Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Lilko0212

2019. március 22.

Évekig szemeztem ezzel a csodával viszont csak pár hónapja szereztem be. Azóta nagy szerelemben nagyon vele, csodát művel!

Lilko0212
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

czinegemadar

2019. március 22.

Mindig megment!!!

czinegemadar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Mindig megment!!!

Soleils05

2019. március 21.

A kedvencem évek óta, azóta a herpesz is sokkal ritkábban jön ki mióta ezt használom.

Soleils05
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

zsuca

2019. március 20.

Remek hidratáló mindenképp egy must have darab. Számomra olykor picit ragadóssá válik, de ezt a felvitt mennyiség befolyásolja.

zsuca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

tiri

2019. március 19.

elképesztően hűsít és még a téli kritikusan száraz napokon is abszolút hidratálja az ajkakat!A legjobb amit valaha próbáltam!

tiri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Ancu

2019. március 19.

Télen kötelező darab, csak ez segít, mikor a hideg kicsípi a számat. Férjem is rászokott már, így minden alakalommal 2 darabot veszek ;)

Ancu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

knoemi07

2019. március 17.

Sokat dicsérték bloggerek, vloggerek, így gondoltam kipróbálom. Az állaga vizes, nem ragadós, rendkívül hűsítő, nehezen vagy szinte egyáltalán nem szívódik be. Ami furcsa számomra, az az illata... Nem tudom hova tenni, nem mondom, hogy tetszik. Elviselem. Lehet a tubusos változatot is kipróbálom majd, esetleg a cseresznyéset.

knoemi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

levianyu

2019. március 12.

Megint elkövettem azt a hibát,hogy nem néztem fel ide mielőtt vásároltam... Kiszárítja a szám és ezzel a mentollal sem tudok mit kezdeni benne. Adok neki még 1 esélyt de eddig vesztésre áll.

levianyu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Fzks

2019. március 11.

Jó az ára, egy ideig be is vált, csak ezért kap három csillagot. Az első tégelyemet el is használtam, hamar elfogyott nem is volt vele gond, a másodikat október környékén vehettem, szóval már jött lassan a hideg és ahelyett, hogy megvédte volna a számat a kiszáradástól teljesen sebesre csípte, de úgy véresre. Váltottam is Eosra ami szépen rendbe rakta, viszont csalódtam a Carmexben. Melegebb időben még valószínű elhasználom ami maradt, de semmiképp nem veszem újra. Ja és mellesleg az ízét is a szagát sem szeretem, viszont a mentolos érzése kellemes, sajnálom hogy elválnak az útjaink.:(

Fzks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Tonncsi

2019. március 1.

Kiszárította számat, nagyon büdös és égő érzést keltett. A tekerője 1 nap után elromlott. :D Nekem sajnos nem vállt be.

Tonncsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin