Catrice

Ár:   1325 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cuni95, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Kiszerelés:   4,3 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Láthatóan teltebb ajkak, gyönyörű színek, magasfényű végeredmény. Gyöngyházfényű ragyogást kölcsönöz az ajkaknak, könnyű, krémes textúrájú és nem ragad.

8 árnyalatban kapható

macooka

2019. december 29.

Ez a szájfény annyira csodás! 070 Nude Sapphire árnyalatban van meg és egyszerűen imádom, biztosan veszek még. Megfelelő mértékben pigmentált, nem ragasztja össze a számat és meglepően tartós egy szájfényhez képest. Egyszóval tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

ZANNAH

2019. december 16.

080 Boid Ryby színben szereztem be tegnap .tetszik jól működik,imádom a szájfényeket.Könnyű használata a színei is szépek ajkakon pedig gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 16.

gugan16

2019. december 13.

110-es árnyalat van meg, szeretem használni. Nagyon szép, tartós, kicsit ragacsos, de ez engem nem szokott zavarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

gnregina

2019. november 8.

060 árnyalat, nagyon tetszik. Túl sok színe nincs, egy egészséges fényes kinézetet ad. Hétköznapokra tökéletes, és egész tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

2019. november 4.

Gyönyörű,kellemes viselni és finom az illata. Mindent tud,ami egy szájfénytől elvárható :)

Update: Néhány használat után büdös tisztítószer szaga lett.Nem tudom mi történt vele,lehet belenyúltak az üzletben is.Többet nem veszek olyan terméket,amin nincs védőcsík/fólia. -.-'

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Regina0206

2019. október 20.

a 010-es aranyos árnyalat van meg, szép fényt ad a szájnak plusz a kis arany csillámokat, így elég természetes lesz a végeredmény. Tervben van több árnyalatot is kipróbálni, mert tényleg kényelmes viselni. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Anheszenamon

2019. október 17.

2 árnyalatban is megvettem, mert annyira tetszik ez a termék: 100 Glowing Tourmaline és 050 Pink Topaz. Csodálatosak! Minimálisan ragad mindkettő, hiszen szájfényről beszélünk, de egyáltalán nem zavaró. Tényleg kényelmes viselet. Na és a fényük! Az valami mesés. Csak áradozva tudok róluk beszélni, nagyon megszerettem őket. Rajtam viszonylag tartós is mindkettő. Persze az evést nem bírja, újra kell applikálni, de az ivást tökéletesen kiállja. Mindenkinek ajánlom figyelmébe. Az egyik magyar youtuber egyenesen a Chanel szájfényekhez hasonlította ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

bugeyes

2019. szeptember 29.

070 Nude Sapphire árnyalatban vettem meg, de azt hiszem, hogy más árnyalatokat is ki fogok próbálni. Direkt olyan színt szerettem volna, ami hasonlít az ajkaim eredeti színéhez, ezzel együtt egy magasan pigmentált, csodás fényű termék, optikailag tényleg teltebb hatást ad, és bőven elég egy rétegben felkenni. Továbbra is imádom a matt rúzsokat, de néha kifejezetten üdítő kicsit mást használni, mi több azokat is fel lehet turbózni.
Azzal, hogy nem ragacsos és tartós, vitatkoznék. Annyira tartós kb, mint bármelyik szájfény, evés-ivást egyáltalán nem állja, de szerintem ez nem is elvárható. Igenis kicsit ragacsos, de nem a kellemetlen kategória, ezeket a kedvező ára és a pozitívumai miatt simán elnézem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Puszedli83

2019. szeptember 29.

060 Sparkling Coral árnyalatban van meg. Hétköznapra is tökéletes szín, nem harsány. Nagyon kellemes viselet, nincs az a ragacsos érzet, mint általában egy szájfénynél. Ahhoz képest, hogy szájfény én tartósnak mondanám. A csomagolása is tetszik. Fogok még más árnyalatban is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Blackxentric

2019. szeptember 14.

100 Glowing tourmaline színben vettem meg és nagyon szeretem. Nem ragad és szájfényhez képest tartós. A csomagolása szerintem nagyon szép. Tuti fogok még venni belőle más színt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).