Best of Beauty 2019

Carmex

Ár:   $4   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 25.

Ár:   $4
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

A híres Carmex ajakápoló epres, tubusos verziója. SPF 15-ös fényvédőt tartalmaz.

VikiVixy

2017. május 16.

Nem értem, mi ez a nagy hype a carmex ajakápolók körül, ez volt az első, amit kipróbáltam... meg az utolsó is. Ez mindent csinál, csak nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Hirannis

2015. június 4.

Télen ezt használom :) hatékony és közben szép fénye van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Télen ezt használom :) hatékony és közben szép fénye van!

kessi91

2015. május 3.

Nagyon fincsi illata van, és szép fényt is ad. Sajnos nyáron szabályosan szétolvadt, és olyan folyós volt, hogy az ízlelőbimbóimra is jutott. Elég undi íze van. Nem fogom újra venni, nem is hidratál valami jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

fgyongyi82

2015. március 25.

Az illata szuper, de nem hidratál úgy, mint a classic - közel sem. (Primark-ban 1-2 fontos tétel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

eozeen

2013. november 24.

Hosszan tartó, erős epres illata van, könnyen felszívódik, nagy kedvencem! A hatása is megfelelő, buliban szoktam használni, a kisminkelt ajkakon is jól működik, nem keni a rúzst/ lip tintet. E-bayről könnyen és olcsón beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

turquoise_pianist

2013. október 30.

ennek is elég rossz az íze, és kevésbé hidratál mint a sima, de nem borzasztó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 30.

kovacs.orsolya90

2013. július 26.

Nekem nem nagyon jött be. Nem azt a hatást hozta, amit vártam a classic után. Nem is hidratál olyan jól, ráadásul ha a számba kerül, rettenetesen rossz lesz tőle a szám íze. A cseresznyéstől szintén és a narancsostól is. Ez egy fokkal jobb a cseresznyéstől meg a narancsostól. Ettől függetlenül stiftben szívesen kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

bolero

2013. március 15.

én is angliában vettem, ráadásul csak 2 font volt. :O amúgy rossz az íze, rosszabb mint a simának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Mila85

2012. október 6.

Jelenleg ezt használom, még nyáron álltam rá, nekem ugyanolyan mint az spf nélküli tubusos, csak jobb az illata, enyhén epres, kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Hidratálók: Lanolin

Színtelen, levegőn rózsaszín kristályos anyag. Vizes oldatát fertőtlenítésre használják. Savassága erősebb az alkoholokénál. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló és antimikrobiális (segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában) hatású összetevő, illetve tartósítószerként is használatos. Az EWG szerint az összetevő veszélyesége abban rejlik, hogy bőrrel érintkezve, szembe kerülve maró, lenyelve vagy belélegezve pedig mérgező hatása lehet.