Caola

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az áfonya és gránátalma illatú Caola Körömlakklemosó minden körömlakkot könnyedén eltávolít. Panthenol és gyümölcskivonat tartalmának köszönhetően regeneráló hatást fejt ki. A pumpás fej révén egyenletesen adagolható.

HunFairy

2018. november 30.

Sok olcsó körömlakklemosót kipróbáltam, nem akartam több pénzt kiadni "ilyen hülyeségekre". Meg is szenvedtem velük..
De ez valami zseniális. Egész jó szaga van, engem nem szárít annyira, sokkal kevesebb kell belőle mint a többiből és a glittert is leszedi úgy, hogy a körmöm a helyén marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Pocok96

2018. március 3.

Finom az illata és a lakkot is gyorsan leszedi, mivel acetonos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Finom az illata és a lakkot is gyorsan leszedi, mivel acetonos.

frida111

2016. február 16.

Tényleg szépen lehozza a körömlakkot, ahogy a címke ígéri. Korábban még nem használtam illatosított körömlakklemosót, de ez után nem hiszem, hogy mást vennék. A férjem még meg is kérdezte, mi ez a jó illat, pedig egy sima körömlakklemosóval ki lehetne kergetni a világból. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 16.

dora82

2016. február 5.

Én eddig is a Caola körömlakklemosóját használtam, de mikor megláttam ezt az újat, gondoltam beújítok. Egyáltalán nem csalódtam, nagyon kellemes az illata, és a lemosás után is még érezhető a kezemen a finom gyümölcsös illat. Elsőre kicsit fura volt a pumpás adagoló, mert én még nem használtam ilyet, de már kezdek belejönni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Piros pigment. (Acid Red 1)