Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: anubisfuentes, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein egynyári kollekciójának 2012-ben kiadott illata. Illatcsalád: citrus-aromás. Illatösszetevők: citrusfélék, gyümölcsös és fás jegyek.

Fej jegyek: kék menta, uborka, lime, bergamot.

Szív jegyek: zöld alma, rozmaring, vízi lótusz, víz jellegű aromák.

Alap jegyek: rum-koktél, szantálfa, uszadékfa, tengeri moha.

doraszabo

2013. december 26.

Nálam is inkább az uborka illat dominál. Nagyon friss, és tartós illat. Uniszex parfüm, az előttem szólók viszont főként fiús illatnak nyilvánítják. Én alapból lányos lány vagyok, de beleszerettem az illatba. Talán azért, mert már elegem lett a rengeteg virág illatból, amiket csodálatos modell-lányok reklámoznak. Szóval nekem megérte, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

hagicica20

2013. május 31.

Uborkaszezon!!!
Na, viccet félre téve, tavaly kipróbáltam és elég furcsa egy illat. Tudom, h bőrfüggő a dolog és h uniszex, de nekem egy nagyon fiús. Konkrétan fiús és véletlenül sem férfias (a férfias illatok nem az uborka"salátánál") kezdődik. Rajtam kifejezetten frissen hámozott uborkaillat, pici vizes jegyek és mégkevesebb vizi lótusz. Tartóssága-hát az nem sok van. Kb 3 óra és nyomtalanul eltünt, még az alapillatok ki sem bontakoztak és máris tovaszállt. Szerintem akiknek jól áll ez az illat az 15-20 éves fiúk és a fiús lányok, no meg a lányos fiúk. Szóval összvissz 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Uborkaszezon!!!

Laci

2012. június 2.

Ez egy ultra citromos, friss, hűsítő koktél gyengécske tartóssági mutatóval, tetszetős üvegben, viszonylag jutányos áron. Nagyon kellemes, leugrunk a tengerpartra és ott jól elvagyunk illat, de szerintem nincs meg benne az a plusz, ami kiemelné az átlagból. Fiataloknak ajánlott, inkább fiúknak, bár bőrfüggő. Kap egy 4-est, mert szeretem a friss illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

Illatanyagok: Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol