Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9490 Ft

Illatösszetevők: kardamom, mandarin narancs, rum, konyak, bors, jázmin, pacsuli, pézsma, cédrus

Ár: 9490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

CalMag

2015. január 20.

Maximális pont,nagy kedvenc!
Az Escape mellé ment a vitrinbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Maximális pont,nagy kedvenc!
Az Escape mellé ment a vitrinbe.

vira.15

2012. november 30.

Először csak a reklámját láttam a TV-ben, de egyből felkeltette az érdeklődésem, mert a párom nagy CK parfüm rajongó, nem tudom már hány üveggel megemésztett a régiekből. Kifundáltam egy kis tervet, hogy elcsaljam a Douglas-ba és ha tetszik neki ezt kapja karácsonyra :) Barátom teljesen oda-vissza volt az illatért, és nekem is nagyon tetszett. Azóta persze megtetszett neki más is, egy pulcsi -.- szóval kicsit kicseszett velem :DDDD
Visszatérve az illathoz: Nagyon szeretem az édes illatokat, és ez is kicsit édeskés, de mégsem nőiesen, hanem férfiasan, meg van benne egy kis csavar amitől szintén nem gondolja az ember női illatnak, ezt nagyon jól összehozta CK :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

amyesther

2012. október 29.

Az encounter szó jelentése légyott, véletlen találkozás. Fontos eleme a konyak. Nem lesz azért alkoholos, inkább melegséget ad. A mandarin, a narancs és a rum pedig egészen megédesíti. Nem hagyhatták ki a további fás-cédrusos jegyeket sem, amik a férfias jellegét erősíti a parfümnek. Szerelmem megnyugtató tiszta illata valami őszi reggelen. Nem tudok ellenállni neki.
Legnagyobb hibája talán az, hogy nem marad fent eléggé sokáig a bőrön. Ennek ellenére kifejezetten kellemes, és jó választás lehet akár egy légyotthoz, vagy akár irodai viseletre.
(És karácsonyi ajándéknak. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 29.

(És karácsonyi ajándéknak. :))

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin