Carolina Herrera

Ár:   25 200 Ft, 36 600 Ft és 47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   25 200 Ft, 36 600 Ft és 47 500 Ft

Alapjegyek: vetiver, vanília

floracska6

2021. április 20.

Hu ez fanyar? De jo!
Notinos megrendelesemhez kaptam mintát, magamtól nem próbáltam volna ki mert a sima Good girl nem igazán jott be. Ez sokkal kellemesebb kevesbe cukorkás mint az anyaillat. Kicsit pezsgős beutesu az eleje, kedvenc azért nem lesz mert nekem meg mindig tul edes de határozottan jo ez az irány!

Update: Igazi jóleső, hideg gyümölcs illat. Szerintem a mai felhozatalban eleg egyedi, kevés licsis illatot ismerek. Jól sikerült, mar el is fújtam a mintám :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Hu ez fanyar? De jo!

VickyV

2021. április 3.

Good girl+ Tresor Midnight Rose/ Tresor La Nuit a la folie. Ez a három illat nekem külön mind tetszik, ebben a kombinációban se mondanám rossznak, de rajtam olyan igazi “d.m.” illat. Aki tudja, tudja mire gondolok, aki nem, annak úgy fogalmaznék csak, hogy ha határozott célokkal indulnék bulizni, biztos ezt fújnám😆
Nekem semmi újat nem mutat, nem ér annyit, amennyiért pl. a Müllerben meg lehet venni. Ennyiért már inkább veszek akkor egy alacsonyabb árkategóriájú, de egyedi niche-t.
Tényleg nem rossz, egy nyári bulizós-pasifogósnak tökéletes, nagyon csajos, kissé, de nem rossz értelemben közönséges is, de nem extra.
Rajtam vetivernek halvány nyoma sem volt, pedig ez egy érdekes jegy lenne hozzá, már ha a bőröm hajlandó lenne partner lenni ebben😁
Az üveg szép, de annyi verzió volt már (flankerek, kiadás gyűjtőknek) hogy valahogy nem tűnt volna fel, hogy ez új, ha neten nem olvasok róla.
(Na jó, a 4*ot mégiscsak rádobom, mert maga az illat nem rossz amúgy, még ha rajtam nem is túl eredeti:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Chirmook

2021. március 30.

Az idei év nagy mainstreem szerelme ez a parfüm, az üvege ellenére is. Főleg niche illatokat vásárolok, de ez a parfüm betalált rendesen. Nekem leginkább a Delina Exclusiv hordhatóbb változatát jelenti (persze mindkettőt Quentin Bish komponálta) frissebb és kevésbé folytó. Az eredeti Good Girlt nem ismerem és az üveg nekem inkább gagyi hatást kelt, de a benne levő illat csodálatos. Friss litchi rózsával-hosszan tartó, tavaszi-nyári illat. Megérte beruházni egy teljes üvegre (az üvege ellenére-és ezzel biztos kisebbségben leszek itt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

szalkaivivi

2021. március 30.

Gyönyörű, szexi üveg, figyelemfelkeltő piros szín. Konkrétan miatta mentem a drogériába, mivel az összes GG eddig levett a lábamról - bár kicsit féltem a rózsa miatt (nem működünk a rózsa és én). Nem volt alaptalan, sajnos túlzóan kidobja rajtam a rózsát, már-már szinte azon kívül nem sok minden érezhető. Papíron egészen más, nagyon kellemes illat. Rajtam nagy szomorúságomra nem működik, csak ezért a -1*, egyébként nagyon tartós, igazi bakancslistás parfüm (lenne számomra, ha a rózsa nem lenne...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

Ancsika77

2021. március 18.

Kis mintát kaptam belőle Douglas vásárlás mellé,ez alapján írom a véleményem.Én abszolút kiérzem belőle az anyaillatot,jó sok gyümölccsel és virággal, a rózsát érzem leginkább.Könnyedebb,mint az anyaillat,tavaszra,nyárra az anyaillat rajongóknak jó választás lehet,de akár minden évszakban hordható.Nekem pl nyárra ez még sok is.Gondolkoztam mire emlékeztet kicsit,az Armani Si Passione talán,Good girl+Si Passione).Írják,hogy Angel Nova,azt még nem volt szerencsém megismerni,biztosan arra is hasonlít.Nekem az anyaillat jobban tetszik,bár ez más,tavaszi verziónak esélyes nálam,de ahhoz még alaposabban meg kell ismerkednünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

emesebalazs

2021. március 15.

Számomra egy nagyon hosszantartó, tavaszi - nyári illat, nagyon szeretem magamon. Eleinte inkább fanyarabb rajtam, és ahogy telik az idő, előjön a licsi és a rózsa is. Ez az első illatom a márkától, érdekes, hogy írják, az eredeti illathoz semmi köze, én ennek örülök is. Szagoltam őket boltban, de azok nagyon nem tetszettek, ellenben ez teli találat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Asianlover

2021. március 4.

Nagyon tetszik ez az illat! Számomra pont az előnye, amit az előző véleményező is említett, hogy egyáltalán nem illik a Good Girl vonalba, amit eddig nem kedveltem/nem használtam soha. Többen írták fragranticán, hogy tiszta Angel Nova. Ebben alapvetően egyetértek, ez egy málna mentes Angel Nova, aminek még az alapja is ki lett könnyítve, nem annyira édes. Szépen projektál, hosszan kitart, tökéletes nyárra való gyümölcsös-virágos koktél. Tavaly azt mondtam, nem kell az Angel Nova, mert a málna-rózsa kombó mindenkori győztese nálam a Trésor Midnight Rose, meg a leszáradásától sem voltam oda, de ez a Very Good Girl minden irányból elvégezte a kívánt módosításokat, így könnyed, csajos tavaszi-nyári illat kategóriában mindenképpen indítani fogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

Cloudberry

2021. március 3.

Meglepődtem, mert a szokásos Good Girl vonalra számítottam, ellenben ez egy nagyon friss gyümölcsös-rózsás vonal, tavaszra kiváló. Magamra fújtam és egyből emlékeztetett valamire, pár perccel később ugrott be, hogy a Delinára hajaz, de valahogy a Gucci Envy Me is tükröződik benne - itthon láttam, hogy a litchi is szerepel az illatjegyek között, szóval valószínűleg a rózsa + litchi kombó az oka, de nem olyan friss, hanem kissé szirupos. Szerintem bátor újítás, örülök, a tonkát már úgyis szanaszét használta a piac, ellenben nem egy nagy alkotás. Az üvege szerintem szép, nem olyan borzasztóan giccses mint a kollektor verziók, ez a piros bejön nekem. De nem fogom megvenni, főleg nem ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Isoeugenol, Geraniol