Caola

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Seventy, az összetevőket feltöltötte: Rowonka, Módosítva: 2021. január 18.

Kategória:   Egyéb

2020-ban megújult összetétel!

A habzó borotvakrémet mindazoknak ajánljuk, akik klasszikus módon szeretnek borotválkozni, mivel bő habot képez. Összetevőinek köszönhetően megkönnyíti a borotválkozást, még a legerősebb típusú szakállnál is. Emellett növényi olaj tartalma biztosítja bőrápoló hatását.

gergo73

2018. december 14.

Az egyik legjobb borotvakrém. Megfelelő vízadagolással és pl. egy: De Vergulde Hand, Original Barbers pamaccsal nagyon stabil, dús habot ad. A szőrzetet jól felpuhítja. Akkor szoktam használni, amikor pár napja már nem borotválkoztam és muszáj a komolyabb erők bevetése a sima bőr eléréséhez. Szuper borotvakrém! Kapható, nem drága. Mellette Barbont is használok. Van ennek a Figarónak egy Nem-Habzó változata is, azt arcáplókrémnek használom. Első osztályú! Ajánlom. Fontos! Sokpengés (reluxás) műanyagborotvákhoz ez nem való, ehhez komoly, férfias, nyitott-fésűs borotva kell és minimum egy "Zöld" LORD (egyiptomi) penge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Wonka

2017. január 31.

Az egyik legjobb borotvakrém. Kellemes illatú, és nem szárítja a bőröm.
Pamaccsal gyorsan tudok vele szép habot készíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

Az egyik legjobb borotvakrém. Kellemes illatú, és nem szárítja a bőröm.
Pamaccsal gyorsan tudok vele szép habot készíteni.

Bermuda

2015. december 8.

Csak alkalomadtán használom, mert vannak nála azért jobb termékek is, de a saját árkategóriájában bajnok. Olcsó és sokáig tart - aki csak tisztességesen meg akar borotválkozni mindenféle flanc nélkül, annak bátran ajánlom. A sztearinsav révén remekül összehúzza az apróbb borotválkozási sérüléseket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

kissbarbara1990

2013. november 19.

Apukám használja, tegnap elől hagyta...én meg nem bírtam ki hogy ne próbáljam ki. Soha az életben nem volt még ennyire puha és irritációmentes a hónaljam!!! Nem tudom hol lehet venni, de az egyszer biztos, hogy ezentúl csak ezzel fogok borotválkozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

mili

2012. november 22.

Nagyapa használta és imádtam rajta az illatát. Ott állt a polcon az arcszesszel a pemzlivel meg a kis tálkával, aminek már a nevére sem emlékszem, és a zsilettpengés borotvával. Már 17 éve nincs velünk, de még mindig érzem ezt az illatot, milyen szép emlékek, a régi gyerekkor és a szeretett nagyszüleim. Néha jó lenne egy időgép, ami visszarepít kicsit a múltba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 22.

annapanni

2012. október 5.

Hát igen, a jó öreg zöld figaró a pemzlivel, a zsilettpengés borotva és a piros-fehér(?) csíkos arcvíz. Gyurkabátyja fürdőpolcának állandó kellékei még gyerekkoromból. Jó volt puszit adni a kisöregnek, mindig ugyanolyan ápolt és fanyar illata volt. Azt játszottuk, hogy belefúj az arcomba ami recsegő hangot ad és nevetünk. 20évvel később a család lecserélte valami divatosra a megszokott szettet, "apu ez már elavult, vettünk magának jobbat". Én a régi nagybácsit szeretném vissza az idejétmúlt illatával, ósdi zakója alatt téli kötött mellénnyel, a közös vasárnapi totót ingujjban, kabátzsebéből előbújó tábla csokival! Nagyon hiányzik ez a szett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 5.

Antioxidánsok: BHT