Carner Barcelona

Ár:   29 000 Ft és 47 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Ár:   29 000 Ft és 47 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, feketeribiszke, mandarin

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: ámbra, mósusz, vetiver

Ár: 1500 ft/3000 ft/5000 ft , Eladó: Phoenix19
Állapot: 2 ml/ 5 ml/ 10 ml, Helyszín: NEM PESTEN LAKOM, CSAK POSTÁZOM., fizetés: POSTÁN maradóként utalást követően

Phoenix19

2020. augusztus 26.

Amikor először kipróbáltam, erősen gondolkodtam, hogy mely illatjegy lehet az amit nagyon kiérzek, nem tudtam, csak azt, hogy tetszik. Aztán rájöttem, hogy ez nem egy domináns illatjegy, hanem egyszerre érzem a bergamot pézsma kettősét. Nem mondanám narancsvirágos illatnak, természetesen érezni, de ez inkább egy citrussal indító pézsmás vetiveres illat. Én nem szúrósnak érzem, hanem kellemesen élesnek. A gyöngyvirágtól féltem, mert nem kedvelem parfümben, de nem különösebben érezhető. Valóban van egy tisztaságillat jellege, a legjobb értelemben. Mint egy frissen mosott tiszta ruha, melyen még nagyon érződik a mosószer, a háttérben halovány fehér virágokkal. Kifejezetten elegáns, a karakteres vetiver átfogja, átlengi az egész kompozíciót. Modern ízlésű hölgyeknek tetszeni fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Evu227

2020. július 17.

Egy nagyon kellemes, igazi narancsvirágos illat, friss citrusokkal és egy leheletnyi pézsma a megfelelő harmóniáért. Nem a legbátrabb illat a világon, de tavaszra és nyárra tökéletes lehet, megfelelő társ egy meleg napon ☺️ Tartósság szempontjából azt kell, hogy mondjam nem rossz, még ebben a párás melegben is kibír egy 5-6 órát rajtam (ami nekem citrusos friss illattól már tökéletes). A Carner Barcelona még csak most ismerkedik a citrusosabb, frissebb parfümök készítésével, de jó felé tapogatóznak 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Tiziana

2020. január 27.

Vidáman indul, de hamarosan szúrós kellemetlenség válik belőle,
és rajtam nem is változik még a leszáradáskor sem.A mosópor illat hasonlat nagyon jó,
(előttem írták) de nálam, egyenesen a Mos6 vagy Bip tubusos mosókrém,kissé fertőtlenítős
szaga jön elő.Nem tetszik, nem venném meg még sokkal kevesebbért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Vidáman indul, de hamarosan szúrós kellemetlenség válik belőle,
szaga jön elő.Nem tetszik, nem venném meg még sokkal kevesebbért sem.

tothszilvi75

2019. április 26.

Kezdem a sort. Gyári mintát rendeltem, és örülök, hogy fújós, nem szeretem a cseppentős mintákat, valahogy szebben adják elő magukat az illatok fújva. Bo-bo citrusos ribizlis savanykásan robban az első fújással, nagyon ígéretes kezdet, tipikus nyári illat. Gyorsan vált narancsvirágra, ez a rész ami nekem annyira nem tetszik, Kurkdjian narancsvirágain szicializálódva ez valahogy faék egyszerű. Viszont ahogy érkeznek a fehér virágok, és felsejlik az ámbra alap, ott megint szép lesz. Az összhatás egy friss mosópor - öblítő tisztaságú illat, nem rossz, de egyenlőre nem alélok el tőle. Aztán majd meglátjuk, még alakulhat melegebb időben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool