CaoNatur

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Auchan, HerbaHáz, Bijó, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2016. december 23.

Lelőhely:   Auchan, HerbaHáz, Bijó, patikák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Fürdetőként és samponként is használható

A búza- és kamillavirág kivonat nyugtatja a bőrt és enyhíti az irritációt. Kíméletesen tisztítja és ápolja a babák érzékeny bőrét és haját. A panthenol hidratálja a bőrt és védi a kiszáradástól.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon-, parabén- és színezékmentes.

natasa

2016. március 17.

A Tescoban vettem, a babacuccoknál volt. Nagyon kellemes, púderes babaillata van. Bár engem először valamiért a niveára is emlékeztetett. De az illat egyébként egyáltalán nem tolakodó, nem erős. A bőr sem tartja túl sokáig, nem fullaszt. Kellemes kis tusfürdő, krémes, lágy.
Az összetevői is rendben vannak.
Csomagolása ízléses, de figyelnem kell, ne keverjem össze a samponnal, mert formára, színre teljesen ugyanolyan a tubus. Magyar termék, teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

Az összetevői is rendben vannak.

Széncinke

2016. március 12.

A CBA-ban vásároltam meg. Kíváncsi voltam a termékcsaládra, az előbb említett üzletben csak babacuccok voltak, ami nem baj persze. Ez egy szépösszetevőlistás termék. Géles, enyhén sárgás, púderes illatú. Takarékos, nem szárít, jó az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

lujzi

2014. március 28.

nagyon kíváncsi voltam a caonatur termékekre, de mivel mediline nincs a közelünkben, kénytelen voltam az auchannal beérni, és ott csak babacuccokat árulnak a márkától. a babámra már megvannak a bevált termékeink, nekem viszont nincs bevált natúr tusfürdőm, így megvettem ezt. nagyon megszerettem! kellemes állagú, nem fogy gyorsan, és kis szolid illata van. babára épp emiatt nem is szívesen használnám, nála igyekszem parfümmentes termékeket használni, de magamon oké. nem érzem szárító hatását, egyszerűen csak egy kedves, szép összetevőjű kis tusfürdő. remélem, a márka mielőbb betör a drogériákba is, nagyon szeretnék még más termékeket is kipróbálni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol