Cargo

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 2.

Ár:   $28
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek

Ultra könnyű, selymes textúrájú, olajmentes, krémes stick a szemek, ajkak, orcák színezésére.

5 árnyalatban kapható

Emolliensek: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Stearate, Synthetic Wax
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Carmine / CI 75470

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.