Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. június 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csodás életérzést kölcsönöz bármelyik nyári stílus a körmödön: a meleg barna árnyalatai, a ragyogó sárga, a sugárzó korall és a lágy mentazöld tartós textúrájával, tökéletes fedésével és a CATRICE kiváló színeivel. Az új extra széles ecset már egy rétegben maximális színfelvitelt garantál.

Öt árnyalatban elérhető:

• 01 Sunny Side
  • 02 Reggaeton
  • 03 Salsa Cubana
  • 04 Havana Drum
  • 05 Take It Mint

(Az összetevők színenként eltérőek lehetnek.)

smileyzso

2013. június 29.

Nekem a Menta színű van meg :) .
Akciósan vettem 400 Ft-ért . 4 napja van a körmömön és csak a köröm végen kopott meg egy kicsit.
Teljesen megérte . 2 rétegben fed igazán .
Ecsetével könnyű dolgozni .
A Catrice lakkokat csak ajánlani tudom :D .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

Nekem a Menta színű van meg :) .
Teljesen megérte . 2 rétegben fed igazán .
Ecsetével könnyű dolgozni .
A Catrice lakkokat csak ajánlani tudom :D .

la.petite.peste

2013. január 4.

Nekem a Reaggaeton nevű sötétbarna van meg, nagyon szép szín, A lakk vékony rétegekben is szépen fed, és kifejezetten tartós. Széles típusú az ecsete, könnyű vele lakkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

ancsika3

2012. október 19.

Csodálatosak ezek a színek! Én a 04 Havanna Drum árnyalatot vettem meg. Nekem egy rétegben is szépen fed, és hamar szárad. Sajnos fedőlakk nélkül nem bírja sokáig, de fedőlakkal 5 napig gyönyörű maradt, pedig én nem kímélem. Az ecsetet imádom, nagyon könnyű vele dolgozni. Tervezek még más színt is beszerezni ebből a kollekcióból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Rony

2012. szeptember 25.

Annyira az én színvilágom, hogy a sárgán kívül mind a négy színt megvettem. Nagyon jó ez a széles ecset, szépen lehet vele festeni, nem csíkoz (alaplakk nélkül, két rétegben). A szín két rétegben fed igazán, akkor adja ki azt a színt, ami az üvegben is van. A kedvencem a Havana Drum árnyalat, ez egy világos barna árnyalat, szerintem ez így ősszel is tökéletes. Tartóssága megegyezik a Catrice lakkok tartósságával, 3-4 napot bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.