Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó fedőlakk gél finish-sel.

AkInImOd

2015. október 6.

Mivel az Essence The Gel fedőlakkom elkezdett buborékosodni (amit eddig tényleg soha, egyetlen lakkom sem csinált) és majdnem teljesen elhasználtam, gondoltam a nagytesvér által kiadott példány talán még jobb lesz... hát a 2 hét tapasztalat alapján eddig hatalmas csalódás.
Mind a Catrice, mind más színes lakokkal együtt sem bír ki egy napnál többet. Amióta az Essence gél fedőlakkot használtam, eltűnt a szótáramból a lemezes lepattogás - ez visszahozta... Nagyon csalódott vagyok, eddig egy Catrice termék sem hagyott cserben - persze, kivételek mindig vannak. Remélem ez az első és utolsó csalódásom ettől a márkától. Annyi pozitívum elmondható, hogy szép fényt ad a körömnek, de enyhén szed a színből, és lassan szárad.

Egyébként nem ezt a képet töltöttem fel, hanem ezt, így néz ki ugyanis a termék, kérem ezért az adminisztrátorokat, hogy ezt javítsák:

A hivatalos Catrice weboldalon a termék linkje:

Köszönöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

A hivatalos Catrice weboldalon a termék linkje:

Köszönöm.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)