Catrice

Ár:   1325 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cuni95, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 28.

Kiszerelés:   4,3 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Láthatóan teltebb ajkak, gyönyörű színek, magasfényű végeredmény. Gyöngyházfényű ragyogást kölcsönöz az ajkaknak, könnyű, krémes textúrájú és nem ragad.

8 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft/db , Eladó: MLotti
Állapot: Keveset használt, a képen látható állapotban , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban lehetséges, ajánlott postán maradóként is megoldható
Ár: 500 , Eladó: szalontai
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Budapest, XVI., fizetés: személyes átvétel

Fe0ve0

2021. július 18.

Nagyon szép összetevők, tartós, kellemes viselni. Sajnos drogériákban nem kapható már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

K.Eszter

2021. április 16.

Kedvenc szájfényem. Jó az állaga, nem túl ragadós, szép fényt ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Kedvenc szájfényem. Jó az állaga, nem túl ragadós, szép fényt ad.

Eniko95

2021. április 14.

A 080-as Bold Ruby van még, akciósan jutottam hozzá. Kicsit féltem hogy nem fog jól állni, de felkenve szép színt ad a számnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

kisbobitas

2021. január 5.

Nekem a 060-as árnyalat van meg, ami egy nagyon szép korall szín. Ad egy nagyon kicsi színt az ajkaimnak, nem ragad. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

Fiszuli

2020. december 1.

Zöld címkés akcióban jutottam hozzá ma, fele áron. Két árnyalatot választottam, az egyik a 070 nude sapphire. Nagyon örülök, hogy ráfutottam erre a se-színű, az ajkam színével tökéletesen megegyező árnyalatra, mert tényleg más sem csinál, mint ad egy fényt az ajkaknak. Nagyon szeretem az észrevétlen dolgokat, amik "titkon" adnak egy kis pluszt, számomra ez az árnyalat pont ilyen. A másik árnyalat a 080 bold ruby lett, egy lehelettel sötétebb, számomra picit lilába hajló árnyalat, tőle sem vártam semmi rendkívülit, ezért is volt meglepő számomra az első benyomás, amit felkenve, a tükörbe pillantva megláttam. Az első gondolatom az volt, hogy "jééé, kicsípte a hideg a szám", értsd se nem rózsaszín, se nem piros, se nem bordó, se nem lila, hanem pontosan olyan, mint amikor beesel az udvarról a szélfogóba, és már nem ér se hideg, se a szél, se a hó, viszont a meleg éppencsak elkezd átjárni és belenézel a tükörbe, miközben felakasztod a kabátod a fogasra. Nos, akkor pont ilyen színű a szád, mint rajtam ez a szájfény. Imádom ezt az árnyalatot. Az applikátor tökéletes, a szivacs sima, selymes rajta a szájfény, nagyon szépen lehet vele dolgozni, a fogása jó. Precíz én pontos, én viszont málé, de így sem kenem mellé. Mind a két árnyalat állaga nagyon jó. A csillogás mértékében is hasonlítanak, kellemesen visszafogott mindkettő, akárhol és akármikor viselhető. Az illata mindkettőnek nagyon fincsi, semmi mű nincs benne. A 070-t elkezdem használni az irodában a fennmaradó két hétre, a 080 lesz az ünnepi színem a karácsonyi-szilveszteri időszak alatt. Valószínűleg a maszkolás miatt nem fogom tudni kellően kitapasztalni a tartósságát, és lehet orrba-szájba kenni napjában többször, dehát ez most sajnos egy ilyen időszak. Rajtuk - és a Labellomon kívül - még egyetlen egy kencét használok a számra, mégpedig a szintén Catrice Gerenation Matt család 090-es árnyalatát, amit egyelőre parkolópályára teszek - amúgy sem használom mindenhova - és visszatérek egy picit a tinikori csillogós szájfényes világba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Fehereszti

2020. július 22.

A golden zircon árnyalat tulajdonosa vagyok. Nagyon sok jót tudok róla mondani, szuper az árnyalat, nagyon szépen bevonja az ajkakat, szuper az applikátora, szépen fénylik, nyári bőrszínhez ez az árnyalat egyszerűen must have. Majdnem van olyan jó mint a Jeffree The Gloss szájfényem. Viszont egy nagy negatívuma van (és egy kicsi). A nagy hogy elképesztően ragad. De tényleg nagyon. Talán ez a formula a különbség a drágább típusokkal, márkákkal szemben. A másik kisebb negatívum, hogy nem valami nagyon tartós. Nem mondom hogy gyorsan kopik, de lehetne tartósabb. Ezeken kívül egyébként én nagyon szeretem főleg nyáron ezt használni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

hanna4142

2020. július 8.

2 árnyalatban van meg: a 100 és 110. Nem voltam eddig egy nagy szájfény imádó,de ez most változott. Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg először a 100-ast. Nem túl ragacsos, gyönyörű csillamos mind a kettő. Nekem sajnos rettentően száraz a szám így nem igazán tudtam örömmel viselni a matt rúzsokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 8.

Bozizu

2020. július 7.

Olyan nagyon nem látom a telt hatást, de nem is azért vettem, csak egy sima szájfényt kerestem friss rózsaszín színben. Annak oké is, bár a tartóssagától nem vagyok elájulva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

eszti0607

2020. június 24.

Én a 090 Golden Zircon árnyalatot vásároltam meg. Nagyon szépen aranyos árnyalatúan csillog, a természetes fényben brutál. Nekem ragadós érzetet hagy a számon és evés után újra kell kenni, mert lekopik,. Rúzs fölé kenve (ujjamra teszek egy picit az aplikátorról és úgy teszek a rúzsra,hogy ne legyen színe az aplikátornak és az egész szájfénynek utána) nem nyomja el a rúzs színét. Én összességében szeretem viselni, könnyed formulája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

lenizsu

2020. június 14.

Két árnyalatban vásároltam meg.

080 Bolt Ruby: teljesen elhasználtam. Közepesen pigmentált szájfény. Kellemesen csillog, nem szárít, nem ragad. Önmagában és rúsz feleltt is jó volt. Rúzs nékül közepes a tartóssága. Nem issza be az ajkam, de azért naponta többször újra kell kenni. Jó volt viselni, az applikátorát élvezet volt használni. Ha rendelni lehet majd valahonnan, biztosan újraveszem, mert annyira tetszett. Drogériában viszont nem vásárolnám meg, csak akkor ha az árufeltöltő kezéből venném ki. A sok buta lány miatt már semmit nem vásárolok Drogériában. Sajnálom, hogy egyesek mindent kibontogatnak.

060 Sparkling Coral: árufeltöltő kezéből vettem ki. Nagyon örültem neki. Ugyanaz az élmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Két árnyalatban vásároltam meg.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).