Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Új üres ajakápoló stift
Ár: 300 Ft + pk , Eladó: clara12
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel / előre utalás + foxpost, MP

Whosthatfitgirl

2021. május 4.

Nagyon imádom! Előtte megrögzött Labellos voltam, de ez százszor jobb! Elég ha naponta 1-2-szer bekenem az ajkaim és kiválóan ápolja őket.
Az illata nem zavaró, talán első használatkor furi lehet a "bizsergő" érzés, de egyáltalán nem kellemetlen.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

2021. április 29.

Gyönyörűen ápol.A cserepes számból 3 használattal puha hidratált ajkakat varázsolt.A rúzsaim is sokkal szebben mutatnak rajtam mióta használom. Újravevős termék lesz a jövőben :)
Abszolút megéri picit drágábban megvenni,mint az olcsóbb társait,mert ez működik könnyen kiszáradó ajkakon.Az előbbiek pedig mehetnek a kukába,semmire se jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Tauriel

2021. április 29.

Szuper jól hidratál. Felkenéskor nem szeretem az állagát, mert ragacsos, a mentás-bizsergetős érzés sem a legjobb. Viszont a hatása fantasztikus, így esténként használom és reggelre teljesen hidratált lesz az ajkam. Amióta használom, szinte soha nem repedezik ki, se szélben, se a száraz levegőben. Nappalra másik ajakápolót használok, de esti kúrának must have :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

tothedit21

2021. április 25.

Ez a legjobb ajakápoló. Pár hónapja használom, tökéletes függő lettem. :D Nagyon tetszik a kis mentolos-bizsergető hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

womanitina

2021. április 16.

Most próbáltam először és tényleg SZUPER termék, azt kell hogy mondjam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

Most próbáltam először és tényleg SZUPER termék, azt kell hogy mondjam! :)

Timea_1997

2021. április 15.

Néhány nap alatt képes rendbehozni az én örökké száraz, cserepes, vastag számat, ezért imádom. :) nem próbálkoznék más márkával. Kellemesen bizsergető mentolos hatása van, lassan szívódik be, de a hatása miatt ezt mem kehet felróni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Cirmos20

2021. április 15.

Orok kedvenc. Csak ezt hasznalom. Reggel, este es napkozben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Orok kedvenc. Csak ezt hasznalom. Reggel, este es napkozben is.

Eniko95

2021. április 14.

Sok dicséret hatására vettem meg, nagyon szeretem az ajakápolókat. Szépen ápol, fényt ad az ajkaknak, bizsergető, viszont nekem kicsit túl mentolos, így ezért 4 pontot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

bluejay8

2021. április 13.

Na, az én sztorim vele: 1 évig kb tökéletes volt, 1 éjjel alatt rendbe hozta a szám... aztán szerintem allergiás reakciót fejlesztettem ki rá :D nem csak ég tőle a szám (tudom, hogy bizsereg alapvetően, de nekem már égett), hanem szájzug-gyulladásomkor nagyban rontott a helyzeten. Szerintem az összetevői sem a legjobbak.... Viszlát Carmex!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Zsofi201

2021. április 12.

Nagyon régóta gondolkoztam, hogy beszerezzek 1-et a sok dicséret miatt. Most 2 hete használom. Nekem alapvetően nagyon száraz a szám és néha ekcémás is felette ami a sima labellotol nagyon viszket. Egy másik komment alapján kipróbáltam, hogy hyaluron savra kenem rá ezt másfél nap alatt teljesen rendbe jött a szám. Számomra kellemes a mentolos bizsergés labellonál biztos, hogy 1000x jobb de az Yves Rocherben kapható ajakápolónál talán csak 1 fokkal. Jó termék szerintem újra fogom venni, de kicsit nagyobb a hype körülötte mint amit valójában tud. Ilyennek kéne lennie egy normális ajakápolónak, a többi kritikán aluli. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.