Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

tniki

2020. január 20.

A hideg idővel a szám cserepes lett és az addig bevált ajakápolóm már semmit sem ért..ekkor határoztam el magam, hogy kell valami új. Az itteni vélemények alapján döntöttem a Carmex stift mellett és nem bántam meg. Már az első használat után sokkal puhább lett a szám, pár napra pedig teljesen eltűnt minden addigi száraz, berepedt rész. Nagyon tartós, ezt nem kell óránként újra felvinni. A mentolos íz először szokatlan lehet, de könnyű megszokni.
Nekem egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Nekem egyértelműen 5*.

vivienlovesit

2020. január 18.

Nem használok már más ajakápolót... Sűrű az állaga és sokáig az ajkakon marad, tovább ápolva azokat. ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

rekao

2020. január 12.

jó ideje ezt használom, mindig nagyon könnyen-hamar kiszáradt a szám, régóta küzdök hogy ne legyen cserepes. csodaszernek mondanám, pár perc alatt szép hidratáltak lesznek tőle az ajkaim. élek halok az extra tartós mattra száradó rúzsokért amik könnyen ki tudják szárítani a számat, ha nem használom előtte már sokszor észrevettem hogy egy idő után kényelmetlen.
mostanában kezdtem tudatos lenni az összetevőkkel kapcsolatban, és a kőolaj származék rendesen elbizonytalanít, ezért nem adok neki 5 csillagot. ismerősömnek atom durván feldagadt tőle az ajka egy éjszaka alatt, ezért gondolkodok a cserén de eddig a lush ajakápolókat találtam szimpatikusnak, amik majdnem háromszor ennyibe kerülnek attól függően hol veszed éppen, egy egyetemistának pedig az eléggé feszegeti a büdzsé határait..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

timimimi

2020. január 10.

Télen mást nem is használok a számra, nagyon hatékonyan teszi a dolgát, szinte egyáltalán nem is kell újrakennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Jansis

2020. január 10.

Mai napig a legjobb. Legtartósabb, kellemes bizsergés kíséri, nincs az az átverés, hogy 10 perc múlva már rinocérosz ajkaid vannak, hogy újra felkend:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

itskriszti

2020. január 4.

Müllerben 600 forint körül lehet kapni, ezért mindig ott veszem. Már a sokadikat használom, mindig nálam van. Nagyon sokáig tart a hatása és ajánlom annak, aki nem szereti az ízesített ajakápolókat. Abszolút semleges íze van és kellemesen bizserget az elején.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Kikki84

2020. január 3.

Sminkes ajánlotta évekkel ezelőtt. Imádom ezt a terméket! Nekem a bizsergésa számon, amit okoz kellemes, az illatát is nagyon szeretem! Sokáig elég.
Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Újravevős!

Fruzsiii

2020. január 3.

Minden reggel használom,ott lapul a táskámba,kellemes és hűsítő ajakápoló,jó érzéssel tölt el ,hogy can benne egy kis fényvédelem,viszont nem mindig esik jól ez a mentolos bizsergés,esténként jobb szeretem a kis tégelyes ,kókuszos labellomat,az sokkal jobban feltölti az ajkaim nedvességgel,ezért így felváltva szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Timcsi91

2019. december 30.

Rengeteg ajakápolót próbáltam, de egyedül ez vált be. Egy nap alatt rendbehozza, ha kifújja a számat a szél. Lehet, hogy hülyén hangzik, de használtam az orrom alá, amikor elég rendesen kidörzsoltem egy megfázás alkalmával. Ha lehetne 10est kapna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Gimami

2019. december 29.

Régebben mindenféle olcsó ajakírt kipróbáltam , de egyik sem volt kiemelkedően jó.Egy barátnőm mondta hogy neki csak ez vált be, gondoltam kipróbálom.És tényleg ! A mentolos bizsergető érzést nehéz volt megszokni , de nem olyan vészes. Este lefekvés elött kenem fel , és másnap estig el vagyok.Nagyon ritka hogy kétszer kenjem egy nap.A kiadósságát tekintve megéri , mert sokáig elég , és nem a kukában végzi a beszáradt vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin