Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A hármas szálú kefének köszönhetően könnyen kezelhető és biztosítja a drámaian dús, hosszú és ívelt hatást egyszerre. A végeredmény: lenyűgözőbb, mint a hagyományos műszempilla. Szemészetileg tesztelt. Prémium fém csomagolásban kapható.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 3.

Nagyon vastag keféje van, így a belső szemzugomat nem tudom elérni vele úgy, hogy ne kenjem össze magam. Ezek mellett pókhálószerűek lettek a szempilláim. Sajnos a kukában landolt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 3.

Boo12

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 2.

Ez volt/van az első szempillaspirál, amit használok. A bumszli keféjétől alig érem be a belső pilláimat, ráadául össze is kenem vele a szemem környékét. Napközben hamar lepereg a festék. A jó benne az, hogy nagyon sokáig kitart. 12 éves voltam, mikor megvettem, de csak alkalmakra használtam. Most 14 évesen elővettem, és egyáptalán nem száradt be, ugyanolyan állapotban volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

gre05

2017. június 6.

Régebben használtam, de még mindig emlékszem, hogy mennyire lassan fogyott el.
Szörnyű! Ez az egyik legrosszabb spirál, amit valaha használtam (azóta is keresem az igazit). Nagyon sok festéket vesz fel és egyszerűen kezelhetetlen az ecsettel. Hatalmas csalódás, márkája ellenére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Régebben használtam, de még mindig emlékszem, hogy mennyire lassan fogyott el.

Szucsnori

2017. április 14.

Nekem nagy csalódás volt. Kiszínezte a szempilláimat és nekem semmi mást nem csinált. A festék intenzíven fekete, de a nap folyamán lepotyog és kenődik is a szemhéjon. Én nem tudtam elhasználni, de odaajándékoztam egy barátnőmnek. Ő elhasználta, de neki se volt a kedvence.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Szofi80

2016. május 10.

Óriási csalódás.
Szerencsére a pilláim szép hosszúak, és dúsak is, de szeretem hangsúlyozni őket.
A kefe különösen tetszett, ezt a formát kedvelem. A festék jól pigmentált. A festett szempilla gyönyörű. DE alig fél óra után folyamatosan pereg le, vagyis szép lassan a szempilláról eltűnik, ronda sötét karikát eseményezve a szem alatt. Borzalmas. Használhatatlan.
Abszolút kukagyőztes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Óriási csalódás.
Abszolút kukagyőztes.

nikolett

2015. november 23.

UP: Borzasztó és alig várom, hogy elfogyjon. Próbáltam más applikátorral használni az ecsetét, de az meg körülményes... nem ajánlom senkinek még a hangzatos neve-, olcsósága- és a Catrice márkanév ellenére sem! Szégyen.

Adok neki egy négyest, mert végül is nem rossz. Nem rossz, de nem is jó, nem venném meg még egyszer, inkább tennék még hozzá egy ezrest és vennék egy jobbat. A false lashes azért enyhe (ja, nem) túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Loreen

2015. augusztus 7.

Szerencsére nem "tapasztós" fajta. "Enyhe ferdítés" hogy jobb a műszempillánál, de aki a természetes hatást kedveli, annak tetszeni fog, nappalra pont jó. :) Viszont tényleg potyog... :( Volt már jobb Catrice spirálom is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Tildi

2015. február 10.

Elhasználtam egyet. Nem a legjobb de akadt a kezembe már rosszabb spirál is. A színe az szép fekete. Nekem egy picit potyogott a festék egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Powderpuff Girl

2014. augusztus 11.

Három szóban tudnám jellemezni: pocsék, pocsék és pocsék.
Életem eddigi legrosszabb spirálja. A feje nagyon merev, kevés festéket vesz fel, nagyon természetes hatású pillákat lehet vele elérni így, de hamar pereg és maszatolódik a szemhéjamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Három szóban tudnám jellemezni: pocsék, pocsék és pocsék.

L.A.Izabella

2014. július 12.

Ez annak való, akinek szuper dús szempillái vannak, de rövidek, vagy akinek pár szál van, és az érjen a homlokáig.
Határozottan nem tetszik. Ennél sokkal sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

Határozottan nem tetszik. Ennél sokkal sokkal többet vártam tőle.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!