Catrice

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WaterLily, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   0,85 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Áttetsző szemöldökfixáló viasz

• nem hagy maga után ragacsos érzést
  • tökéletesen megtartja a szemöldök ívét

d.anett89

2018. december 22.

Szeretem, nekem ez az átlátszó van. Nekem smemi problémám vele,semmi ragacsos érzetet sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

Kamkalin

2017. december 20.

Nagyon meg voltam lőve, amikor kivonták forgalomból, most színezett változatban visszatért, boldogság! Szeretem, tényleg tart, ha porozás után viszem fel, a színt kicsit mélyíti.
Amiért nem tökéletes, az a kicsit ragacsos érzet, de eddig a top szemöldökfixáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

evelinee

2017. február 12.

Nagyon sokáig elég, most fogyott el 10 hónapnyi mindennapos használat mellett. Az nem igaz, hogy nem hagy ragacsos érzetet maga után, igenis hagy, de hamar elmúlik ez az érzés. Remekül lehet vele formázni a szemöldököt, megigazítani a szálakat, de ahogy valaki előttem írta, szed ki belőle. Fixálásra is remek, nap végén is ugyanott marad a termék, ugyanúgy, pedig csak egy Maybelline-es paletta barna színét használom porként. Szerintem jó kis termék, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2016. november 22.

Hát így fél év használat után imádom is meg nem is.Kibírt egy verekedést.Jól fixál,könnyű vele dolgozni.De vannak rosszabb napjaink.Néha darabos és rengeteg szálat kiszed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 22.

cmonika0023

2016. október 17.

Kedvencem! Korábban az essence make me brow-ját használtam, de mivel hosszú szálú szemöldököm van, néha kicsit nehézkes volt vele úgy fésülni a szálakat, hogy normálisan nézzen ki :D Ezzel viszont 10 másodperc alatt kész vagyok, kicsit színez is, helyén marad egész nap. Akinek szintén hamar összekuszálódik a szemöldöke annak nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Saci89

2016. szeptember 28.

A szemöldökömet az idők kezdete óta egy (KOH-I- NOOR) meleg árnyalatú, barna színű szemceruzával szoktam megszerkeszteni, melyet a helyi kis drogériában szoktam potom pénzért beszerezni. Időközben azért próbálgattam drágább, márkás ceruzákat, de egyik színe sem illeszkedett olyan tökéletesen a bőröm és a hajam (gesztenyebarna) színéhez, mint az említett. Egyszerűen vagy nagyon hideg vagy sötét színű barnákat találtam csak mindenhol, s a porállagú szemöldökre szánt termékekkel nem vagyok kibékülve, nem tudok velük dolgozni, a hatásuk nem tetszik a szemöldökömön. Úgyhogy ehhez az olcsó kis ceruzámhoz tértem vissza, amely viszont érintésre vagy több órás viselet után azért kophat, elmozdulhat. Ezzel a waxszal viszont egész nap el sem mozdul a helyéről, sőt szinte dörzsőlésre se. Úgyhogy nekem szuperül bevált ez a ceruza + wax kombó. Vigyázni kell viszont, nehogy túl erősen nyomjam rá a már színezett szemöldökömre, és óvatosan dolgozzak vele, mert elkenődik a ceruza alatta, ill.ha túlzásba visszük a mennyiséget, összeáll kis darabkákban a szemöldökszálakon, ami elég csúnya tud lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

alcyone

2016. augusztus 16.

Tegnap a kosaramban landolt a kicsike,de nem ez a színtelen verzió, ami aképen van, hanem egy halványabb barna színben, ami szép, hamvas barna, nulla vöröses árnyalattal. A pultnál csak reménykedhettem benne, hogy tökéletes lesz a szőke hajamhoz és a világos színeimhez, de szerencsére nem kellett csalódnom, tökéletesen használható. Én nem használok előtte ceruzát vagy bármi mást, ezt csak szépen végighúzom a szemöldökömnél, és finom vonással tökéletes, hamvas barna szemöldököt lehet vele kreálni pillanatok alatt. A kusza szálaimat nagyon jól fixálja, ceruzát már csak apróbb helyeken alkalmazok, további igazításért...de többségében ez a wax bőven elegendő. :) Úgyhogy mindenképp úgy gondolom, megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

fokid1

2016. május 5.

Szeretem használni, úgy jó fésülés után csak simán átkenem a szemöldököm, utána még egyszer megfésülöm és tart egész nap. Én a színtelen verziót vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 5.

hearteu

2016. január 20.

Lehet, hogy ez a vélemény teljesen lényegtelen lesz, mert nem arra vettem meg, amire elvileg használni kell, de hátha ötletet tudok adni másoknak! (: Szemöldökszedéshez kerestem olyan waxot, ami színtelen, és drogériás szinten erre találtam. Mielőtt kiszedném a szemöldököm, jó vastagon átmegyek a termékkel rajta, majd helyére fésülöm a szálakat - így tökéletesen látom, mi az a szál, ami kilógna a formázott szemöldökömből. Egyszer-kétszer használtam a szemöldökformázás első lépéseként is, úgy is egész jó, de nekem inkább szemöldökszedéshez vált be :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Nena

2015. november 7.

Szerencsére a véleményeket kivételesen csak utólag olvastam el!
A középbarna árnyalatot (020 Nut-ting Else Matters) hoztam haza, és itthon lepődtem meg, hogy mit is vettem. :D Ugyanis csak lekaptam a polcról, azt hittem, hogy a catrice filces szemöldökcerkáját vettem meg. Nézegettem, hogy ezzel most mit is csináljak - elég vastag a hegye, nem úgy tűnt, mint amivel szép ívet lehetne rajzolni, a színe pedig a kezemen kipróbálva nem volt valami meggyőző.
Úgy használom, hogy egy kis fésűvel (ami egy szemöldökceruzám végén van) megfésülöm a szemöldököm, és mindenféle előzetes rajzolás nélkül végigmegyek ezzel rajta. Nálam pedig működik.... Komolyan nem értem, hogy hogyan, mert a kialakítása alapján nem kellene neki, de szép, természetes színű és tökéletes vonalat tudok vele húzni pillanatok alatt (pedig nem vagyok profi). :D
A lényeg, hogy nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Szerencsére a véleményeket kivételesen csak utólag olvastam el!
A lényeg, hogy nagyon szeretem!

Antioxidánsok: BHT