CaoNatur

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Mediline, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2014. február 28.

Lelőhely:   Mediline, patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Panthenollal és E-Vitaminnal

Kíméletesen tisztítja és gyengéden ápolja bőrét. A hibiszkuszvirág kivonat hidratáló és gyulladáscsökkentő tulajdonsága jótékony hatással van a bőrre.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény.

Ásványi olaj-, szilikon olaj-, parabén- és színezékmentes.

beautysecretsfromnora

2017. január 2.

Nálam a micellás vizek a nagypályások, ha sminklemosásról van szó, de egy időre letaszította őket a trónról, de a sminklemosás mellett arctisztítóként is használtam. Nem kell sok belőle és hatékonyan leszedi a sminket, illetve hidratálja a bőrt, ezt főként nyáron szerettem benne. Egy nyaralás alkalmával előfordult, hogy arckrémként is használtam a napon kissé lepirult bőrömre, ami nem volt rossz ötlet, hiszen több nyugtató összetevőt is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Erika12

2015. július 3.

Kétszer vettem már újra, ezért állíthatom, ennél jobb arctejet nem próbáltam még! Annak ellenére, hogy sűrű az állaga, nem nehezíti el a bőrt, hanem kifejezetten jól hidratálja. Én a vattával való áttörlés után még nem mosom le rögtön vízzel, hanem pár percig még a bőrömön hagyom, mivel nagyon jó összetevői vannak, így szerintem sokkal jobban be tudnak szívódni. Plusz pont, hogy a sminket is kiválóan eltávolítja (pedig nem sminklemosóként hirdetik). Nem csípi a szememet sem. A CaoNatur Arctisztító tonikkal együtt használom. Igazi kincs mindkettő. Ha lehet 10 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Szabó Diána

2015. január 12.

Nagy rajongója lettem a CaoNatur termékeknek, ezt az arctejet is nagyon szeretem. A reggeli arctisztításnál használom és teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

lujzi

2014. április 28.

kíváncsiságból vettem meg a terméket, hiszen szépek az összetevői és magyar termék. egyébként nem gondoltam, hogy lecserélem a kedvenc arclemosó tejemet, mivel azzal nagyon meg vagyok elégedve, és ár-érték arányban verhetetlen (az ombia arclemosó tejről van szó). de mégis új kedvencet avatok most. meglepődtem, hogy mennyire könnyed érzés ezt az arctejet használni, és ennek megfelelően jóval könnyebb is lemosni, mint az átlag arctejeket. a bőröm utána puha és hidratált. a flakonban elég sűrű lehet a krém, mert már az első pár használatkor is sokat kellett várni, míg végre elkezd folyni a cucc, úgyhogy én fejjel lefelé tárolom, amit szerencsére a csomagolás lehetővé is tesz. egyre jobban tetszik ez a márka, örülök, hogy ilyen minőségű magyar termékekkel lehet találkozni (de még jobb lenne, ha szélesebb körben is lehetne vásárolni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

ger.ne

2014. március 12.

Kb. két hete használom minden nap. Szépen letisztítható vele a bőr. A krém elég sűrű, de mégsem érzem nehéznek tőle az arcomat; inkább jól hidratálja. Lemosást követően puhának és jólesően tisztának érzem tőle a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol