Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Viki0910

2021. május 4.

Számomra ez a termék egy nagy csalódás volt, rengeteg jót hallottam róla, de annyira nem volt ez jó. Nem hidratált eléggé. Azonban a hűsítő utóérzés nekem tetszett, és elég sokáig használtam, pedig napi többször is használtam. Valamint az illata is egész jó szerintem. Aki csak egy kis ápolást akar, nem száradást megakadályozni, annak megfelelő ez a termék, számomra ez azonban nem elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

f_fancsu

2021. április 24.

Sok jót olvastam a márkáról, gondoltam adok egy esélyt ennek. Viszonylag szárazak az ajkaim, így a szobám minden pontján van egy-egy ajakápoló, sok félét láttam, használtam már. Amennyi jót olvastam erről a márkáról, annyira nem győzött meg ez a cseresznyés verzió. Egyrészt a tubusa valami borzalom, nem tudtam úgy felkenni a számra az ápolót, hogy ne kentem volna összevissza a tubust vele. Másrészt nem tudtam mit kezdeni a csípő, vagy égető, vagy nem tudom milyen érzéssel, amikor felkentem. Igazából a hidratáltságot se nagyon éreztem, csak azt, hogy hagyott egy réteget maga után, és annyi. Alig vártam hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Mrk93

2021. április 20.

Az illata miatt szeretem leginkább. Nehezen szívódik be, viszont jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Az illata miatt szeretem leginkább. Nehezen szívódik be, viszont jól hidratál.

liluci99

2021. április 14.

Régóta ki akartam próbálni, hát eljött az idő. Kellemesen csalódtam benne. Nagyon jó az állaga, az illata isteni. Azért kap csak 4 csillagot mert ha télen használom, akkor nem igazán hidratálja, jobb időben tökéletesen hidatál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Eniko95

2021. április 14.

Nekem bejött, ápol, tetszik az illata/íze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Nekem bejött, ápol, tetszik az illata/íze.

szakbog

2021. április 2.

Pár használat után, cserepesebb szájjal kivágtam a kukába! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Pár használat után, cserepesebb szájjal kivágtam a kukába! :D

Bettina0225

2021. március 26.

A gyógyszertári natúr kakaóvaj többet ér mint ez, és még természetes is. Amióta áttértem rá sokkal szebbek az ajkaim, mellesleg mennyiség/árban is jobban kijövök. A Carmex csak egy réteget hagy az ajkaimon, de semmi változást nem vettem észre. Nem is szívódott be és zavaró volt viselni is. Az összetevôi tele vannak olyan anyagokkal amelyek az egészségre károsak (pláne, hogy a nagy részét lenyeljük evés/ivás közben). Nem is értem, hogy vannak érte ennyien oda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2021. március 22.

Utálom. Semmit nem hidratál, konkrétan sebesre volt száradva a szám, és ez nem segített semmit. A NYX ajakolaja meg 2 nap alatt rendbe hozta...
Amikor felkenem csíp, zavaró érzés. Aztán SOHA nem fog beszívódni. Ha éjszaka felkenem (ami a csípő érzés miatt nem valami praktikus), reggel úgy kelek fel, hogy még mindig rajta van az a vastag érzetű, nehéz, ragacsos réteg, úgy kell letörölni. A szám állapotán pedig nem javít semmit. A NYX sminkmárka (!) ajakolaja többet tud, mint egy Carmex. Szomorú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. március 22.

Reku_08

2021. március 21.

Amennyire nekem bevált az eredeti, "kitekerős" Carmex, ez sajnos annyira nem. Inkább szárítja a számat, mintsem hidratája. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Gigi95

2021. március 15.

1 hónapja vettem a dmben 1200ftért. Nagyon sok jót hallottam róla, es tényleg nagyon jó. Finom illatú, nem keserű ha a számba jut véletlenül. Ez az első olyan ajak hidratáló ami nálam bevalt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Hidratálók: Lanolin

Részletesebb információ a smartskincare-en.