Caola

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Caola bőrfiatalító Skin Revival arcápoló formulája hatékony védelmet nyújt az öregedés ellen. Sodium PCA hatóanyaga által a bőr legmélyebb rétegeibe hatolva fejti ki nedvesség megkötő hatását a sejtek felé. A napraforgó- és szőlőmagolajnak köszönhetően bőrfeszesítő és bőrregeneráló hatású készítmény. UV szűrő tartalmú, mely a B3 vitamin hatásának köszönhetően védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben. Az E- és C-vitamin serkenti a bőr természetes kollagén termelését, és népszerű antioxidáns, ami kiváló sejtvédőként funkcionál.

Rendszeres használat mellett:

• Intenzív táplálást ad a bőrnek,
  • Mérséklődnek az öregedés jelei,
  • A bőr felfrissült lesz.

6vilag

2019. április 9.

Ezt is megvettem, bátran, ismeretlenűl. Először alig akart kijönni a flakonból, így oda adtam a férjemnek,hogy csináljon vele valamit, mert nem boldogulok vele. Na, hát megoldotta,most már adagol rendesen. Kicsit nehezebb textúrájú, testesebb krém ez, halovány, de kellemes illattal. Viszonylag gyorsan beszívódik, Az év ennek az időszakában nem hagyott zsíros nyomot, nem okozott semmilyen allergiás reakciót, pattanást sem. Azt mondhatom, hogy jól teljesített.
Elhasználtam, egynek jó volt. a csomagolással viszont több baj is akadt, nemcsak az elején, de a végén is. Sajnos sok maradt a flakonban, mikor már nem akart adagolni semmit. Letekervén az adagolót, látszott is, azoban nem volt kinyerhetó belőle sehogy...sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 9.