Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   parfümériák

A 212 Sexy Men Carolina Herrera keleti fougere illata férfiaknak mely 2006-ban jelent meg, megalkotói Alberto Morillas és Rosendo Mateu. Mandarinnal, bergamottal és zöld jegyekkel indít, melyeket felvált a kardamon, a virágok és a bors majd a vaníliában, szantálfában, guaiac fában, pézsmában és borostyánban teljesedik ki.

Illatcsalád: Orientális-fougere.

Fej: Mandarin, Bergamot, Zöld jegyek.

Szív: Kardamon, Virágok, Bors.

Alap: Vanília, Szantálfa, Guaiac fa, Pézsma, Borostyán.

Ár: 11900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Erika80

2019. december 1.

Nagyon finom, jól megkomponált édes illat némi krémességgel. A szantál és a borostyán dominanciája szépen muzsikál a benne rejlő fás akkordokkal. Minden egyes illatjegye megfelelő arányú, nyugodtságot ugyanakkor határozottságot sugalló, szofisztikált parfümmé varázsolja. Szerintem szép illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

mona82

2017. október 25.

Csere útján jutottam hozzá itt KM-en,a párom nagyon szereti ezt az illatot és rajta baromi szexi :) Különleges mert férfi illat létére édes,füstös,nehéz,nem mindenkihez passzol.Nem tucatillat,kell hozzá egy karakter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

vicuskat

2017. május 29.

Ha - egy merész húzással - életünk párja bevállal egy ilyen édeskés illatot, az minimum figyelemreméltó. Megannyi citrusos-fás aroma után igazi élmény. Persze inkább hűvösebb, bújósabb napokon teljesedik ki, de akkor nagyon! Tartósságát még tesztelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 29.

knorbi8

2016. február 15.

Kb. 2 éve ismertem meg, azóta sem találtam jobbat. Nagyon egyedi, különleges illat. Tartós, az üveg minősége pedig elképesztően jó, a mágneses kupakról nem is beszélve.

Az illatának van egy kis csokis beütése is, de kiérezni a vaníliát, szerintem nagyon jó. Megosztó illat, de mindenképpen érdemes kipróbálni.

Kiváló mindennapi használatra, és alkalmakra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Kiváló mindennapi használatra, és alkalmakra is.

Agika0927

2015. november 27.

Isteni férfi illat...!! ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Isteni férfi illat...!! ;)

piroslili

2015. november 18.

A barátom szereti használni, én pedig imádom rajta. Nagyon jó, de tudni kell viselni, férfias férfiak használják, ne ficsúrok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citral