Catrice

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   10ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 SZEPTEMBERTŐL KAPHATÓ!!

Biztosítja a magas fényű, gél hatású ragyogást körmeiden. Használd a kiváló minőségű, átlátszó gél textúrájú fedőlakkot a körömlakkodon, amely védelmet nyújt a nem kívánt karcolásoktól és a korai kopástól. A körömlakkot tartósabbá teszi és magas fényű gél hatást ad körmeidnek a szépen ápolt megjelenésért.

TIsmile

2016. február 7.

Nagyon szép fényes lett tőle az alatta lévő szín, de nem annyira gél szerű hatás :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Madi

2015. november 20.

Többszöri próbálkozás után is rémes, nehezen szárad és buborékos lesz, akármit is csinálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Nixa

2015. szeptember 28.

Nekem bevált ez a lakk, bár megvan már egy ideje, és most már kezd kicsit sűrű, zselé szerű lenni az állaga, nem tudom ez normális-e?! Mindenesetre én használom így is. :D Szép fényt ad a körmöknek, olyan, mintha vizes hatása lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

vzorka

2015. július 30.

Én nem tapasztaltam buborékosodást, szép fénye van és jelenleg ez az egyetlen fedőlakkom, ami nem mázolja el a nyomdázást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 30.

vikii088

2015. július 8.

Az első néhány használatnál nagyon meggyőzött, bár gél hatást nem értem el vele. Akármennyire gyorsan szárad, bebuborékosodik és kb 1 hónap alatt nyúlós állagúvá vált, annak ellenére, hogy két golyó is található benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

palotaizs

2015. május 26.

Hát nem vagyok elájulva tőle. Akármennyire is vékonyan próbálom felvinni a körmeimre, buborékos lesz, és másnap már lepattogzik a körmeimről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

ritusss90

2015. április 11.

Csalodas. Tobb fajta "markas" koromlakkal kiprobaltam es masnap mind pattogott le szep nagy darabokba. Ebbol gondolom h vele lehet a baj. De lehet en csinalom rosszul. Viszont csodalatosan szep es csillogo manikurt varazsol, amiert nemtudok megvalni tole. Ujra nemvennem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

annh

2015. március 30.

Nagyon szerettem ezt a fedőlakkot, tartósabbá és fényesebbé tett a körömlakkom. Ha túl vastagon vittem fel, akkor buborékosodott. Nagy szívfájdalmam volt, hogy mikor elkezdett sűrűsödni, akkor nehezebbé vált a felvitel, és elrontotta a lakkom. Szerintem túl hamar besűrűsödik, de egy körömlakkhigítóval talán orvosolni lehet a problémát. A sűrűsödés miatt nem adom meg az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

eo

2015. január 23.

Negatívumok: nem szárad valami gyorsan (más fedőlakkokhoz képest), elég hamar elkezd besűrűsödni (még a felénél sem járok), hajlamos buborékosodni, ha vastagabb rétegben kerül fel
Pozitívumok: nagyon szép géllakkos fényt ad valóban, tartós, elérhető árú

Újravenném-e? Nem vagyok róla meggyőződve. Talán valamikor, de ezután biztos másra esik majd a választásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Pozitívumok: nagyon szép géllakkos fényt ad valóban, tartós, elérhető árú

Kuttus

2014. december 19.

Én szeretem, szép fényes lesz tőle a manikűr, nem buborékosodik, és lakk szárítóval viszonylag hamar megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)