Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

n.anett1993

2022. május 19.

Mindenki ezt az ajakápolót ajánlotta így kipróbáltam, nem csalódtam! :) Nagyon szép fényessé, puhává teszi az ajkaimat, felér egy szájfénnyel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

JosiePackard

2022. május 17.

A könnyen kiszáradó ajkaimra egy igazi csodaszer! Nagyon sokféle ajakápolót próbáltam már, a Carmex-től is többfélét (tubusos, cseresznyés, dinnyés stb.), de számomra ez vált be a legjobban. Szerintem szuper, hogy fényvédős is, így nyáron emiatt sem marad ki a rutinból. :-) Nekem 1-2 használat után már enyhít a szárazságon, bármennyire is rossz állapotban volt a szám, egy nagy aktív használat után pedig újra sima. Nekem pluszban tetszik a "bizsergős" érzés is, amit hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

Myachi

2022. május 6.

Imádom teszi a dolgát és nem szárít, csak nagyon zsíros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

Imádom teszi a dolgát és nem szárít, csak nagyon zsíros

emesevaradi

2022. április 26.

Örök kedvenc, főleg a fényvédős változata miatt. Másik nagy kedvenc a tubusos. Eleinte kicsit csípte a szám, de pár alkalom után megszoktam és már nem zavar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

ZsanettNora

2022. április 26.

Nálam simán elmegy egy szájfénynek is hétköznapi sminkhez. Az illata zavaró lehet de meg lehet szokni. Szépen ápol. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

DSAnna

2022. április 20.

Legjobb ajakápolóm ever. Pedig nekem borzasztó száraz, hámló, télen sebesedő a szám, főleg a széle. Imádom, hogy bizsereg a mentoltól, szépen ápol, és egészséges megjelenést ad a számnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

toth.reka1008

2022. április 7.

Nem csoda, hogy ennyi jó vélemény született, nekem is nagy kedvenc :)
Állaga szuper, én az illatát is szeretem. Nagyon jól hidratál, igazán puha lesz a szám tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Nem csoda, hogy ennyi jó vélemény született, nekem is nagy kedvenc :)

wayerwanda

2022. április 7.

Szerencsére nekem nem szokott sokszor kiszáradni az ajkam, de ha mégis, ez nagyon jó rá, segít rajta, nekem teljesen bevált. Plusz pont az SPF-ért (még ha nem is nagy mennyiségű)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

knfanita

2022. március 20.

Kiütések jelentek meg a szám körül, illetve az ajkaimat is kiszárította...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Kiütések jelentek meg a szám körül, illetve az ajkaimat is kiszárította...

Cincin

2022. március 19.

Életem legjobb ajakápolója! Évek óta csak ezt használom. Kicsit drága, de minden pénzt megér. Más termékekkel csak ronggyá száradt a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.