Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2022. február 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

wildrose

2022. május 7.

Kellemes ízű ajakápoló, de a nagyon könnyű állaga ellenére sem túl gyors a felszívódása. Elég jól ápol és kellemes hűsítő, bizsergető érzést ad, de a csomagolását nem találtam praktikusnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 7.

Kincsi

2022. május 1.

Az első carmexem valaha. Jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Rengeteg ideig elég volt, szinte már untam a sokadik hónap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

lavendermona

2022. március 29.

A sima verziót szoktam használni, aztán láttam, hogy ennek jobb a kiszerelése. Nekem bejön, ápol, magadnak tudod adagolni, szépen el lehet kenni. Az illata is tetszik, azóta már csak ezt veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

bernadettu

2022. február 4.

Kicsit hígabb mint a stiftes verzió, a cseresznyés aroma is meglepően kellemes, bár az íze még mindig pocsék, de legalább így nem nyalogatom le a védőréteget a számról. A stiftes jobban tetszik, de ha nyáron ez a verzió nem folyik szanaszét a táskámban, akkor lehet áttérek erre a kiszerelésre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

KittiTailor

2022. január 30.

A sima Carmexet már évek óta használom, nagyon szeretem. Gondoltam kipróbálom ezt a verziót is, de sajnos csalódtam. Ez sem rossz azért, de elmarad a hatása a basic tesóhoz képest, ezért ezt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Laura

2022. január 21.

Elhasználom, de nem fogom újravenni. Zavar hogy csíp. Felkenés után mindig érzem az ízét ami ilyen borzalmas nem is tudom, talán vegyszeresnek mondanám. Aztán beljebb jut és kaparja a torkom. Elnézve az összetevőket mondjuk nem csoda. Meg amúgy, nincs is cseresznye illata. Kicsit hidratál azért adok 3 *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Nia02

2021. december 10.

Imádooom
az illata is hihetetlenül jó, jól hidratál, és még szájfényként is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

Imádooom
az illata is hihetetlenül jó, jól hidratál, és még szájfényként is tökéletes.

kallaylili

2021. december 7.

Sokkal kevesebb hidratálást nyújt, mint sima stiftes társa plusz ez a csillogó szájfény jelleg nagyon zavaró. Csak annak javaslom, aki imádja a ragadós szájfényeket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

rencike666

2021. november 7.

Éjszakára szoktam használni, reggelre olyan ajkakat varázsol, hogy reklámozni lehetne vele. Kicsit drága mostanság, mikor legutóbb vettem még jóval olcsóbb volt. Ettől függetlenül újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

Tökéletes hidratálás a mindennapokra. Hosszantartó, szép fényt ad, és jól hidratál. Nagyon kiszáradt szájra nem javasolnám, egyrészt nagyon irritáló, hiszen kicsit csípős érzés felkenéskor, másrészt arra sajnos nekem nem elég intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Hidratálók: Lanolin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.