Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultimate Nail Lacquer 4 divatos, élénk színben.

eperszem17

2013. december 4.

Kettőt is vettem, zöldet és rózsaszínes árnyalatút. Nagyon jól el lehet dolgozni, bár kell a két réteg belőle. Közepesen gyorsan szárad és jól fed, szépek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

TattyCherry

2013. szeptember 25.

Nekem több árnyalatban is megvan.
Szeretem mert az ecsete széles könnyen szinte egy vonással befedi a körmöm egységesen szépen.
Sok rétegre sincs szükség és gyorsan szárad.
Az ára akciókor a legtűrhetőbb,de ha azt nézem,hogy milyen sokáig elég és jó minőségű akkor megéri eredeti áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Nekem több árnyalatban is megvan.
Sok rétegre sincs szükség és gyorsan szárad.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate