Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjegyei:menta, mandarin, levendula, kömény, csillagánizs, rózsafa, koriander, szantálfa, pacsuli, moha, labdanum

Ár: 15000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 150ml hiánytalan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Ár: 5000 , Eladó: welt09
Állapot: 100ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lapo

2017. június 22.

Maga az időutazás.. és bár fiatal kis srác lehettem, mikor igazán "ütött" ez az illat a FÉRFIAKON (mert anno sem illett ez szerintem bárkihez), maximálisan hozza a kor eleganciáját, érettségét, határozottságát.. szerintem nagyon sok hölgy vágy arra a férfira, aki ezt az illatot magáénak érzi és tud is vele azonosulni.. illetve hiteles ezt viselve..
Mai illatokhoz szokott orrnak egy "old school" férfi illat..semmi több..

Nehéz régi értékrendet képviselő, ellenben kiváló parfümöt pontozni.. A mai tömegnek ez az illat 1 csillag, a megfelelő felhasználónak 6 csillag.. a magam részéről maximálisan érzem benne az értéket, azonban soha nem tudnám hordani.. átlagoltam.. de a csillagok száma ez esetben semmit sem jelent, hiszen csak azon múlik, hogy ki használja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Mai illatokhoz szokott orrnak egy "old school" férfi illat..semmi több..

Joe38

2014. július 3.

Mintában sikerült kipróbálnom eme klasszist!Hát nem egy mai illatvilág!Pontosan illeszkedik a 90-es évek határozott maszkulin elvárásaihoz.............Aki elkapja ezt a feeling-et, amit a PDC sugall,
pontosan ott fogja érezni magát abban a korban ,amikor ez a parfüm megszületett.
Akkoriban sablonosan építették fel a parfümöket fás ,citrusos,aromás akkordokra.Ahogy magamra fújtam belőle azonnal beugrottak annak a kornak a nagyjai, mint a "Safari",Chanel Egoiste,vagy YSL,Givenchy, illetve sorolhatnám......és itt van a magasztos Pasha is a maga erőteljes,határozott,
férfias kiállásával és tökéletesen illik a sorba a többi közé!Nem javasolnám 40 alatt és nem egy szépfiús,szédítős,csajozós kiegészítő!Ez egy Cartier!Irányvonal......stílus,egy státusz szimbólum!
Tőlem megkapja az 5 csillagot,mert megsuhintott az az életérzés ,amit belekevertek a kis üvegcsébe 92-ben!Mindamellett inkább gyűjtőknek ajánlanám vagy karakán kiállású 40-50 éves öltönyös fickóknak,akik tudják merre van az "arra" és nem kérnek hozzá segítséget................

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance