Catrice

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzRose, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Professzionális filc formájában az egyenes vonalakért és az igazi macskaszemért.

Idk

2018. szeptember 9.

Az első használatnál tetszett de a másodiknál már kiszáradt a hegye és lehetetlenség volt vele bámilyen vonalat is húzni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Sziszikee58

2018. július 14.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be... Lehetetlen vele vonalat húzni, és ahhoz képest nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

fayless

2018. június 5.

Az itteni vélemények elolvasása nélkül vettem meg. Szerintem egész jó. Lehet, hogy a sok visszajelzés hatására változtattak a formuláján, de tökjó a filc feje és jó vékony vonalakat is lehet vele húzni. A tartóssága so-so.
Nem teljesen fekete, de lehet rétegezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Nem teljesen fekete, de lehet rétegezni.

sterlingsilver

2017. december 17.

Ma vettem az Auchanban 2 másik Catrice kencefice társaságában. Bevallom őszintén még nagyon béna vagyok a vonalak húzásában, így inkább gyakorlásnak vettem meg. Nehézkes lesz vele megtanulni, de nem lehetetlen. Legközelebb normális ecseteset fogok venni. Egyelőre adok néki 4 csillagot, mert még nem csinált nálam semmi rosszat, nekem kell gyakorolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

agica7

2017. november 3.

Nem lehet vele szép tusvonalat húzni, annyira ,,kemény'' a feje, hogy szinte kibökte a szemem :( pedig szeretem a catrice termékeket, de ez nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Minomi

2017. október 22.

Már viszonylag régen vettem, de nem használtam sokat, nekem nagyon nem jött be. Folyton elkenődött, nem fogott rendesen, vagy ha igen, akkor is halványan. Csak az összetevői miatt érdemli a 2 csillagot, meg azért, mert olykor-olykor sikerült egész vékony vonalat húzni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

imjohi

2017. szeptember 16.

Az itteni vélemények elég réginek bizonyulnak, ezért gondoltam írok egyet róla :) Talán májusban vettem meg az első eyeliner pen-t és hát mit ne mondjak, most vettem meg a harmadikat :D Azóta változtathattak a formuláján, mert nekem egész nap tart és a színe omg nem is írok inkább többet :DD Csak ajánlani tudom...fantasztikus!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

mano

2016. november 23.

Utálom, pénzkidobás volt! Ssajnos valamiért én sem olvastam el az itteni véleményeket, pedig mindig szoktam. Közel sem fekete a színe, inkább halvány szürke/barna, lehetetlen vele szép cicaszemet húzni, a tartóssága pedig szóra sem érdemes. És ha mindez nem lenne elég, a nap végére még a szemhéjamra is felragad - legalább nem kell a mélyítővonallal vacakolni, odamászik ez magától is. Kerüljétek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

czetterjuli

2016. október 17.

Hát ez a toll valami borzalom.. Elkövettem a hibát, hogy vásárlás előtt nem néztem meg a véleményeket Krémmánián, hanem csak gondoltam egyet és erre esett a választásom, amit hamar meg is bántam. A színe sem elég fekete, és nehéz vele szép vonalat húzni, de mindegy is, mert egy óra múlva már pandaszemem van az elkenődött tustól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

Hannah11

2016. június 25.

Szent ég...ez gáz. :D Mire megszárad olyan sötétszürkés-zöldes színe lesz. :DD De legalább nem kenődik..viszont a színe az akkor sem okés..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice