Catrice

Ár:   1325 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cuni95, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Kiszerelés:   4,3 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Láthatóan teltebb ajkak, gyönyörű színek, magasfényű végeredmény. Gyöngyházfényű ragyogást kölcsönöz az ajkaknak, könnyű, krémes textúrájú és nem ragad.

8 árnyalatban kapható

Fehereszti

2020. július 22.

A golden zircon árnyalat tulajdonosa vagyok. Nagyon sok jót tudok róla mondani, szuper az árnyalat, nagyon szépen bevonja az ajkakat, szuper az applikátora, szépen fénylik, nyári bőrszínhez ez az árnyalat egyszerűen must have. Majdnem van olyan jó mint a Jeffree The Gloss szájfényem. Viszont egy nagy negatívuma van (és egy kicsi). A nagy hogy elképesztően ragad. De tényleg nagyon. Talán ez a formula a különbség a drágább típusokkal, márkákkal szemben. A másik kisebb negatívum, hogy nem valami nagyon tartós. Nem mondom hogy gyorsan kopik, de lehetne tartósabb. Ezeken kívül egyébként én nagyon szeretem főleg nyáron ezt használni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

hanna4142

2020. július 8.

2 árnyalatban van meg: a 100 és 110. Nem voltam eddig egy nagy szájfény imádó,de ez most változott. Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg először a 100-ast. Nem túl ragacsos, gyönyörű csillamos mind a kettő. Nekem sajnos rettentően száraz a szám így nem igazán tudtam örömmel viselni a matt rúzsokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 8.

Bozizu

2020. július 7.

Olyan nagyon nem látom a telt hatást, de nem is azért vettem, csak egy sima szájfényt kerestem friss rózsaszín színben. Annak oké is, bár a tartóssagától nem vagyok elájulva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

eszti0607

2020. június 24.

Én a 090 Golden Zircon árnyalatot vásároltam meg. Nagyon szépen aranyos árnyalatúan csillog, a természetes fényben brutál. Nekem ragadós érzetet hagy a számon és evés után újra kell kenni, mert lekopik,. Rúzs fölé kenve (ujjamra teszek egy picit az aplikátorról és úgy teszek a rúzsra,hogy ne legyen színe az aplikátornak és az egész szájfénynek utána) nem nyomja el a rúzs színét. Én összességében szeretem viselni, könnyed formulája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

lenizsu

2020. június 14.

Két árnyalatban vásároltam meg.

080 Bolt Ruby: teljesen elhasználtam. Közepesen pigmentált szájfény. Kellemesen csillog, nem szárít, nem ragad. Önmagában és rúsz feleltt is jó volt. Rúzs nékül közepes a tartóssága. Nem issza be az ajkam, de azért naponta többször újra kell kenni. Jó volt viselni, az applikátorát élvezet volt használni. Ha rendelni lehet majd valahonnan, biztosan újraveszem, mert annyira tetszett. Drogériában viszont nem vásárolnám meg, csak akkor ha az árufeltöltő kezéből venném ki. A sok buta lány miatt már semmit nem vásárolok Drogériában. Sajnálom, hogy egyesek mindent kibontogatnak.

060 Sparkling Coral: árufeltöltő kezéből vettem ki. Nagyon örültem neki. Ugyanaz az élmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Két árnyalatban vásároltam meg.

Zsozsi21

2020. április 24.

Két árnyalatban vettem meg, mindkettő nagyon jó. Szájfényhez képest (az előttem szólókkal egyetértve) meglepően tartós, a beszéset és az ivást egy darabig bírja. A 070 Nude Sapphire nekem kissé jobban ragacsos, mint a 100 Glowing Tourmaline, egyiknek sincs túl sok színe, és szép, magas fénye van. Nem szeretem a csillámos szájfényeket, de a 100-as kedvencem lett, annyira apró csillámokkal van tele, ami nagyon szépen mutat önmagában, vagy rúzs topperként is. Youtuber ajánlásra vettem meg, aki a chanel szájfényekhez hasonlította ezt az árnyalatot. Ennyi pénzért megéri adni neki egy esélyt, hátha másnak is ennyire beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Diamond26

2020. március 12.

Két színben vásároltam meg, bár a szín nem igazán jön át az ajkakon, nagyon szépen csillog, nem ragad, kellemes viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

macooka

2019. december 29.

Ez a szájfény annyira csodás! 070 Nude Sapphire árnyalatban van meg és egyszerűen imádom, biztosan veszek még. Megfelelő mértékben pigmentált, nem ragasztja össze a számat és meglepően tartós egy szájfényhez képest. Egyszóval tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

ZANNAH

2019. december 16.

080 Boid Ryby színben szereztem be tegnap .tetszik jól működik,imádom a szájfényeket.Könnyű használata a színei is szépek ajkakon pedig gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 16.

gugan16

2019. december 13.

110-es árnyalat van meg, szeretem használni. Nagyon szép, tartós, kicsit ragacsos, de ez engem nem szokott zavarni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).