Catrice

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2017. december 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 999

Vízálló szemhéjtus mártogatós applikátorral, a könnyű és precíz felvitelért.

Klasszikus darab, amely pontos és egyszerű használatot biztosít. Az enyhén ívelt ecsetvégnek köszönhetően a tökéletes vonal és a merész cicaszemek is könnyen elkészíthetővé válnak. A mélyfekete, vízálló textúra gyorsan szárad és extra hosszan tart.

Ár: 999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Kimberly95

2019. január 26.

Én szeretem! Szép ívet tudok vele rajzolni, és a nap végén is ottmarad, nem maszatolódik. :) Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

CeklaReka

2018. június 15.

Alapvetően szeretem a Catrice termékeket, de ezt gyűlöltem :D
Maszatolódik, felkenődik a szemhéjra... Nem lehet vele vékony vonalat húzni, nehéz az ecsettel dolgozni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Alapvetően szeretem a Catrice termékeket, de ezt gyűlöltem :D

zsofi207

2018. február 27.

Ajándékba kaptam, gondoltam elhasználom. Szép fekete színe van, nem hullik le darabokban viszont azt tapasztaltam ki a használat során, hogyha nagyon belemártom és úgy húzok vonalat akkor felmaszatolódik a szemhéjamra. Tehát gondosan lehúzom a felesleget. Fő a pozitívum, így legalább tovább tudom használni:D Miután elhasználtam az ajándékba kapottat vettem újat, mert kedvező volt az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

szzh01

2017. december 29.

Valóban gyakorlást igényel az ecset használata, de megéri. Extra ügyetlenül sminkelő vagyok, de szép vonalat tudok vele húzni - igaz beletelt egy időbe, mire begyakoroltam.
Nekem a színével nincs bajom, szép mélyfekete. Szerintem akkor lesz fakó szürkés, ha nincs elég gyakran bemártva az ecsete a festékbe, vagy már kezd kifogyni. Könnyen, nyomtalanul rétegezhető, javítható.
S ami számomra a lényeg: a rejtett, megereszkedett szemhéjamon is jól működik, nem kenődik fel, nem maszatolódik, estig bírja gond nélkül. Farkinca ügyben nem tudok hozzászólni, mert én nem szoktam hosszú farkincát rajzolni, de kontúrvonalként jól megállja a helyét. A finishe inkább matt, ennek nagyon örülök.
Érzékeny a szemem, nem bántja, nem irritál. Napi szinten használom, eddig egyike a legjobbaknak a megfizethető árú tusok között.

UPDATE 1 évvel később:
Még mindig szeretem, többször újravettem. Nyári melegben, könnyezős időben, edzésen, párakapun áthaladva vagy permetező esőben is megállja a helyét maszatolódás nélkül. Strandra azért nem merészkednék ki vele, szerintem inkább csak fröccsálló, mint vízálló.
Megfigyeltem, hogy az elején nehezebb vele dolgozni, amíg hígabb, majd pár hét használat után éri el azt a számomra ideális sűrűbb állagot a festék, amivel könnyen lehet vonalat húzni. Esetleg az első időkben érdemes kicsit hosszabban nyitva "felejteni", hogy kellően besűrűsödjön.
Elvárásom a tusokkal kapcsolatban egyébként magasabb lenne annál, amit ez a tus teljesít, egy makulátlan szép INCI erősen megörvendeztetne, de mivel ebben az árfekvésben nem ismerek ilyet, megadom neki továbbra is az 5 csillagot.

UPDATE 2 Újabb fél év múlva:
Továbbra is nagyon szeretem, elégedett vagyok vele, minden nap ezt használom, soha nem maszatolódik, estig lerobbanthatatlan. Már legalább 3-4x újravettem. Ma vettem meg a Müllerben az utánpótlást, mert kezd kifogyni a korábbi. Az utolsó darabot hoztam el, és előtte a Rossmannban is kerestem, ahol üres volt a helye. Remélem, nem vonják ki végleg... Látom, a nem gyártják státusz van hozzárendelve, nagy kár lenne, ha így volna! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 29.

UPDATE 1 évvel később:

UPDATE 2 Újabb fél év múlva:

AnnaAnyaralu

2017. december 7.

Szeretem! Tobb,mint egy eve meg van es most fogyott ki. Nem szaradt be, nem is deformalodott az ecset vege. Szep felmattra szarad, egesz nap a helyen marad, vizallo de konnyu lemosni. Nem irritalja a szemem. Ar ertek aranyban nagyon jo. Ujra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Majida

2017. október 30.

Nem rossz kis termék szép színe van elsőre csak egy idő után darabos lesz a szemhélyon de egyébként nekem megfelel és persze tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

tfanna

2017. október 16.

Nagyon szeretem! Amíg meg nem szárad vigyázok, utána viszon reggeltől estig meg se moccan. :) Nagyon szép sötét színe van, az ecsete is tök jó. Írták, hogy keményebb az átlagostól, nekem ez tetszik, nagyon szép vonalakat húzok vele (nem is tartott sokáig hozzászoknom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Melcsike94

2017. szeptember 17.

Maszatolódik.Nehezen lehet vele dolgozni,csalódás volt, és pénz kidobás..😕😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Maszatolódik.Nehezen lehet vele dolgozni,csalódás volt, és pénz kidobás..😕😕

szandra020

2017. szeptember 13.

Nekem nem vált be.Nehezen szárad , maszatolodik viszont az applikatorával könnyű dolgozni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

bubilany

2017. augusztus 23.

Sajnos számomra is csalódás volt, ezt még elhasználom, de többet nem veszek... a nem vízálló "testvérét" próbáltam eddig, az nagyon bejött!! De ez sajnos nem nyújtja ugyan azt a színvonalat. Vízállónak ugyan mondhatjuk, de ami a számomra legnagyobb hátránya, hogy nap végére szétmaszatolódik, felkenődik a szemhéjamra... Ami a kisebb gond, de ez is elég bosszantó, hogy teljesen silány minőségű a műanyag része. Az enyém már hullik szét pedig csak 3 hete van meg. Szívem szerint megadnám szigorúan a 2*-ot, de az számomra nagyon fontos hogy a Catrice állatkísérlet mentes márka..mindössze ezért kap tőlem 3*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.