Caola

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Seventy, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Egyéb

Bonnieoo7

2021. január 16.

Nagyon is jó termék, most télen már durván szétrepedt főleg a bal kezem, vérzik, ekcémás. Nemcsak a hideget, hanem a sok kézmosást, alkoholos fertőtlenítő gélt sem bírja már szegényke. Ilyen helyzetben gyógykrémet sem tudok rákenni a vérzés miatt. Ez a kis cuccmucc azonnal összehúzza a sebeket, kevésbé száraz a bőröm - pedig erős gyógynövény illata miatt pont az ellenkezőjèt feltételeztem .Nem is nagyon csíp, szintèn jó pont! Pattanáskezelèsre is alkalmazható, nem mellesleg az ára is baráti. Jár az 5 pont ennek a kis retró csemegènek! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

gergo73

2018. december 14.

Én télen használom inkább. Nyáron a Barbon a menthol tartalma miatt (gyorsabb párolgás-jobban hűt) jobb talán. Nem húzom a szót. Kitűnő arcvíz. A mostani "trendi" arcszeszek zöme a nyobában sincs, ez az igazság. Jól fertőtlenít, kisebb vérzéseket tökéletesen csillapít a porusösszehúzó hatása miatt. Remek termék, remélem még sokáig kapható lesz. Igazi retro cucc és jó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Wonka

2017. február 9.

Kellemesen mentolos, jól ápol.
Főleg nyárra, egy szintén mentolos borotvakrémnek jó kiegészítője lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

Kellemesen mentolos, jól ápol.
Főleg nyárra, egy szintén mentolos borotvakrémnek jó kiegészítője lehet.

Jelizz

2017. január 27.

Amikor nem volt mar otthon semmilyen arc viz/tonik. Ezt talaltam otthon,aztan elkapott a hanyinger hogy valami pasi illatu cuccot hasznaljak az arcomra aggodtam hogy majd sokaig erezni fogom. Aztan fogtam egy zsepit es ra nyomtam ezt az arcszeszt. Es vegig toroltem vele az arcom. Eloszor csipett aztan eros illata volt,vegul kellemesen csalodtam.... szepen felfrissitette az arcom es fertotlenitett
,es a pasi illat is elhalvanyult! Sokszor biztps hogy nem fogom hasznalni de nem rossz 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.