Best of Beauty 2019

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ez a szempillaspirál a sikeres Glam & Doll kollekció új tagja. A hajlított elasztikus kefe elér minden szempillát és befedi őket az ultrafekete textúra már az első felvitelnél. A dúsító formula megemeli a szempillákat a drámai eredményért.

Ár: 1329 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ramy1014

2019. július 10.

Első pár alkalom után majdnem a kukába landolt, mert alig látszott a pilláimon, hogy van rajtuk valami (ez talán a nagyon híg festék miatt volt).Mostmár viszont javult a véleményem róla.Szépen hosszít, szét választ, és ami nekem nagyon tetszik benne, hogy szépen lehet rétegezni.Látványos, fekete pillákat kapunk.Viszont nagyon kemény a kefe, ami miatt kellemetlen érzés használni.A legnagyobb negatívuma, hogy nagyon pereg és felkenődik a szemhéjamra.Legközelebb a vízálló verzióját próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Mhajni

2019. július 9.

Itteni vélemények alapján vettem meg, sajnos nekem nagyon nem vált be, gyakorlatilag délre már olyan pandaeffekt volt a szemem alatt, hogy megijedtem... CF szempillaspirált kerestem volna, de ez kuka sajnos. 2 csillag az ára és a CF mivolta miatt, többi tulajdonságát sajna nem tudom értékelni,mert azok meg olyan semmilyenek 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Nemesene

2019. július 8.

Szeretem az applikátorát, nem csomós, szép, szeparált és hosszú szempillákat csinál, ár-érték arányban szerintem ez egy remek választás. ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Mia0602

2019. június 28.

Nekem ugyanolyan jó mint a Lovely Pump Up. A kefe szinte ugyanaz, kicsit hosszabb, de tudásban ugyanazt nyújtja. Több termék=magasabb ár. Ár-érték arányban is ugyanolyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

Mandee

2019. június 26.

Kedvenc szempillaspiralom ,1éve használom már, előtte oriflametől használtam ,de most már gyengült a minősége ezért gondoltam kipróbálok valami újat és bejött.Szívből ajánlom bárkinek.Rövid pilláim vannak és nem túl sűrűek de így is tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Alexandra8

2019. június 6.

Nekem nagyon bejött az utóbbi időben ez az 1 spriál volt amit szívesen használtam, viszonylag sokáig is tartott az ára is jó. Mondjuk nekem viszonylag hosszú és sűrű szempilláim vannak azok festésére nagyon jó, viszont vásárlásnál ezt számításba venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Jucus88

2019. május 30.

1 hibája miatt nem kapja meg tőlem az 5 csillagot: lemászik a szemem alá napközben, pedig nem érzem, hogy könnyeznék tőle. Gyönyörű pillákat csinál nekem, szépen szétválasztja, dúsítja, ha nem mászna le napközben a szemem alá akkor még jobb lenne, mint a Lovely Pump Up. Nem tudom, hogy létezik-e ebből vízálló típus, ha egyszer találok ilyen keféjű és állagú Catrice spirált, akkor az lesz a csoda spirál. De így "sajnos" a Lovely marad a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

lucisunderground

2019. május 27.

Természetes hatású,szép pillákat csinál.Szerintem hasonlít a lovely sárga spiráljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

veronik34336

2019. május 27.

Nagyon szepen kiemeli a szempillakat.
Ujra vevos lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon szepen kiemeli a szempillakat.
Ujra vevos lesz.

doreen

2019. május 24.

Egyik kedvenc szempillaspirálom. Egy rétegben szép természetes, de ha többre vágyik az ember lehet építeni is. Nem ragasztja össze a pillákat, szépen hosszabbít. Nagyon jó a kefe kialakítása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.