kifejezetten száraz, talán még szárazabb mint volt, pedig mindent betartottam (3 napig nem nyúltam hozzá, 1,5 hét után lett először színezve).... Nagyon el vagyok keseredve:(

UPDATE:
Tulajdonképpen mégiscsak hatásosnak bizonyult valamilyen szinten a második régi féle anyaggal végzett kezelésem is, de csak akkor működött, ha hajmosás és száradás után még körkefével rászárítottam a hajamra. Azóta lenőtt, és ismét hullámosodik a hajam tetejénél, szóval ebből látom, hogy valamennyit mégiscsak használt, méghozzá több (pontosan 6) hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

UPDATE:

dorci993

2018. augusztus 16.

Haaaat nem mondanam hogy jo döntés volt megcsinaltatni. Derékig erő, erőteljesen hullámos és bizony sajnos az utolso 5-7centin elegge töredezett a hajam, és bar szepen be tudom szárítani de ilyenkor a nyári fülledt párás melegben egyreszt nekem kínzás a hajszarito masreszt mivel para van és izzadok, gyorsan megint hullámos lesz. Szóval meguntam h vagy ronda össze-vissza a hajam vagy csatakosra izzadok formázás közben, és így talaltam erre a kezelésre, ami kb ugy hangzott mint az ígéret földje. Nagyon sokáig vacillaltam egyreszt az ára miatt, masreszt az a formaldehid mint második összetevő elegge aggasztott. A Natura változatot is néztem de több helyen is azt mondtak, nagyon hosszu, erősen hullámos és sűrű hajra inkább a “hagyományos” változat lesz hatásos. Végül kinéztem egy szimpi szalont, kaptam időpontot, és megcsinaltattam...több mint 3,5 órán keresztül. Ez egy dolog, az hogy bűzlik a cucc egy masik, azt meg már csak zarojelben mondom h szárítás közben majd kifolyt a szemem ugy csípett a gőze. Oké, gondoltam, most ezt kibirom, és októberig szep és selymes puha hajkorona lesz a jutalom, és mikor elkészült tényleg gyönyörű is volt. Az első hajmosasig, amitől ugy visszagondorodott jo része hogy csak néztem, és persze sehol a fény meg a puhaság se. Meg egyszer megcsinálták (garanciaban), ismét a fent leírt tortúra, szerencsére most kicsit jobb eredménnyel, Bar ha siman hagyom megszaradni magától ugyan ugy hullámos lesz egy része, így most fesulgetem szárítás közben, és egészen szep az eredmény. A selymes fény viszont már második hajmosas után odalett, hiaba szebb így is a hajam mint volt, nem az igazi. A konkluziom az, hogy nagyon gondoljatok at lányok, belevágtok-e, mert egyreszt nagyon drága, plusz macerás a művelet, és nyilván az a formaldehid meglehetosen egeszsegtelen (tudom meg egy rakás minden más is). Ha elore tudom h ez lesz az eredmény, nem hiszem hogy megcsinaltatom. Persze vannak akiknek bejött, de sajna en nem vagyok közöttük. Ha siman a hatást nézem 3*, de ha hozzaveszem az árat is akkor 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Lizu

2018. július 3.

Én még találtam olyan szalont, ahol a régi anyaggal dolgoznak, és a hatás ugyanolyan jó is! Egy bajom van most vele, hogy frufrut vágattam magamnak és ha csak hagyom megszáradni, az is full egyenes lesz. Így most várom, hogy enyhüljön a hatása és a frufrum szépen álljon külön beállítás nélkül is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Kitkat69

2018. június 14.

Nekem másfél hónapja volt ilyen kezelésem, majd három hétre rá egy ismétlő kezelés (garanciában), mert az első semmit sem ért. A második sem... :( Hasonló a tapasztalatom, mint lucababa07-nek. Az első és az ismétlő kezelés is csak addig tartott, amíg másnap reggel felébredtem. Reggelre az egész hajam visszagöndörödött, kiszöszösödött... nem csak a festett, szőkített részek, hanem a töve is... Pedig nem érte pára, víz, nem csatoltam, stb. Nekem hullámos, erős, vastag szálú, váll alá érő hajam van és növeszteném. Pont ezért szerettem volna ezt az eljárást, hogy egyrészt nyáron, vízparton lestrapált hajam nézzen ki valahogy, másrészt hogy a vasalással ne törjem naponta. Azóta persze utána néztem, hogy mi lehetett a probléma. Kizártnak tartottam, hogy az extra göndör hajnál működik és a hullámos hajamat nem fogja. Nálam egyértelműen az, hogy a harmadik lépés nem lett megcsinálva, tehát a rávasalás után nem lett kiöblítve és visszazáró maszkkal lefixálva. Nyilván ez mindkét alkalommal kimaradt. Javaslom mindenkinek, hogy előtte tájékozódjon a fodrásznál, hogy mi a menete nála az eljárásnak és nézzen utána, hogy pontosan azt írják-e a gyártók is... Nekem ezt cca. 27e Ft-om bánja... :( Maga az eljárás elképzelhető, hogy megéri az árát és tényleg csodát művel, ha megfelelő módon csinálják...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

SchmitterBettina

2017. szeptember 6.

Sziasztok!
Nekem több éve van ezzel a termékkel kiegyenesítve a hajam, és szuperül bevált!!! Rengeteg hajam van, vastag erős szálú , ha ez nem lenne akkor minden nap hajat kéne vasalnom, így elég hajmosás után csak. Szebb lett tőle a hajam puhább. Édemes festés előtt menni, aki festeti a haját ( én igen ) , mert megkapja a festéket. Nekem kb 5-6 havonta kell a fodrászomnál csináltatni. Tényleg mindenki azt mondja, hogy rengeteg , dús hajam van, de kb 3,5 óránál én még nem voltam tovább a fodrásznál. Az új verzióval még nem találkoztam, amiből kivonták a cuccot , hallottam, hogy az már nem olyan hatásos. A fodrászomnak még van a régi beváltból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Sziasztok!

marcsi963

2017. augusztus 12.

megcsináltattam, kb 4 óráig tartott. kb olyan négergöndör hajam van, mindig is egyenesről álmodtam nos, amit kaptam:
1. EGYENES a hajam 3 hét után is, bár sok helyen már hullámos, de nem vártam, hogy egy kezelés után szögegyenes legyen
2. HAMVASÍTOTTA a kicsit aranyos hajamat
3. Zsírosított, aminek én örülök, mert nagyon száraz, ekcémás volt a fejbőröm
4. Puha a hajam, és mindenki dícséri
5. nem tudom, hogy ettől-e, de amióta egyenes, és kicsit zsírosabb, az arcomon lévő szárazabb foltok is eltűntek, mivel a hajam sokszor hozzáér az arcomhoz, főleg alvásnál, mivel a hasamon alszom. És nem hámlik az állam végre!
85 euróba került a derékig érő hajamon, de abszolút megérte. 19 év álma vált valóra! <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

2. HAMVASÍTOTTA a kicsit aranyos hajamat
3. Zsírosított, aminek én örülök, mert nagyon száraz, ekcémás volt a fejbőröm
4. Puha a hajam, és mindenki dícséri

owlgirl

2017. július 27.

Sajnos nincs jó tapasztalatom róla, esküvőm előtt pár hónappal szerettem volna megcsináltatni, hogy a sok vasalástól ne legyen csúnya, töredezett a hajam a nagy napra. Május végén el is mentem megcsináltatni a fodrászommal, 2 és fél óráig tartott a kezelés a relatív rövid hajamon. Betartottam mindent ami mondott, 3-4 napig nem mostam meg, vigyáztam rá ne érje nedvesség, megvettem a speckó sampont, balzsamot amit a fodrász ajánlott hozzá. Eleinte az első 3 héten, nagyon könnyen kezelhető és sima volt a hajam, nagyon ritkán kellett egy minimálist rávasalnom. Azonban az utóbbi időben elég sűrűn kell vasalnom (szinte naponta), mert egyre többször határozottan hullámos a hajam, és ebben a nagy melegben, az éjszakai izzadástól másnap reggel elég vállalhatatlan formákat ölt a hajam. A beígért 3 hónaphoz képest, még 2 hónapig sem tartott a hatás. Ráadásul, világ életemben száraz volt a hajam, ettől a dologtól viszont határozottan zsírossá vált. Csalódtam,mert nem azt kaptam a pénzemért, amit vártam.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

drzhczk

2017. április 18.

tűrhetetlen, hogy ezért a valamiért ennyi pénzt képesek elkérni. vékony szálú, fültől lefelé hullámosodó, kissé boglyosodó hajam van, minden nap vasalnom kellett, ezért megcsináltattam. természetesen amit vártam, az az, hogy ne kelljen vasalni és végre szép hosszúra megnőjön. hát, mérhetetlenül dühös vagyok, mert az még hagyján, hogy kihozta a vörös pigmentjeim, amitől már azt hittem nagy nehezen megszabadultam, de hogy ragad, és nem egyenes, sőt, ugyanolyan boglyos, tehát gyakorlatilag amennyit csinált vele FÉSŰVEL, azt enélkül is el tudom/tudtam érni. 25 ezer ft-ot fizettem, a semmiért. természetesen én már az új formulás nagyon bio változatot kaptam, lehet ez az oka, de én senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3