Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

stefi22

2020. július 8.

Nekem eddig ez vált be a legjobban az ajkaimra, a Neutrogenas ajakápoló mellett.
Van egy kellemesen bizsergető érzése, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Van egy kellemesen bizsergető érzése, nagyon szeretem.

klina

2020. július 8.

Imádom. Mióta használom pihe-puhák az ajkaim.:D Csak ajánlani tudom.

Imádom. Mióta használom pihe-puhák az ajkaim.:D Csak ajánlani tudom.

Petra2424

2020. július 7.

Nagyon régóta használom, nagyon szeretem, mindig segít. :) Kicsit csíp sajnos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Nagyon régóta használom, nagyon szeretem, mindig segít. :) Kicsit csíp sajnos..

Agnes91P

2020. július 4.

Amikor megfázás miatt nagyon kiszáradt a szám, a jó vélemények miatt ilyet vettem. Vegyesek az érzéseim. A mentolos érzés néha nem zavart, néha igen (télen inkább igen), azonban szépen rendbe tette a számat. Azt a durva illatot sem szerettem, de figyelmen kívül hagytam, nem az a fontos. Azt hozzá kell tennem, hogy elég gazdaságtalan, nagyon hamar elfogyott. Nem tudom, hogy újraveszem-e, lehet, hogy majd vészhelyzetben igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

maggie80

2020. július 2.

Valahogy mindig az igazit keresem. Gondoltam ezt is kipróbálom, hiszem itt No.1. Kellemes az állaga. Én mondjuk csak este használom, tehát nekem felesleges benne az SPF, de ezért igazán nem jár pontlevonás. Viszont nem mindig hidratál megfelelően. Van, hogy mégis kiszáradnak az ajkaim, hiába a mindennapi használat, és alig jön helyre. Valamint a mentolos, csípős érzetét nagyon nem szeretem. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

nicole07

2020. július 1.

Sajnos többször próbálkoztam vele, es így szinte biztos hogy ettől lett valami baja a számnak :( valamit nem bírok amit benne van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

lettniko

2020. július 1.

Pár hónapja vettem, a jó vélemények ellenére féltem, hogy ez sem fog segíteni az állandóan száraz, sebesedő ajkaimon. Előtte Labello originalt használtam, ami semmit nem ért az utóbbi időben.
Ez az ajakápoló egy csodaszer, rendbe hozta a számat. Nagyon kevés elég belőle, vékonyan kenem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

bachmankrisztina

a kedvenc ajakbalzsamom, mindig van egy a táskámban, nagyon jól hidratál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

a kedvenc ajakbalzsamom, mindig van egy a táskámban, nagyon jól hidratál

Dorka.

2020. június 27.

Mindig kapok ajándékba más ajakápolókat, de ez az igazi. Az elsőt még külföldön vettem, azóta is mindig van itthon. Minden fillért megér.
A cherry változata szerintem nem olyan jó, ez az igazi, vagy a tégelyes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

A cherry változata szerintem nem olyan jó, ez az igazi, vagy a tégelyes nekem.

kovatsdora

2020. június 25.

Hallottam mar korabban errol a csodaszerrol (pl hogy nathas idoszakban meg a kidorzsolt orron is seggit), de most jutottam hozza. Elsore megijedtem, hogy allergias vagyok, varatlanul ugy elkezdte egetni a szam. de megszoktam es azota eleg napi egyszer ajakapoloznom. A regi masfele termekekneknkuka :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.