Carner Barcelona

Ár:   29 000 Ft és 47 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Ár:   29 000 Ft és 47 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, feketeribiszke, mandarin

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: ámbra, mósusz, vetiver

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

portugalrepjegy

2021. február 26.

Csodás illat, olyan mint amikor egy kicsit szeles tengerparti estén magad köré terkersz egy nagyon puha és meleget adó takarót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 26.

Captainblonde

2021. január 4.

Miután a Madison Parfumeryben kb. minden parfümöt végigszaglásztam, ezt bizonyult a nyertesnek. (a kövi egy Byredo lesz). Nagyon ínyenc, különleges, semmiképpen nem hétköznapi illat, nagyon illik hozzám. Vidám, életöröm, játékosság, izgalom. Ezekkel a szavakkal tudnám leírni. Botrányosan tartós. A hajamon pl. napokig érezni, ha nem mosom meg. A kollégáim már tudják, hogy bent vagyok, ha nem látnak akkor is, mert érzik ezt az illatot. :) Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Evu227

2020. július 17.

Egy nagyon kellemes, igazi narancsvirágos illat, friss citrusokkal és egy leheletnyi pézsma a megfelelő harmóniáért. Nem a legbátrabb illat a világon, de tavaszra és nyárra tökéletes lehet, megfelelő társ egy meleg napon ☺️ Tartósság szempontjából azt kell, hogy mondjam nem rossz, még ebben a párás melegben is kibír egy 5-6 órát rajtam (ami nekem citrusos friss illattól már tökéletes). A Carner Barcelona még csak most ismerkedik a citrusosabb, frissebb parfümök készítésével, de jó felé tapogatóznak 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Tiziana

2020. január 27.

Vidáman indul, de hamarosan szúrós kellemetlenség válik belőle,
és rajtam nem is változik még a leszáradáskor sem.A mosópor illat hasonlat nagyon jó,
(előttem írták) de nálam, egyenesen a Mos6 vagy Bip tubusos mosókrém,kissé fertőtlenítős
szaga jön elő.Nem tetszik, nem venném meg még sokkal kevesebbért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Vidáman indul, de hamarosan szúrós kellemetlenség válik belőle,
szaga jön elő.Nem tetszik, nem venném meg még sokkal kevesebbért sem.

tothszilvi75

2019. április 26.

Kezdem a sort. Gyári mintát rendeltem, és örülök, hogy fújós, nem szeretem a cseppentős mintákat, valahogy szebben adják elő magukat az illatok fújva. Bo-bo citrusos ribizlis savanykásan robban az első fújással, nagyon ígéretes kezdet, tipikus nyári illat. Gyorsan vált narancsvirágra, ez a rész ami nekem annyira nem tetszik, Kurkdjian narancsvirágain szicializálódva ez valahogy faék egyszerű. Viszont ahogy érkeznek a fehér virágok, és felsejlik az ámbra alap, ott megint szép lesz. Az összhatás egy friss mosópor - öblítő tisztaságú illat, nem rossz, de egyenlőre nem alélok el tőle. Aztán majd meglátjuk, még alakulhat melegebb időben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool