Caola

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Caola bőrfiatalító Skin Revival szemkörnyékápoló szérum formulája hyaluronsavat tartalmaz, ami vízmegtartó képességével hozzájárul a bőr fiatalos megjelenéséhez. Bioflavonoid - a szemkörnyéki duzzanatok csökkentésére -, szőlőmagolaj, mely fokozza a bőrfeszességet, valamint az alga kivonat tartalma segítségével felgyorsítja a bőr regenerációs képességét.

Rendszeres használat mellett:

• Intenzív táplálást ad a bőrnek,
  • Mérsékeli a szemkörnyéki ráncok kialakulását,
  • A bőr felfrissült lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

6vilag

2018. december 21.

Megrendeltem teljesen ismeretlenül. Féltem azért, hogy mellé nyúlok, mert itt bizony egy szál vélemény sem állt. Nos, elsőnek én értékelek.
Lássuk a csomagolást:
- kívül, belül szép, igényes csomagolás. Teljes mértékben megfelel a jelenlegi elvárásoknak: higiénikus adagolás, csinos küllem.
Az adagolója : tökéletes. Pontosan lehet vele szabályozni a szükséges mennyiséget, akár leheletvékony adagot is lehet pumpálni, igény szerint. Tényleg remekül megcsinálták.
A krém rendkívül lágy textúrájú, teljesen illatmentes, nem zsíros, a felkenéssel egyidejűleg azonnal fel is szívódik. Semmilyen irritációt nem okozott és én úgy érzem kellően hidratál.
Egyenlőre, elsőként értékelve: szeretem és remélem, ez nem változik. Eddig csak pozitív tapasztalataim vannak, így megelőlegezem az ötöst. Bátran ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 21.

Lássuk a csomagolást: