Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

farkasdorii98

2020. július 13.

csak carmex ajakápolókat használok már évek óta és jelenleg ez az íz a kedvencem. :) szuperül hidrtalál, mindig rendbehozza a számat és rúzsok alá is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Dorka.

2020. június 27.

A sima carmex szerintem jobban hidratál, bár ez sem rossz persze. :) Rúzs alatt nekem ez nem működik, még a sima igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

annah

2020. június 19.

Nagyon szeretem magát a márkát is, ez az íz pedig nagy kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Nagyon szeretem magát a márkát is, ez az íz pedig nagy kedvencem.

Tincs

2020. június 13.

Szerintem ennek cseresznye pálinka szaga van.

A sima carmex nekem sokkal jobban bejött, ez ilyen OK termék, a szaga miatt nem szivesen használom, dehát egyszer majdcsak a végére érek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Szerintem ennek cseresznye pálinka szaga van.

kovacsgretii

2020. június 11.

Nagyon szeretem, kellemes, kissé bizsergető érzést ad felkenés után. Szépen rendbehozza még a legrosszabb állapotban lévő ajkakat is. Rúzst egymagában soha, csak erre kenek fel, és nagyon jó alap!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

vikimaja

2020. június 2.

A tubusos Carmexek a kedvenceim. Nagyon sokáig elég, szépen csillog, akár egy szájfényt is helyettesít. A cseresznyéset és az epreset használtam már, de biztos, hogy ki fogok próbálni több illatot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

polyaklea

2020. május 29.

Egyszer egy youtube-er ajánlása miatt vettem meg ezt a fajta carmexet.
Első alkalommal, amikor felkentem, zavart az erős illata, de fenthagytam éjszakára, és reggelre olyan gyönyörű, puha ajkakat kaptam, mintha nem is az enyémek lettek volna.
Nappalra nekem túlságosan fényes, de éjszakára vastagon felkenve csodákra képes a folyton száraz, cserepes, sebes ajkaimon.
Azóta próbáltam az original tubusos és stiftes verziót is, azok is fantasztikusak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Egyszer egy youtube-er ajánlása miatt vettem meg ezt a fajta carmexet.

BrittaCooper

2020. május 28.

Őszintén szólva sosem hittem az ajakápolókban, ha kaptam, akkor Labellót, meg ilyen saját márkás 300 forintosakat használtam, mert nem akartam rá ennél több pénzt kiadni, úgyse hat, kiszárítja a szám még jobban, pattanásos lesz tőle a szám körül, hamar avasodik stb. Viszont, múlt alkalommal olyan szinten leégett a szám egy kiadósabb napon való tartózkodás után, hogy úgy gondoltam, hogy kiadok ennyi pénzt egy olyan hidratálóért, ami ráadásul SPF-es is. Életemben nem volt még ilyen jó hidratálóm! Nem hagy zsíros érzetet, amit a többi ajakápolónál tapasztalok, beszívódik, cuki fényt is ad az ajkaknak, és olyan puhák lettek tőle az ajkaim, amilyen életemben nem volt. Az elején egy kicsit bizsergeti az ajkaimat, elég furcsa volt elsőre, de azóta már megszoktam. Nagyon jól hűsít, és a lényeg, hogy megéri az árát. Újravevős. Soha nem fogok mást használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. május 14.

Labellot használtam évekig, és már nem éreztem elégnek, a Carmexről pedig sokat hallottam már, végül egy modell ajánlására határoztam el, hogy ha elfogy a Labellom, ezt veszem meg. Nagyon szeretem az illatát, szuperül hidratál, a szám ennél puhább már nem is lehetne. Eddig két ilyet használtam el, de már itt van nálam a 3. is, mindhárom cseresznyés. Olcsó is és nagyon sokáig elég. Amikor felkentem, az elején nagyon fura volt ez a hűsítő-nagyon nagyon bizsergető érzés, ami nem tudom pozitív-e. Nem rossz érzés, de én este kenem elalvás előtt, és az elején nagyon nehéz volt nem erre koncentrálni. Viszont már megszoktam, annyira hogy kb észre sem veszem. Összességében nagyon szeretem tényleg, jobb mint egy Labello.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 14.

Anne74

2020. május 9.

Ajakbalzsamos és szempillaspiralos korszakomat élem... 🙂
Ismertem a terméket... Stiffes változatát.
Ezt most próbálom.
S tetszik...
Szépen ápol és a hidratáló hatás is érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

Ajakbalzsamos és szempillaspiralos korszakomat élem... 🙂
Ismertem a terméket... Stiffes változatát.
Ezt most próbálom.
S tetszik...
Szépen ápol és a hidratáló hatás is érződik.

Hidratálók: Lanolin

Részletesebb információ a smartskincare-en.