Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ursus, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. február 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: citrus-aromás

Összetétel: koriander, yuzu, bergamot, ibolya, levendula, ámbra, pacsuli

Cartier Eau De Cartier EDT gyári minta eladó
Ár: 400 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

tonic

2018. március 11.

Könnyed, nálam tartós, finom,nem tolakodó illat,én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 11.

Könnyed, nálam tartós, finom,nem tolakodó illat,én nagyon szeretem!

Amea

2017. június 18.

Kellemes illatú kis túlvizezett limonádé. Elvileg uniszex, szerintem inkább kicsit maszkulin, de rajtam annyira bőrközeli, hogy tökmindegy. Maximum akkor érzem, ha az orrommal felszántom a csuklómat. Nulla szillázs, nulla tartósság, nem sok eredetiség, Cartier árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Erina

2016. december 27.

Ez fura :) Rajtam egyáltalán nem citrusos, hanem valami lágy, könnyed virágos, csipetnyi fűszerességgel. Egyszerűen imádom! A tartóssága is szuper, egész nap érezni, pedig csak EDT. Magával ragadó illat, így télre nekem tökéletes. Mintám van belőle, de muszáj lesz beszereznem nagyban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

agneza

2016. november 5.

Nagyon-nagyon tetszenek a Cartier illatok, van beloluk mintam, de nem valoszinu, h barmikor is vasarolni fogok beloluk normal kiszerelest. Hogy miert? Mert ez a parfum is olyan, mintha egy rajtam kivulallo dolog lenne, nem olvad ossze velem, nem burkol be, nem leng korul, csak egyszeruen rajtam van. Barmennyire is tetszik, megsem erzem magamenak. Talan egy filigran, feher boru, szoke es kek szemu lanyon jol mutatna. Egyebkent el nem tudom kepzelni, hogy milyen az, amikor ez az illat megtalalja a hozza illo szemelyt, de biztosan izgalmas. Meghatarozni magat az illatot nehezen tudom.. viragillatot erzek, egy kis edesseget es citrusossagot talan. Tartossagra rajtam kb 1 oracskat birt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Ella@34

2015. június 30.

Csak mintám van belőle.Kifújáskor erősen maszkulin,citrusos arcszesz illatú,de aztán finom könnyed virágillattá szelidül,csak később esett le,hogy unisex parfümként hirdetik.Tetszik,de hozzám nem illik,túl hűvös,ez nem én vagyok,még kánikulában sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

vador

2015. február 10.

Olyasmi, mint a Declaration első félórája kicsi ibolyával. Nem is nagyon fejlődik, de az mindenképp pozitív, hogy legalább tartós, ami az ilyen citrusos illatoknál valamiért a magasabb árkategóriában sem garantált. Érezhetően minőségi, friss és eredeti, de az én szívem a Declaration-é, így ezt nem pontozhatom öt csillagra. :')

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

varga.stella

2015. január 15.

Üde és, friss. Eleinte kissé férfiasan határozott, majd hűvös virágillatba megy át. Tavaszi-nyári tikkasztó hőséges frissítő. Remek és tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

judit0310

2014. október 22.

Nem igazán értem,hogy lehet egy citrusos illat "tömény" meg "cukorka illatú"?!?
Nekem picit inkább aldehides ....Ha picit is cukorka illatú lenne,kedvelném ...de így elcseréltem!
Kedves ursus...biztos,hogy ezt illatoltad??? :D
Nem az én illatom,de a minőség miatt 5 csillag!
Hulcsival egyetértek,valóban kicsit fehér teás...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 22.

Nem igazán értem,hogy lehet egy citrusos illat "tömény" meg "cukorka illatú"?!?
Kedves ursus...biztos,hogy ezt illatoltad??? :D
Nem az én illatom,de a minőség miatt 5 csillag!
Hulcsival egyetértek,valóban kicsit fehér teás...

hulcsi

2014. augusztus 29.

Én máshogy látom...nekem nem tömény, hanem éppen hogy könnyed. nem az én világom, mert a sokkal édesebbeket szeretem. Ez is édes, de inkább úgy, mint egy zöld vagy inkább fehér tea. A típus kedvelőinek én ajánlanám.Nekem tetszik, nem tehet róla, hogy más illatokat kedvelek magamon. A megjelenés és az illat egyébként ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

ursus

2013. június 23.

Első fújásra tömény viola és lila szívcukorka illat leng körül.
Aztán ahogy formálódik ez a jelleg tompul.
Csak amiatt 4*, mert nagyon tömény, nincs benne semmi üdeség. Kicsit rátelepedik az emberre és fent van a torkomban :)

Off: Annyira jó, hogy először mindig mintát veszek, mert így több alkalommal is ki tudom próbálni a parfümöket és ritkán nyúlok mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 23.

Első fújásra tömény viola és lila szívcukorka illat leng körül.
Aztán ahogy formálódik ez a jelleg tompul.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citral, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Benzoate