Calena

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   natúrboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kjudit, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   natúrboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

A Bodzabogyó Kézkrém a gyümölcs és a lágy zöld illatok illatkompozíciójával varázsol el.

A Calena kézkrém ápolja és hidratálja a kezet, ahogy annak egy ellenőrzött natúrkozmetikum esetében lennie kell. Értékes növényi elixíreket és illlóolajokat tartalmaz.
A növényi elixírek az eredeti növény minden tulajdonságát megőrzik és sejtfrissítő kúraként hatnak a bőrre.
A növényi összetevőket úgy készítik elő, hogy azok megfelelő időt kapjanak a teljes és harmonikus hatás kifejtéséhez.

Lindi1993

2015. március 3.

Pure by Pixiboxban kaptam. Pont elfogyott az előző kézkrémem, így nagyon örültem neki. Az illata először nagyon furcsa volt, nem igazán tetszett, de lassan hozzászoktam és megszerettem. Nagy előnye, hogy természetes összetevőket tartalmaz, hidratál is, viszont nem csodaszer. A hatása nem tart túl sokáig, de azért szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2