Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

tundi0427

2019. május 17.

Számomra egyenlőre hihetetlen ez a csodaszer. Az ajkaim szinte az év minden szakában vállalhatatlanok voltak, folyamatos szárazság, egy kis szél esetén egyből kirepedés, vérzés. Kipróbáltam már szinte minden kecét, tippet, trükköt, praktikát, de semmi nem használt. A sminkesem ajánlotta nekem, mikor látta a helyzetet. Gyorsan be is szereztém és láss csodát, nem túlzok, de az ELSŐ használat után olyan eredményt produkált, mint más társai hosszas idő után sem. Számomra a labello és egyéb társai már nem is léteznek. Csak azt sajnálom, hogy ennyi idő volt mire egymásra találtunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Csinstella

2019. május 13.

A legjobb ajakápoló, ami végre hidratál és sokáig tart a hatása. Szeretem, hogy mentolos és bizsergeti az bőrömet. Eddig állandóan száraz és sebes volt a szám, most pedig észre sem veszem, hogy van. Az arcom is sokkal ápoltabbnak tűnik így. Arra való, amiért az ember lánya vesz egy ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Ancsaa28

2019. május 9.

Imádom! Végre egy ajakápoló, ami teszi a dolgát. Évek óta küszködök a kiszáradt ajkaimmal, évszaktól függetlenül.
Kipróbáltam már sok mindent, semmi se segített. Aztán a sok jó vélemény miatt, adtam neki egy esélyt. Azóta végre normális állapotban van a szám :)
Minden este bekenem, reggel sokszor elfelejtem. Olyan kis bizsergős, hűsítős érzés. Mostantól nélkülözhetetlen darab lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

danyadi77

2019. május 8.

Mióta kipróbaltam, a Labellot elhagytam, addig az volt a nagy szerelem. Nekem a reggeli és esti arcápolasi rutin utolsó lépése (reggel azért nem a legutolsó, hagyok neki egy kis időt,mert úgy vettem észre, rúzsozni nem jó rá, nem szép). Ezzel a rendszeres napi 2 használattal nem is kell napközben utananyúlnom, még télen sem. Ha valamiért nagyon ki lenne száradva a szám, a tubusos verzióját hasznalom, azt vastagabb rétegben lehet feltenni, de jó ideje nem volt szükség rá. Mennyisége is kiadós, nem kell sok belőle, sokaig elég. Az ára sem vészes. Nagyon szeretem, újravevős, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

kersh

2019. május 8.

Nagyon jó ajakápoló, a nagyon száraz és cserepes ajkakat is rendbehozza egy éjszaka alatt úgy, hogy mellette teljesen felszívja a bőröm. Én rúzsok/matt szájfények alá is használom. Többször újravásároltam, nem fogok áttérni másra, mert a carmex-hez képest minden ajakápoló gyenge lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

BczrDrnn

2019. május 4.

Legtökéletesebb ajakápoló amit valaha kipróbáltam. A géles Carmexel szoktam felváltva használni, attól függően mennyire van kiszáradva a szám. Kb 2 éve nem igazán használok mást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

HHH97

2019. május 3.

Nagyon jó szőlőzsír, már egyet elhasználtam belőle, most a Lime-os verzióját próbálom. Szépen hidratál, és végre kitesztelhettem a herpeszgátó hatását is :D Erős stresszhelyzetben mindig szabályszerűen egy bizonyos helyen jön ki a herpeszem. De előző vizsgaidőszakban végig kenegettem vele magamat lelkesen és kíváncsian, különös energiát fektetve a tipikus herpesz-lelőhelyemre. Sikerült a mutatvány (félig), mert ott nem alakult ki a herpesz, ellenben egy olyan ajak alatti helyet talált meg magának, ami nem kapott Carmex-et... Szóval az ajakápoló szerintem használ herpesz elleni krémnek is, de sajnos van, hogy túl tudnak járni az eszén :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

PerfectImperfection

2019. május 2.

Először fura volt az erős mentolos illata és íze, de nekem tetszik, ahogy bizsergeti a számat jó kis termék, de nekem nem csoda szer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Szanszi

2019. május 1.

Évek óta csak ezt használom télen-nyáron! Este bekenem az ajkaimat és reggelre pihe-puhák lesznek. Ha már cserepesre szárad valami miatt 1-2 nap és rendbeszedi. A herpesz gátló hatásáról nem tudok véleményt írni mert szerencsére soha nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Babooca

2015.
Mivel nagyon régóta nézegetem már, de eddig sajnáltam rá a pénzt, most hogy Kedvesnek elég sokszor meggyűlik a baja a herpesszel, így muszáj volt ezt beszerezni. Régen ugyanis hivatalosan azért használták az emberek. Tökéletesen bevált mint ajakápoló és mint kezelőkrém. 3 nap alatt nyoma sincsen a csúnyaságoknak. Az egyetlen krém (szerinte szájméz :D), amire rá tudom venni, hogy használja, és magától kenegeti is. Ha elfogy, biztosan újravesszük, bár elég kevés kell belőle, fél napokra is képes ápolni az ajkakat. Ezt eddig egyik ajakápoló se tudta. A szaga nem kellemes, de kompromisszumot kell kötni és ennyi. Tökéletes egyébként.

2019. április 29.

Azóta magamnak is beszereztem, mert sminkelés előtt jól dúsítja és ápolja az ajkak érzékeny, finom bőrét. A kis mérete tökéletesen elfér akármelyik táskámban, zsebecskében. Nadrágzsebben hordva hajlamos nagyon megolvadni, ugyanezen okokból kocsiban sem hagyom soha. Ezt leszámítva jó, bár az illatával továbbra sem vagyok megelégedve, szerintem borzasztó. Az eosomat jobban szeretem ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

2015.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid