Caron

Ár:   6050-8800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 18.

Ár:   6050-8800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

1996- os születésű orientális- virágos illat.

A parfümőr Dominique Ropion.

Fej: kardamom, bergamott, csillagánizs, ibolya, menta

Szív: nőszirom, jázmin, rózsa, magnólia, barack

Alap: fás jegyek, ámbra, pézsma, szantál, vanília

Caron Aimez Moi EDT
Ár: 20500 forint (az ár tartalmazza a posta/Foxpost költséget) , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: 95/100 ml dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Piscinke

2018. augusztus 21.

2 perc után úgy döntöttem, lemosom, mert a kezdet olyan szinten nem jött be, hogy nem érdekelt, mi történhet még a továbbiakban. Hasonlóképpen érzem dohosnak, mint a Demeter Iris-t. Száraz, poros, és emellett nincs benne semmi virágos jelleg. Sajnálom, nekem ez nagyon nem.
Kicsit később: azért a lemosás nem volt tökéletes, és a maradék nem is volt rossz. Fújtam még egy kört. Ki kell várni, és elég sokára, de később kicsit púderesebb-édesebb lesz az illat, és úgy nem is olyan rossz. De azért attól, hogy kifejezetten tetsszen, még elég mesze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Verona5

2018. február 4.

Asszem ezzel az illattal nagyon melléfogtam!. Még jó hogy csak 5 ml-s érkezett belőle. Megtévesztett a mindenféle szép összetevő, meg a parfümőr neve és kíváncsiságom eluralkodásával nem vettem észre a számomra barátságtalan ánizs alkotórészt, szerintem ezzel lehet baja az orromnak. Sajnos a szép vélemények ellenére ez most nagyon nem jött be. Az összhatást nagyon hasonlónak érzem a Givenchy My Couture-jéhez, már a felfújáskor éreztem, hogy nagyon hasonlít valamire. Aztán beugrott a My Couture. Elnézést a kedvelőitől, de sajnos mindkettő menni fog a piactérre :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 4.

Myrtle

2017. június 25.

Újabb nagyszerű alkotás a '90-es évekből, ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni. Érdekes módon én egyáltalán nem érzem benne a virágokat vagy a kardamom illatát a fej jegyek közül, sem a csillagánizst. Utóbbi kettő konkrétan a halálom, az ánizsos illatoktól fizikai rosszullét kerülget. Kár, mert így sok nagyszerű alkotásról maradok le. :(
Múlt héten, kánikulában volt alkalmam kipróbálni a szépséges, új üveges változatát, és rajtam konkrétan tokaji aszú illata volt. Testes, kicsit édeskék, pince-és gyümölcsillat, csodálatosan harmonikus kompozícióban.
Nyáron inkább a zöld illatokat szeretem viselni, de még az is lehet, hogy nem várom meg vele az őszt, és beszerzek egy üveggel, mert mind külsejében, mind beltartalmát tekintve egy igazán igényes, nőies darab.
Tartóssága kiváló, még másnap, 2 fürdést követően is éreztem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Tartóssága kiváló, még másnap, 2 fürdést követően is éreztem a bőrömön.

0808

2017. február 13.

Olyan sehogy sem vagyok még ezzel az illattal, első szimatolásra nekem a St Dupont Signature ugrott be rajtam nagyon hasonló a két illat bár a Moi vmiért elég cefrés lesz a bőrömön (barack?) ami borzasztóan zavar benne, később szelídül de azért végig piszkálja az orrom. Ismerkedem még vele.. talán idő kell nekünk, mert ki tudja mit hoz a jövő, esetleg rosszkor rossz időben próbáltam, mert volt már C vágányra küldött kis mostohám akiből hónapok múlva akkora szerelem lett, hogy a most egyik legkedvesebb tavaszváró illatommá avanzsált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance