Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2020. március 5.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• 99%-ban természetes alapanyag
  • Csak három összetevővel: víz, sellak és alkohol
  • Megakadályozza a elszíneződést és meghosszabbítja a körömlakk tartósságát

orchidea8627

2021. január 11.

Szuper alaplakk, nagyon bevált. Sok alaplakkot próbáltam már, szinte minden márkától, de a legtöbbtől egyben lejön a lakk a körmeimről, ilyen lehúzható lesz tőle 1-2 nap alatt, ami nagyon nem jó.
Ebben az is nagyon tetszik hogy nem egy sima lakk, gyakorlatilag egy alkoholos oldata a lakktetű gyantájának, nem büdös mint egy klasszikus lakk, szinte rögtön megszárad és egy fényes tapadós réteget képez amihez szuperül tapad a körömlakk és még a színeződéstől is megvéd. Én is tapasztaltam azt amit már előttem is írtak, egy-két foltban nehezebb magát ezt az alaplakkot lemosni, de lejön. Bátran ki merem jelenteni hogy a legjobb alaplakk a piacon, előre sajnálom a napot amikor a Catrice majd úgy dönt hogy kivonja a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

Andii017

2020. október 21.

Nagyon jó alaplakk. Tartós és gyorsan is szárad, nem kell sokat várni rá. Az egyetlen gondom vele, hogy nemigazán jön le a körömlakk leszedővel és csak ott marad a körmön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Fehereszti

2020. augusztus 7.

Elképesztően jó! Az egy dolog, hogy ennyire természetes, de rettentő jól működik arra a funkcióra, amire én vásárolok ilyen base lakkot. Mégpedig ha használom a színes lakkok alá, egyáltalán nem fogja meg a szín a körmöm és ami bónusz pont, hogy konkrétan ezerszer jobban gyorsabban leszedi a lemosó a színt is, hihetetlen de így van. Még a csillámos lakk is pillanatok alatt lejött a lábamról. Nekem ez ilyen örökre újravevős történet. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

bernadettu

2020. április 6.

A dobozán lévő angol nyelvű felirat alapján azt is ígéri, hogy kitölti a barázdákat, sajnos ezt nem vettem észre.
Egyébként a köröm elszíneződését megakadályozza, de azt hogy tartósabb is lesz a manikűr tőle, abban nem vagyok biztos.
Nem igen tudok rosszat mondani róla, de sajnálom, hogy a dobozon levő barázdákat kitöltő ígéretét nem hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Shellac

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.