Carner Barcelona

Ár:   32 400 Ft és 49 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2018. július 3.

Ár:   32 400 Ft és 49 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A Botafumeiro bibliai időkről mesél, mikor a zarándokok gyalog mentek végig a Camino de Santiago úton, hogy felkeressék Compostella katedrálisának ódon kövei alatt nyugvó Szent Jakab sírját. A Santiago De Compostela katedrálisában magasba lendülő “botafumeiro” füstölő illatos füstfelhőket ereget, melyek mély és lenyűgöző illattal töltik be a levegőt."

Fejjegyek: olasz bergamott, rózsabors, indonéz szerecsendió

Szívjegyek: frézia akkord, gyögyvirág akkord, spanyol szuhar, indonéz pacsuli

Alapjegyek: honduraszi styrax gyanta, Mystikal, pézsmák

Laurencia

2019. október 7.

Úgy tömjén hogy nem is igazából az, csak a végén.
Hogy fokozzam tovább "felszállt a fehér füst" a Botafumeiro-val , mert bár rengetek füstölgő nagyágyút használok édes tömjén témában semmi olyan nincs ami megütné a mércét.Eddig.

Eleve nem is létezhet ilyen hogy édes tömjén, maga a szóösszetétel is egy anomália, nincs ilyen.
A L'Artisan próbálkozása nálam nem vált be, tavaly ősszel az hittem meglesz a kiválasztott, persze, hogy a korai örömködés nem vezet ám sehova.
Még mindig jövök a nem létező dolgokkal, ő a muszlim plébános.

Carnerék a Santiago De Compostela katedrális füstjéből inspirálódtak, én pedig a keleti fűszerekből amelyekkel ezt az illatot rendesen megszórták és ennek a bázisa a bitang erős mystikal ami valójában az égő tömjént utánzó szintetikus vegyület.
A szuhar/cistus ladanifer pedig egy balzsamos sűrű szemétláda ami ki nem paterolható az orr hátsó részéből, erre jön még egy kis bors meg a virágos jegyek s elkészült a varázslat.
Ennek mértéke oly erős hogy engem a langymeleg tavaszi időben képesek viselésére csábítani, hogy lesz e teljes méret azt majd az idő eldönti.
Blatteren is képes a legszebb arcát mutatni, bent felejtettem a minap a Nerolis szatyorban, melyet aztán később másra használtam így kerül az irodai asztalomra, s képes volt a kis egyszerű papírcsíkocska az egész szobát úgy betölteni vagy legalábbis az én személyes x nm2-ű mozgásteremet az asztalnál, hogy mosolyogtam mint gomba az esőben.
Az eleje édes, szépen, tisztán, okosan és aztán jön a fűszerezés.
Egyetlen dolgot hiányolok belőle, valamilyen meglepő lépést, mert az illat valójában kétfázisú: édes fűszeres kezdés és utána tömény tömjén.
De a fent nevezett témában eddig ennél jobb még nem született, várom a tökéletest, hátha.

UP:Ő a tökéletes, nincs mire várnom.
Bejött az ősz meg a reggeli 5 fok, na gyere szépen a mamához 50 ml-eske, jók leszünk együtt márciusig.
Megadom az 5 csillagot habozás nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 7.

Úgy tömjén hogy nem is igazából az, csak a végén.

Még mindig jövök a nem létező dolgokkal, ő a muszlim plébános.

Az eleje édes, szépen, tisztán, okosan és aztán jön a fűszerezés.

UP:Ő a tökéletes, nincs mire várnom.
Megadom az 5 csillagot habozás nélkül.