Calena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   natúrboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beeszti90, Módosítva: 2016. február 25.

Lelőhely:   natúrboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A 100% pamut filterben gondosan válogatott bio körömvirág és bio hársfavirág, tengeri só és bio argánolajjal átitatott kakaóvaj található. Dobd be magad mellé a vízbe vagy tartsd a zuhany alá, majd simogasd, dörzsöld vele bőrödet, hogy az minden értékes anyagot magába szívjon, amire szüksége van. Test peeling és testápoló egyben.

eztak

2017. augusztus 6.

Nem rossz az összeállítás, eredeti a kis vászon tasak is, csak nem túl praktikus. Kicsit talán nehezebben engedte át a gyógynövényeket és a szappan is lassan olvadt. Nálam nem volt nagy hatása, jobban szeretem a fürdősütiket, azokból is volt shea vajas - gyógynövényes termékem ami könnyebben kezelhető volt és látványosabb, kellemesebb nyomott hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Gica81

2017. július 1.

Pixiből kaptam, 2 alkalommal tudtam felhasználni, mert csak annyira volt elegendő. Mindenesetre jó terméknek tűnt, illata jó volt és a bőrt is hidratálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Erina

2016. július 18.

Pixibixos szerzemény. Egy fürdésre volt elég, az illata nagyon nem jött be. Az olajos kis szappan jó volt benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

csboglarka88

2016. június 29.

Amint kinyitottam a dobozt, előmászott két pici bogár. Jobban megnézve találtam benne még kettőt döglöttet, aztán még egy kimászott belőle. Oké, natúr, meg bio, de azért egy kicsit para. Jól átnéztem a belsejét, már semmi idegen nem volt benne, na, akkor kipróbálom. Hosszú próbálkozás után sem akart "működni", szóval kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Mundow

2016. április 10.

Kellemes illata van és mivel olajos, ezért utána nem szükséges testápolót használni.
Néhány virág kimászott a filterből fürdés közben.
Összességében kellemes volt használni. Az ötlet jó és a kis pamut filter újrahasználható. Jó volt kipróbálni, de nem valószínű, hogy újraveszem az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Néhány virág kimászott a filterből fürdés közben.

Zsuzsi216

2016. március 16.

A Pure by Pixi dobozkájában jutott hozzám. Imádok kádfürdőzni és imádom általában a fürdőtermékeket. Nagy reményeket fűztem hozzá a zsákocskába belenézve. Só, körömvirág, fürdőpraliné… csak jó lehet.
Sajnos ez egyáltalán nem jött be. Nem dörzsöltem magam erősen a filterrel, de teljesen szétjött az egyik varrás.
Szerintem egy fürdésre nagyon olajos. Kár, hogy azt a kis pralinét nem törtem ketté. :(
Magamtól amúgy sem vettem volna meg a terméket, mert egy fürdőzésért azért kicsit sok az ára. Így egy próbát megért, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

bgabriella

2016. március 11.

Az én pixiboxomban ilyen volt. Jó kis találmány ez. Én kb. derékig megengedtem a kádat vízzel és beleraktam a filtert, kiáztattam belőle minden jóságot. Finom illata van, én a zsákot afféle szivacsként használtam a testemen. Kb. fél óra után szálltam ki a kádból, és az eredmény selymes, olajos bőr volt, azt hiszem van is benne argánolaj. Igyekeztem leitatni magamról a vizet, nehogy a törölköző beszívja az értékes olajat. Utána már tényleg nem kell testápoló. Egy baj van vele, hogy egyszer használatos, és ehhez képest az árát kicsit soknak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

CeCeDrake

2016. március 1.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől, mert én használok fürdésre teát máskor is, oké, csajos meg minden, de meg nem venném!
Azt az undorító réteget, amit maga után hagy, azt ki sem állhatom! Koszosnak érzem magam tőle. Fújj.
Én ilyen fürdő teát házilag készítek, a növényeket én nevelgetem, na az 10001% sure, hogy BIO. Tkp azt teszek 1-1 adagba, amit akarok, tök ingyen. A hársfavirágot a nagymama kertjében levő fáról szedem le, az is bio. Sőt, ami ebben van, annál még jobb dolgokat is teszek bele. Filléres cuccok vannak benne, drágán.
Köszi, maradok a saját teámnál, kipróbálni jó volt, ennyi. Azért 1*, mert pénzkidobás, tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

anett8820

2016. február 28.

Szintén a pixiben kaptam én is. 1 fürdésre volt elegendő, de ezt nem is bánom, mert nemigazán jött be. Ezt a fajta olajos, zsíros réteget amit képez a bőrömön nem szeretem. Mondjuk törölközés után már egész türhető lett a helyzet, mivel a feleselget leszedtem. Azt nem mondom h teljes pénzkidobás, mert így kipróbáltam és mostmár tudom, hogy nekem ez nem való, biztos nem venném meg. Sajnálom egyébként, mert a koncepció az teszik, de.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

NovakneViki

2016. február 25.

A pure by pixiboxban kaptam ebből egy darabot. Nagy ötlet a pamut filter alkalmazása, mert így ki tudnak oldódni a teában lévő alkotórészek, viszont nem kell teljes kádpucolás minden használat után. Jó kis fürdőélményt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil