CaoNatur

Ár:   750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MediLine, Bijó, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2015. július 16.

Lelőhely:   MediLine, Bijó, patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Panthenollal és Hibiszkuszvirág kivonattal

A hibiszkuszvirág kivonat hidratáló és gyulladáscsökkentő hatású. Panthenol tartalma növeli a bőr rugalmasságát. Megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és baktériumoktól.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény.

Parabén- és színezékmentes.

Reb

2018. február 3.

Akciósan vettem. Arcmosásra használom. Gyengéden tisztít, "talán túlságosan is", semmiképpen nem "marassa le" az ember arcát. Néha úgy érzem, talán kellene erősebb hatás is nekem, ezért csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

ger.ne

2014. augusztus 8.

Egyelőre csak néhány használat után mondhatom, hogy az illata valami elképesztően finom, sőt egy ilyen illatú parfümöt szeretnék!! Nagyon lágy, könnyed. A gél hamar és maradéktalanul beszívódik, de szerintem érdemes néhány percet hagyni a bőrön lemosás előtt. Én száraz arcra szoktam felkenni, bár a leírás vizeset javasol...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.