Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

2018-as tavaszi limitált kiadás

Magas színintenzitású ajakszínező hosszantartó hatással. Két erőteljes árnyalatban, könnyed textúrával a kellemes viseletért.

Mancsoska

2018. június 18.

Tudom, hogy limitált és valószínűleg már nem lehet kapni, de muszáj leírnom mennyire utálom ezt a terméket. Még áprilisban találtam rá, nagyon megtetszett a színe és a csomagolása, sajnos teszter nem volt kirakva belőle. A pink árnyalatot hoztam haza,olyan színem úgysem volt még nagyon. Amikor először kipróbáltam, nem igazán értettem az állagát. Alkoholos filc jelleggel fogja meg az ajkaimat és a bőrömet is, felette egy fényes, olajszerű, de nem olajos réteget hagyva. Nem igazán szeretem, hogy 5-8 percig kell olajos lemosóval dörzsölnöm, mire sikerül halványodnia, sőt, mivel ez egy nagyon tartós terméknek készült, és ezt be is tartja, ezért nem adok neki 1 csillagot. De igazgatni nem lehet, ha véletlenül lecsúszik az ajkamról felvitel közben a termék, akkor az onnan leszedhetetlen anélkül, hogy az egész számat lemosnám. Emellett borzasztóan foltosan lehet csak felvinni, 2-3 réteg után sikerül csak szépen eloszlatnom az ajkaimon, addigra viszont eltűnik a hordható rózsaszín és erős pink lesz, amit a mindennapokban nem igazán tudok kihasználni. Több esélyt is adtam a terméknek, minden alkalommal csalódást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Ivettcreme

2018. április 29.

Pinkpandán rendeltem a ciklámen változatot. Nagyon könnyű viselet, és tényleg tartós, évesnél kezd kopni de egyenletesen. A csomagolása nagyon tetszik, mintha vízcseppes lenne a kupakja. Megéri az árát szerintem, szép tavaszi nyári szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Eedina

2018. április 20.

Kétféle színárnyalatban kapható, narancsos piros és intenzív pink. Erős, tartós színek. A felvitelével óvatosan kell bánni, mert azonnal filc (alkoholos :D ) szerűen színez. Korrekciója olajos lemosóval lehetséges, de csak hosszas dörzsölés után, szóval nem az a kistükör nélkül gyorsan feldobós smink. Nem szárítja az ajkakat, nem ragad, étkezés során nem jön le, nem hagy foltot. Jól eltalálták. Kár, hogy limitált, megvettem mindkét árnyalatban, tavaszi/nyári új smink kedvenceim lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

dorottya96

2018. április 17.

Egy Müllerben bukkantam rá, és nagyon kívàncsian vittem haza a terméket. A Catricenek régebben volt egy olyan lip tintje-ami szájfény szerű volt, de már nem lehet kapni, nekem meg beletört az applikátor, így muszáj volt kidobnom, pedig imádtam. Titkon reménykedtem benne, hogy hasonló tudása lesz. Ami elsőre óriási pozitívum, hogy nem ragad. A rózsaszínes árnyalt tulajdonosa vagyok, és először meg is ijedtem hogy ennyire rikító színe van mikor a kézfejemen kipróbàltam. De szerencsére nem ilyen brutális. Mondhatni rétegezni lehet. Ha halványan viszem fel, akkor ad egy erősebb természetes rózsaszínt a számnak, ami munkába is kitűnő lehet. Ha pedig rétegzem, akkor igazàn intenzív színt lehet vele elérni. Ki fogom próbálni rúzsok fölött is, gyanítom, hogy úgy is fog működni. Ja és szupertartós, nem maszatolódik-csak csendben halványodik egy idő után a számon, de akkor sem tűnik el teljesen. A neve poén, de el tudom képzelni, hogy tényleg 'sex proof'. Alig várom, hogy a másik színt is megvegyem. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

szederke

2018. április 14.

Németországban vettem meg a rózsaszínes árnyalatot és nekem nagyon tetszik :D A vicces név miatt vettem meg, de a szín is tetszett. Kellemes textúrájú nem drága kis ajakfény, lehet beruházok a másik árnyalatra is. Spoiler! Még csak nem is csókálló :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!