Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra könnyű zselés textúrának köszönhetően olyan tökéletes és hosszan tartó eredményt érhetünk el, mint a profi sminkesek a kifutókon. A CATRICE Zselé Szemhéjtus használata egyszerű, mint a folyékony szemhéjtusé - a különleges és ellenállhatatlan végeredményért, és igéző tekintetért.

KisKormos

2014. július 26.

Imádom a Catrice tusokat! Ez is nagyon tartós! Kicsit sötétebb kék-már majdnem fekete-, mint amire számítottam, de annyi baj legyen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

reku87

2012. november 29.

Sikerült rá lecsapnom. Imádom, nagyon tetszik a szine. Tartós. Én alapnak is használtam egy sminkemhez és bírta az egész napos kiképzést. Nem bántam meg, hogy megvettem, sőt, inkább örülök neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

stenonis

2012. október 7.

Már a megjelenése óta fentem rá a fogam, tegnapelőtt akciósan sikerült hozzájutnom. (A pécsi müllerben még volt egy, amikor eljöttem :)) Sokkal elégedettebb vagyok vele, mint az állandó társaival... használtam Catrice fekete zselés tust, és ez szerintem jobb nála. Gyorsabban szárad és tartósabb is. Dolgozni nem rossz vele, könnyen siklik, de a javítgatni nehéz. Majdnem 24 órát volt rajtam vele egy vastag, macskás tusvonal, és alappal ugyan, de nagyszerűen bírta. A szemem belső zugában picit megkopott, és az utolsó órákban picit látszott a szemhéjamon, de tényleg csak picit. Ami miatt nem kap maximumot, az a szín, nagyon tetszik, hogy ilyen feketébe hajló tintakék, ezért is vettem meg, de egy építgetni kell, és csak közelről látszik, hogy tulajdonképpen kék, messziről amolyan lágy feketének tűnik. Kicsit másra számítottam, asszem... De nagyon klassz termék, örömmel fogom használni, és az ötlet is klassz, többször is csinálhatna hasonlókat a Catrice.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

Kispitypang

2012. július 11.

Nem olyan régen vettem, és úgy gondoltam intenzív tesztnek vetem alá, 5 napos fesztivált buliztam végig, gyakran 40 fokban, csak minimum termékekkel sminkelve. A szememen csak egy vízálló spirál és ez volt. És azt kell, hogy mondjam, nagyon jól választottam, meg sem mozdult, egyetlen egy nap sem kenődött el, minimálisan sem. Pedig volt, hogy hajnaltól majdnem hajnalig volt rajtam. Abszolút megérte az árát. Az igaz, hogy kicsit csíkoz, de óvatosan felvíve ezt el lehet kerülni. A színe szemen valóban kicsit szürkésebb, de még látszik, hogy kék. És én ennek örülök is, mert a zöld szememhez kifejezetten egy hasonló kéket kerestem.
Értékelés: 5* - azt hiszem, hogy igazából a tartósságot értékelem most, mert abban biztos, hogy nagyon jó teljesített ez a termék! Nekem a színe kifejezetten tetszik, és szerintem könnyű használni is, szép vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

zalla

2012. június 20.

Nagyon szép a csomagolása, és az ára is baráti (1150 Ft). Emellett tartós. Viszont a színe valahogy annyira furcsa: se nem kék, se nem fekete, valahol a kettő határán (nem az igazi marine blue). Emiatt nálam sajnos -1 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane
Színezékek: Ultramarines, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.