Calena

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Sweet Land Shop, Életház Biocentrum, Hold Bolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, az összetevőket feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   Sweet Land Shop, Életház Biocentrum, Hold Bolt
Kategória:   Kézkrémek

Ápolja és hidratálja a kezet, ahogy annak egy ellenőrzött natúrkozmetikum esetében lennie kell. Értékes növényi elixíreket és illlóolajokat és gondosan válogatott ginkgo és narancs kivonatot tartalmaz.

matoedit

2016. május 5.

Én is a pure by pixiboxban találkoztam vele először. Sokáig egyáltalán nem használtam mert az illata egyszerűen borzalmas. Viszont ennyire jól még soha semmi nem hidratálta a kezemet. Nekem nagyon gyorsan beszívódik, még egy pumpányit sem kell használnom, hogy jó legyen. De az illata miatt csak egy 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

CeCeDrake

2015. november 24.

Nekem az nem kézkrém, amit törölgetni kell a tenyeremről, hogy egy fél óra után hozzá tudjak érni bármihez anélkül, hogy csúszna a kezem. Az illata engem émelyít. Ha negyed ennyi lenne az ára, azt mondom, hogy jó, olcsó volt, nem zavar, de ez baromira túl van árazva, persze bio meg vegán, jó, hagyjuk, rossz minőség nagyon borsos áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Cu2tka-baba

2015. február 28.

A pure by pixiboxomban volt:) Finom a illata és jól ápol, de az ára húzós:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

A pure by pixiboxomban volt:) Finom a illata és jól ápol, de az ára húzós:/

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2