Caola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. június 7.

Kategória:   Hajformázók

A Coop erős hajlakk tökéletesen és rugalmasan tartja formában a frizuráját, valamint B-5 provitamin tartalma táplálja és védi a hajszálakat.

Conina

2015. január 1.

Last minute vásárlás volt, koncert előtt találtam ki, hogy mégis kell hajlakk a sarki boltban meg csak ez volt. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

bandita

2012. június 7.

A termék jelképes összegért kapható, amikor vásároltam, csak úgy egyszerűen lekaptam a polcról, mert hirtelen kellett valami erős hajrögzítő lakk, és a közeli kis élelmiszerboltban ez volt az egyetlen, ami erős tartást ígért.
Sajnos, a leírás valótlanságot állított, a minimális, inkább nem létező tartást rugalmasnak sem jellemezném. Így aztán azzal nincs gondom, hogy lerakódásokat képezne a hajamon. A csomagolás sem a szívem csücske. Az egyetlen pozitívuma, hogy bár a fúvóka szabadon van, mégsem dugult be soha, szép, egyenletes permetet lehet fújni vele mind a mai napig. Ritkán használom, inkább csak laza hétvégi programhoz. A Taft Sensitive tartásánál is gyengébb tartást nyújt, pedig számomra az volt az egyik negatív csúcs.
Az illata a régmúlt idők Caola hajlakk illata, ez szimpatikus, de még ezzel együtt is kevés a két *-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 7.

Vitaminok: Panthenol

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)