CaoNatur

Ár:   658 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco, MediLine, Bijó, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   Tesco, MediLine, Bijó, patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Búzavirág kivonata felfrissíti, shea vaj tartalma hidratálja, mandulamag kivonata pedig puhává, selymessé varázsolja a vízhiányos, irritált bőrt. Gyorsan beszívódó krém finom mandula illattal.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Ásványi olaj-, szilikon olaj- és parabénmentes.

Emike

2017. december 5.

A munkahelyemen használom ezt a krémet, ugyanis a napi sokszori kézmosás után mindig nagyon kiszáradt a kezem. Azonban itt egy olyan krémre lenne szükségem, amely gyorsan beszívódik - pipa :) - és megfelelően hidratál is. Nos ez utóbbi nem teljesen igaz rá, a télen kiszáradt kacsóimra sajnos kevés. A beszerzése sem egyszerű, emiatt se veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

dorqaap

2017. január 24.

Lágy krémes, beszívódik mind. Az illata finom, és a kiszerelés is nagy. Tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Erika12

2015. november 18.

Nagyon jó, finom illata van. A krém állaga kellemesen vizes, ezért nagyon gyorsan beszívódik. Praktikus nappali viselet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

trstimea

2015. szeptember 26.

Nem rossz kis kézkrém, de nekem egy kicsit nehezen szívódik be. Szerintem ebben az árkategóriában lehet találni jobbat is. Viszont az összetevők jók!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Morci

2015. április 1.

Napközben használom a munkahelyemen, mert nagyon gyorsan felszívódik, nem ragad, nem izzad tőle a tenyerem. Estére azért kell valami erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

annné

2015. február 3.

Mivel az általam próbált CaoNatur babatermékek beváltak, megvettem ezt a kézkrémet is. Én előszeretettel krémezem a kezemet nap közben is, így ez egy ideális választásnak bizonyult. Nagyon gyorsan beszívódik, egyáltalán nincs zsíros érzet, sőt kicsit inkább vizes hatása van. A babám kozmetikumai után rákaptam arra, hogy a sajátjaim összetevőit is vizslatom, és mivel napjában többször használok kézkrémet, jó érzés tudnom, hogy nincs benne parabén és kőolajszármazék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

ger.ne

2015. január 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet, meg úgy általában a márkát is. Nálam a kocsiban és a munkahelyen is van egy-egy tubussal. Egy pötty kell csak belőle és már be is szívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 14.

rekag

2014. november 26.

Nagyon kiszáradt kézre valóban kevés, és nekem kissé nehezebben szívódik be, mint az eddig próbált kézkrémeim, de ettől függetlenül nincs vele semmi baj, estére pl. tökéletesen megfelel. Én a talpamra/sarkamra is szoktam kenegetni belőle, mert elég kiadós mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

nadalandy

2014. november 5.

A pixiből van ez a szuper kis kézkrém. Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

ingrid0411

2014. szeptember 14.

A szeptemberi pixibagben volt. Nagyon jó kézkrém, jól hidratál. Az ekcémás kezemre is nyugodtan tudom használni mert nem irritál. Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, az illata nagyon finom és sokáig érezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol