Café Café

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. július 12.

Kiszerelés:   30 ml és 90 ml

kinderino

2018. december 26.

Anno egyboszorka véleménye alapján rendeltem meg, de még alig használtam, méltatlanul.
Nagyon egyedi, nagyon régi illat, amely tényleg dorombol, ha magamra fújom. Nagyon akarja szeretni a gazdit, és én is nagyon szeretem. Nem akar betörni, nem akar megzabolázni, megfelelni szeretne, de úgy hogy közben jól viselkedik, az Ő egyedi és 1000 közül is felismerhető illata módján.
Remélem sohasem tűnnek el az ilyen csoda illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Remélem sohasem tűnnek el az ilyen csoda illatok.

egyboszorka

2016. július 9.

1978- as ! illat, a parfümőr Jean- Jacques Diener. Ez egy olyan, de olyan minőség, olyan, de olyan nevetséges áron, hogyha nem látnám a számokat a szemem előtt, nem hinném el. Fűszeres- balzsamos, valami fantasztikus! Most próbáltam csak ki, miután egy ideje elérhetőek ezek a lánykorom nosztalgiaillatai. A Café- Café nevűt fújkodtuk előszeretettel, látom az is fent van, az teljesen más kategória. Nem tudom ezt anno hogy csinálták, vagy most hogy csinálják, hogy ennyi pénzért ilyen kategóriájú illatokat árulnak, és gondolom, a haszonkulcs még így is bőviben...Fűszeres rózsaillatként tudnám leginkább meghatározni, az illatjegyekben nem taglalják, hogy melyek ezek a fűszerek, szerintem fahéj biztosan van benne, és talán egy minimális kömény is. Mérget mondjuk nem vennék rá, de egy jófajta borocskát rá mernék tenni...
A mai fősodorba nem igazán illeszthető be, de a klasszikus keleties- fűszeres illatoknak abszolúte egyenrangú társa. Aki kedveli ezt a vonalat, annak érdemes próbálkozni vele, ez sem lesz egy szembejövős tucatka. A próbálkozást azért érdemes az őszi- téli időszakra időzíteni, bár rajtam például most is gyönyörű.

Az illatjegyek:
- fej: rozmaring, verbéna, lime
- szív: rózsa, fűszerek
- alap: pacsuli, vetiver

Fragrantica- n az Opium- hoz hasonlítják. Rajtam az Opium szárazabb, picit férfiasabb, kevésbé fűszeres. Ez egy komolyan nőies illat. Egy doromboló nőstényoroszlán jut róla eszembe...( Nem tudom, szoktak- e olyat, ha van köztünk hozzáértő, majd kijavít, ha mégsem...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Az illatjegyek:
- fej: rozmaring, verbéna, lime
- szív: rózsa, fűszerek
- alap: pacsuli, vetiver

Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.