Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Panna02

Korcsoport: < 18
2019. november 15.

Nagyon régóta meg szerettem volna venni, és ma be is szereztem egyet akciósan a Rossmanban. Egyszerűen imádom! Kicsit másabb állaga van mint a Lime Twistnek (ami szintén Carmex), de ez nappali viselésre tökéletes. Kicsit bizsergető hatása van, amit nagyon szeretek és az illata is isteni. A hatása hozza az elvárt Carmex hatást, egy nap alatt rendbe tette a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 15.

tothbarbara74

(!)
2019. november 11.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen. Már előtte használtam a sima változatát, ami kb. csodaszer kategória nálam a herpesz megelőző tulajdonsága miatt, amit ő szintén tud. Mikor érzem, hogy bizsereg és viszket a szám (akinek volt már herpesze tudja miről beszélek) jó bőven kenem, szinte óránként vagy mikor eszembe jut, éjszakára pedig vastagon bekenem és a kis ocsmányság már ki sem jön. Ha már hólyagos sajnos már nem csinál vele semmit, de a varasodásnál is segít, hogy szebben gyógyujjon, ne repedjen be és ne vérezzen. Kicsi különbséget ugye az ízében (nekem tetszik) érzek és mintha egy kissé folyósabb lenne az állaga és ezáltal kicsit hamarabb beszívja a szám.Nappalra használom ezt, éjszakára a simát és most hogy így használom, úgy tűnik, ez a a legjobb kombináció, mert mintha a cseresznyés a sima nappali változata lenne, az spf és a könnyedebb állag miatt is. Természetesen max. csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 11.

BPetra22

2019. november 8.

Ez előtt egy tégelyes, sima Carmexet használtam el és összehasonlítva a kettőt nekem az előbbi jobban bejött, viszont a tégelyes megoldást nem szerettem, nem volt kényelmes, ezért próbáltam ki a kinyomós kiszerelést, de nekem a sima hagyományos jobban használt az extrém száraz ajkaimra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

okroseva

2019. november 7.

Jól működik, nem marad el a klasszik verzió mögött, de sajnos az illata-íze nekem nagyon furcsa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Marcsika0720

(!)
2019. november 3.

Tesztelésre kaptam amit ezúton is nagyon köszönök. Mivel nekem nagy nagy kedvencem a Carmex eredeti stiftes változat, ezért nagy reményeket fűztem ehhez is. Először is nézzük magát a kiszerelést, ami nekem nem igazán tetszik mert nekem jobban tetszenek a stiftes vàtozatok, de nyilván ez egyéni vélemény. Maga a termék íze nekem nagyon furcsa, a cseresznye és a mentol igen furi párosítás de egyébként ezzel nem is lenne problémám. De maga a termék ami benne van nekem nem elég táplàló, olyan “vizes” az állaga. Jobban szeretem a vastagabb, krémesebb termékeket. Hacsak egy kis fényt szeretnék az ajkaimnak egyébként arra tök jó. Télire nekem ez kevés mert nagyon kiszokott száradni, repedezni az ajkam és ez nem fogja annyira rendbehozni mint a stiftes változata. Összességében nem rossz kis ajakápoló de magam nem fogom ezt a változatot újravenni, inkább maradok az original stiftes Carmexnél ami oly sokszor segítséget nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

lillka

2019. november 3.

Két hete használom folyamatosan, hát mit ne mondjak, össze kellett barátkoznunk. Barátnőim ajánlották az original verzióját, ami nélkül számukra nem indulhat az őszi időszak.
A cseresznyés verzió különlegesnek hangzott, az illata viszont először elriasztott, mert hát... elég határozott. De nem baj, nem rossz, csak szokatlan. Első felkenés után fura itt hagyott a számban, ami szerencsére hamar elmúlt. Hazaérve már a barátom azt mondta, milyen finom íze van a számnak. Most már csak kellemes mentolos.
A hatása elvitathatatlan, nagyon jól ápol, hidratál, az őszi hideg miatt kicserepesedett ajkaimat nagyon hamar rendbe rakja.
A csomagolás tetszik, higiénikus, könnyen applikálható. Az állaga elég sűrű, de jól eldolgozható.
Aki megvenné, első körben ha lehetősége van, szagolja meg, mert ott tényleg sok minden eldől, de ha "barátkozós" típus vagy, akkor könnyen meg lehet szeretni ezt a terméket.

beautyfanrb

2019. október 31.

Számomra elviselhetetlen az illata,ami hétről hétre kellemetlenebbé vált, végül kb. 2 hónap után a kukában végezte.
Az állagát sem szerettem, kicsit hígnak, ragacsosnak éreztem. Hidratálás terén is voltak vele problémáim.
Nem veszi fel a versenyt a márka többi, klasszikusnak számító termékievel, így akinek ez a termék az első "carmexes élménye", az csalódni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Mehecske

2019. október 31.

Első Carmex ajakápolóm, vegyes érzésekkel. Pozitívum azért több akad: csomagolás: praktikus, könnyen felvihető, higiénikus. Állag: sűrű, de nem túlzottan, pont annyira, hogy egy őszi-téli szeles időben az esetleg felrepedezett bőrt az ajkakon és az orr környékén (mert erre is lehet használni) kitöltse.Illat: nekem kellemes, bár néha mintha megkörnyékezne a penészesség is. Nem tudom, ez mitől lehet, de mégsem zavar, mert tudom, hogy friss a termék és nincs vele gond. Ápolás: megfelelő, bár az igazán igénybe vevő időjárást még nem tudtam letesztelni. Sőt, van a családban herpeszre hajlamos ember, így vele ezt is majd kipróbálom... Negatívum: nálam a kámfor-mentol kombó. Sajnos csíp. Nem mindig egyformán, de kellemetlen. Első alkalommal 15 perc kellett, hogy elmúljon. Rendszeres használattal csökkent ez a csipős érzés, de nem jó. Aki nem bírja ezt, annak nem ajánlom, egyébként viszont nagyon is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 31.

babyface

2019. október 30.

én nagyon szeretem. :) a kolléganőm használta, elirigyeltem tőle, pedig a tégelyes Carmexen kívül nincsenek túl jó élményeim a márka más ajakápolóival. nyilván nem várhatunk el olyan hatást, mint a tégelyestől, nagyon szeretem, hogy kicsit fényes, egyszerre gyümis és frissítő. :) plusz pont a SPF-ért

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

SarahFosch

2019. október 30.

Alapból imádom a cseresznye ízét, illatát, ellenben az alap Carmexes mentollal együtt olyan hatást ér el nálam, mint amikor egy mentolos rágót túl sokáig rágva keserű utóízű lesz a szám és ezt akarnám elnyomni valami cseris nyalókával vagy üdítővel, de esélytelen. Ilyenkor nincs mese, fogat kell mosni. Na ezt az ambivalens érzést érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Hidratálók: Lanolin