Catrice

Ár:   1655 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorici, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Nyugtató, hidratáló primer és ápoló spray rózsavízzel, görögdinnye kivonattal és pantenollal. Használható sminkalapként vagy napközbeni hidratáláshoz.

Candy21

2020. május 21.

Nem is tudom végülis tetszik nincs vele baj én hidratálást nem érzek ha smink előtt teszem fel. Smink után egész jó élveszi a poros hatást és szépen egybe olvassza a sminket. Szép az összetevő listája ami plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Jelizz

2020. május 7.

O lett az elso arcpermetem amit ki probalok. Nagyon enyhe illata van es olyan mint a viz. nem draga. Nem a termekkel van a bajom hanem nekem nem jott be... nem erzek hidratalast, se frissitest csak egy kis nedvesseget ad az arcboromnek, talan nyaron vennem hasznat. mindegy, elfogom fujkalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Nyimuska

2020. április 4.

Nahát, én is a megszűnt Balea Med SOS spray utódját kerestem :) Láttam, hogy illatmentes, van benne panthenol meg rózsasvíz, az ész nélkül fújkálásra jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

bernadettu

2020. március 28.

Hialuronsav előtt használom, nagyon finoman porlaszt.
Illata enyhe.
Örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Hialuronsav előtt használom, nagyon finoman porlaszt.
Illata enyhe.
Örülök hogy megvettem.

Natalie

2020. február 7.

Nekem is nagyon tetszik,igaz még nem használtam rózsavízes semmit. Kicsit aggódtam is az illata miatt,de nagyon kellemes,enyhe és nem tartós,hogy zavarjon. Az előttem véleményezővel teljesen egyetértek,látványosan szereti a bőröm, érezhetően hidratál. Használok tonikot reggel,este a Klairs csodaszerét,de amellett vagy annak ellenére hatásos ez a Catrice spray. Oké,hogy télen 5x ennyi réteg tonik sem lenne sok. Jó a porlasztója is,így hamar ráfújtam a kész sminkre,hát töj jó! A Catrice újdonságokból nem sok minden érdekelt,amit akartam (ezt pl.) megvettem és be is váltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Charmingrose

2020. február 7.

Már kint van a Müllerekben, és mivel épp alternatívát kerestem a Balea Med SOS spray-re, (ami sajnos megszűnt) gondoltam lecsapok erre. S milyen jól tettem! :) Iszonyatosan imádja a bőröm, remekül hidratálja, nyugtatja, frissíti és tonizálja. Sminkfixálásra is tökéletes. Nagyon szép az INCI-je, szuper az ára is, úgyhogy egészen biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid