Best of Beauty 2019

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Julifoldvari

2019. július 14.

Na...
Az ízét imadom, jó érzés mikor fent van (már amikor megtanulom, hogy ici pici kell csak, vagy úszik az egész a szádon)

A felkenős rész undorító. Nekem egyszerűen hülye érzés az, hogy egy darab gömbölyű műanyaggal kenem el: nem hatékony, azt se tudom, hogy mennyit nyomok ki! Így aztán inkább az ujjamra nyomom ki (kézmosás után)

Amúgy mivel kevés is elég, nagyon sokáig elég lesz! Az SPF15 szerintem nem valami sok, de ez van.

Ha újraveszem, tuti, hogy a normál kitekerős verziót!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Na...

Ha újraveszem, tuti, hogy a normál kitekerős verziót!

Dreya

2019. július 11.

A napvédő miatt ezt napközben és kültéren szeretem használni, a Classicot pedig este és beltéren. Mindkettő szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Terkabarka

2019. június 4.

Kedvelem ezt is, akár az original stifteset. Ez valamivel folyékonyabb állagú, de hatásában ugyanazt hozza, mint a stiftes.
Ennek is gépzsír szaga van, egy kis meggyel megfejelve. Megszeretni szerintem sosem fogom a Carmexek illatát, de a hatásuk nagyon jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Alaya

2019. május 31.

Az első Carmex amit kipróbáltam, ajándékba kaptam a barátnőmtől, mert állandóan repedezett a szám. Egy csodaszer, nagyon szeretem! 1 nap alatt rendbe tette a szétnyílt számát!! Még a labello se jelentett megoldást nálam. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Colormonkey

2019. május 31.

Csak azért vonok le egy csillagot, mert én nem szeretem ezt a tubusos kiszerelést, a stiftes sokkal praktikusabb. Maga a termék viszont isteni, nekem állandó problémám van a herpesszel, de mióta ezt használom, sokkal jobb a helyzet. A cseresznyés-mentolos illat meg telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Massacre

2019. május 31.

Ez az első Carmex amit próbáltam, de nekem eddig nagyon bevált. Az illata szerintem nagyon jó, engem cseresznyés rágóra emlékeztet :D Jól hidratál, nagyon kevés elég belőle és utána nem szárítja ki a számat mint más ajakápolók, valamint folyékony rúzsok alatt is nagyon jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

QueenOfDisaster

2019. május 28.

Most használom a második tubussal. Olyan gyógyszert szedek, ami szárítja a bőröm és a számat különösen megviseli, de ezzel meg is oldódott a probléma. Külön pluszpont a fényvédőért benne. Az íze és az illata is nagyon zavart először és meg kell mondjam, rettenetesen utáltam, de gondoltam ha már megvettem és ilyen jól hidratált eddig, egye fene kibírom. Mostanra megszoktam mindkettőt, de azért tudnék nélküle élni. Ez a tubus pedig nem a legpraktikusabb, ha arról van szó, hogy az utolsó cseppig használható legyen.

Jó beszélgetés kezdeményező is, mert mindenki azt hiszi, hogy ragasztó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Jó beszélgetés kezdeményező is, mert mindenki azt hiszi, hogy ragasztó. :D

Vkriszta

2019. május 27.

Az egész telet vele vészeltem át. Szerettem, de maradok a hagyományos stikkes verziónál. Ha már kevés nem benne vacakolok vele, kidobom és lehet hogy még sok marad a tubusban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

balankaa01

2019. május 21.

Szerintem is jobb az original, jobban hidratál, meg az a helyzet, hogy engem kifejezetten zavar ez a mű cseresznyeszag.
Ami viszont ebben pozitív, hogy enyhe, édeskés íze van, és van benne fényvédő.
Elhasználgatom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Ami viszont ebben pozitív, hogy enyhe, édeskés íze van, és van benne fényvédő.
Elhasználgatom, de újra nem veszem.

BlackTulip

2019. május 10.

Az első carmexem ez lett. Nem bántam meg, viszonylag jól hidratál, illat , hatás erős, elég intenzíven csípi az ajkam, első alkalmakkor majdhogy sebesre, de azóta jóban lettünk egymással.Ha elfogy kipróbálom natúr párját is.
Tubusa miatt halogattam sokáig megvételét, nem szimpatikus ez a sárga piros szín, illetve alakra is mintha valami ragasztó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Hidratálók: Lanolin