Caola

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Seventy, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Egyéb

Nazolka

2018. december 17.

Klasszikus ,retro illat. Kellemesen mentolos ,nem drága. Azt szeretem benne , hogy nem az a tolakodó ,hosszan megmaradó illat, hamar elillan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

gergo73

2018. december 14.

Igazi nyári arcszesz. Szeretem. Olcsó és abszolút nem rossz. Nyáron a nagy melegben a mentol tökéletesen hűt és az illata sem tolakodó és hamar el is illan. Ezért az árért (Én 380 Ft.-ért vettem) teljesen jó. Érzékeny bőröm van, de nem irritál. Tavasztól-őszzig használom, télen viszont figaró arcvizet, mivel abban nincs mentol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

lacee4

2018. október 4.

Legjobb aftershave szerintem, nagyon jól fertőtlenít, nagyon finom,puha lesz utána a bőr. Igazi klasszikus.

Az összetevők nem a legszebbek, szóval nem kell túlzásba vinni a használatát véletlenül sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Wonka

2017. január 31.

Kellemesen mentolos. Főleg nyáron használom, mert jól hűsít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

Kellemesen mentolos. Főleg nyáron használom, mert jól hűsít

pitypang6666

2014. április 9.

nem tudom ti milyen illatot éreztek, ha az arcomra kentem előszőr citrom-mentol, majd mentol illat, aztán elis tünt... illatot nem éreztem, ez szag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Killjoy

2013. december 25.

Először is köszi nektek ezekért a szívszaggató sorokért.Persze nekem is pont karácsonykor kell elolvasnom...
De én most tulajdonképpen tényleg a termékkel kapcsolatosan szerettem volna nyilatkozni.Tinédzser koromban gyakran használtam apám eme rettenetes illatú arcszeszét,először pattanások fertőtlenítésére,később borotválkozáshoz.Azóta rengeteg drágábbnál drágább arcszeszt próbáltam,és idén karácsonykor hazatérve újra rákényszerültem a régi jó darabra,amit a pipereszekrényben találtam(azóta is!!!)
Rá kellett jönnöm hogy rendkívül jól fertőtlenít,és a bőröm nagyon jól tolerálja.Kíváncsiságból megnéztem az összetevőket,és meglepődve tapasztaltam hogy nem csak valami erős alkoholt tartalmaz,ahogyan évekig gondoltam,hanem tölgyfazuzmót és más fertőtlenítő adalékot is.Hát ezek után lehet hogy beruházok egyre,de csak kizárólag a szabadnapjaimon fogom használni...az illata miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 25.

rozuska

2013. július 17.

Ez a Budai nagypapám illata volt. Ő volt az, aki az unokáin tudott a legnagyobbakat kacagni. A haja mindig szépen fel volt nyírva alul, felül hosszabbra hagyva és oldalt elválasztva, nagyon szépen őszült. Az arca minden reggel frissen borotválva és ezzel az After shave-vel belocsolva. Azóta sem láttam olyan "fényes" arcot, mint az Övé volt borotválkozás után. Ez az illat Ő marad örökre, mint az is, ahogyan a teljes nevemen szólít, de olyan kedvesen, hogy ahhoz egy becézés sem hasonlított, vagy hasonlít azóta sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 17.

terke29

2013. június 1.

Papám illata volt ez,akit imádtam,aki imádott,és mindíg Kölök-nek hívott,az Öcsémet pedig Gengszternek. Már harmadik éve nincs velünk.A Mamám az Öcsémnek adta a betárazott két bontatlan üveg arcvizet,azzal,hogy ne vesszen kárba.Janó 27éves,én 31.Egyszer tudta használni.Zokogtunk mint a gyerekek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 1.

miomio

2013. június 1.

Jajdejó!! Most láttam csak , nekem is nagyapám használja, vagyis nagymamám használja nagyapámon. Nagyon szeretem. Szép emlékek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

beautifullife

2013. június 1.

Ó,az én nagypapám illata! :) Ma valószínűleg egy férfin se tudnám elviselni,de állítom,nagypapám szexepilje volt! :D Valahogy neki elfogadtam ezt,sőt,szerettem.Kiskoromban mindig vártam,hogy megérezhessem.Sok vele egykorú férfi használta ezt olcsósága révén és semmi gond nem volt vele.Ez adja az igazi férfit,nem az Old Spice! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Urea

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.