Carolina Herrera

Ár:   25 200 Ft, 36 600 Ft és 47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   25 200 Ft, 36 600 Ft és 47 500 Ft

Carolina Herrera Very Good Girl EDP/10ml
Ár: 3900 , Eladó: zsokaw
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Ózd, fizetés: Ajánlott posta postán maradó
Ár: 20000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti,fóliazárt dobozzal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Verona5

2022. április 13.

Édes...gejl...műfűszer....gyilok!
Jajj, ez nagggyon NEMMMM!
Meg nem fogom ezeket a cipőket, az tuti, csak egy minta jött szembe velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 13.

Édes...gejl...műfűszer....gyilok!
Jajj, ez nagggyon NEMMMM!
Meg nem fogom ezeket a cipőket, az tuti, csak egy minta jött szembe velem.

Timi8

2022. március 27.

Remekbeszabott illat. Prada Candy, Candy L' eau és Infusion d' Iris. Ìrisz, kakaòpor, vetiver, vanìlia, ròzsabors. Én ezeket érzem ki. Még magamon nem teszteltem de akin megéreztem, muszáj volt megkérdeznem, mit visel 🙊🙈🙉 Isteni! Most, h.melegszik az idő, már nem szerzem be. Őszre viszont, szülinapomra a legelső dolgom lesz beszerezni a piros cipellőt 👠

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 27.

zsokaw

Korcsoport: >54
2021. december 11.

Irtó jó kis cuccc ez, nem sok köze az anyaillathoz. Finom gyümis-púderes lehengerlően elegáns. Nincs túltolva sem a vanília, sem a rózsa, így bármikor és bárhova🙃 bátran fújható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. december 11.

Dorcikahh

2021. november 17.

Ez szappan+licsi. Nincs olyan parfümöm, amiben nincs vanília és pézsma. Ez a kettő nekem így együtt kell, mindig. Az eredeti GG a megjelenése óta a verhetetlen kedvencem. Ez az illat teljesen más, soha nem használtam hasonlót, és mégis megvett kilóra :D Fanyar, de egyáltalán nem szúrós, nagyon érdekes, különleges illat, ami nekem egyszerűen eleganciát sugall. Ez a piros üveg nagyon gagyi, pedig az eredetié szerintem gyönyörű, de maga a parfüm fantasztikus és imádom. A Carolina Herrerának ez is sikerült, beleszerettem egy olyan parfümbe, aminek az illatjegyeit nem szoktam szeretni.
Teljesen különbözik a többi Good Girl illattól, de valahogy mégis kapcsolódik hozzájuk. Az illat teljesen más, a hangulata viszont ugyanolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

dorabianka

2021. november 4.

Nekem sem túl sok köze van az eredetihez, nagyon kis mértékben tudom felfedezni benne. Kellemes, gyümölcsös illat, de nem az a 'minden helyzetben felismerhető', és jellegzetes (persze nem is kell minden parfümnek ilyennek lennie). Nappali viseletnek mondanám, szinte minden évszakban. Aki szerette az eredetit, nem rossz kísérletezés, de szerintem kicsit sok bőrt húztak már le a Good Girl-ről...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 4.

lolliheya

2021. október 21.

Nekem ez az illat teljesen különálló a többi Good Girl-tőt. De nagyon is jó értelemben!
Imádom, hogy fanyar, a licsi rendkívül jól megmutatkozik az illatban, és a vanília, vetiver kombóval egészen elvarázsol.
A rózsa pont a kellő mennyiségben érezhető, jól eltalálták.
Egész nap érezhető, fejfordítós illat, nem az a tipikus virágos-gyümis, ami a sztenderd manapság.
Sokan hasonlítják az Angel Nova-hoz a fanyar gyümis vonal miatt, hát nekem a kettő közül egyértelműen ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

A rózsa pont a kellő mennyiségben érezhető, jól eltalálták.

VickyV

2021. szeptember 30.

Update: gáz vagy sem, rá kellett jönnöm, hogy előszeretettel fújkálom magamra a Müllerben, amikor betérek. A korábbi véleményem emellett tartom, viszont nem sértődnék meg, ha valakitől ezt kapnám ajándékba 😄

Good girl+ Tresor Midnight Rose/ Tresor La Nuit a la folie. Ez a három illat nekem külön mind tetszik, ebben a kombinációban se mondanám rossznak, de rajtam olyan igazi “d.m.” illat. Aki tudja, tudja mire gondolok, aki nem, annak úgy fogalmaznék csak, hogy ha határozott célokkal indulnék bulizni, biztos ezt fújnám😆
Nekem semmi újat nem mutat, nem ér annyit, amennyiért pl. a Müllerben meg lehet venni. Ennyiért már inkább veszek akkor egy alacsonyabb árkategóriájú, de egyedi niche-t.
Tényleg nem rossz, egy nyári bulizós-pasifogósnak tökéletes, nagyon csajos, kissé, de nem rossz értelemben közönséges is, de nem extra.
Rajtam vetivernek halvány nyoma sem volt, pedig ez egy érdekes jegy lenne hozzá, már ha a bőröm hajlandó lenne partner lenni ebben😁
Az üveg szép, de annyi verzió volt már (flankerek, kiadás gyűjtőknek) hogy valahogy nem tűnt volna fel, hogy ez új, ha neten nem olvasok róla.
(Na jó, a 4*ot mégiscsak rádobom, mert maga az illat nem rossz amúgy, még ha rajtam nem is túl eredeti:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

nikool01

2021. augusztus 26.

Sokáig halogattam a vásárlást, nyárra borzasztó sok, édes, tömény, tartós és levakarhatatlan, de nem bírtam ki, miután a párom meglepett vele, hogy néha-néha ne ehhez nyúljak..🙈

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

clevergirl

2021. július 26.

Szerintem télre való illat inkàbb, mint nyárra. Nem rossz illat,de így a 32 fokban szerintem nem teljesedik ki kellően. Érzeni benne a piros gyümiket s a vaníliát is,egyszerre. Nőies,de valahogy nem az én karakteremnek való. Nálam valahol 3 s 4 között van. Megelőlegezem neki a 4-est s télen újramegszagizom. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 26.

Cintia04

2021. július 1.

Nekem nagyon tetszik! Édeskés de nem émelyítően nekem valahogy teljesen más mint az eddigi Good Girl verziók! Fanyar, gyümölcsös, vaníliás édesség mégis sokkal frissebb, zamatosabb mint az eddigiek! Rajtam viszont nem tudom miért de határozottan kakaósnak érzem! Olyan mint egy gyümölcsös forró csoki amit nem tudok behatárolni de nagyon nagyon jó és tetszik ahogy működik rajtam! Az árával viszont azt gondolom nagyon elszálltak így most ennyit nem vagyok hajlandó kiadni érte pedig szerelem illat lett! Ez a cipő koncepció továbbra sem tetszik pedig nem vagyok egy sportos stílusú lány de valahogy nekem ez már csicsás kategória de hát az illata a lényeg! Rajtam tartós is, nem egész napos de lehet érezni sokáig!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Isoeugenol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.