Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Ez a szempillaspirál a sikeres Glam & Doll kollekció új tagja. A hajlított elasztikus kefe elér minden szempillát és befedi őket az ultrafekete textúra már az első felvitelnél. A dúsító formula megemeli a szempillákat a drámai eredményért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Noncs

2021. július 24.

Szép ívelt, hosszú pillákat csinál. Két rétegben sem lesz csomós vagy póklábas. Csak sajnos ebben a melegben nagyon hamar elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

edit1015

2021. július 13.

Kedvenc szempillaspirálom. Nem csomósodik, nem pereg, ívelt, hosszú pillákat csinál, bár kell belőle 2 réteg, de nem lesz "pókláb"-szerű a végeredmény. Rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

Fanni039

2021. július 12.

Nagyon szeretem, nem csomósodik, sokáig tart, nem szárad be és gyönyörűen hosszú pillákat eredményez. Ujravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

plinda

2021. július 1.

Gyönyörű pillákat csinál nekem. Hosszít, dúsít és ível, viszont nekem a nap végére elkenődik. Lehet hogy a meleg miatt van, mindenképpen vissza fogok térni hozzá ha hűvösebb lesz, mert nem akarok lemondani azokról a gyönyörű pillákról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

LiSha

2021. június 22.

Soha nem találkoztam még spirállal, ami olyan szépen szétválasztaná a pilláim, mint ez. Emellet gyönyörűen ível és durván hosszít. Dúsító hatását nem igazán tapasztaltam, de ezt elnézem neki, mert tényleg szépen szétválasztja a pillákat, ha akarnám se tudnám vele összetapasztani a szempilláim. Tartós és nem kenődik, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Fiszuli

2021. június 15.

Több spirált is vettem egyszerre a Glam & Doll családból, ő az egyik. A Curl & Volume Mascara spirált próbáltam legelőször a családból, ami hatalmas csalódás volt a márkától és ~ 2 hónapja meg is írtam róla a kiforrott véleményem. Ez a szempillaspirál viszont maga a nagybetűs csoda. Sokáig mérlegeltem azt a kijelentést, amit most le fogok írni, így teljes felelősséggel állíthatom, hogy a valaha volt legjobb szempillaspirál, amit életemben használtam. Az, hogy ehhez várnom kellett 29 évet... hát istenem, ez van. Tökéletes az a festékmennyiség, amit első húzásra egy-egy szememre felviszek vele. A pilláim gyönyörűen szétválnak, egyértelműen látható, hogy milliméterekkel hosszabbodik a pillám és már a tövénél megemeli, szó szerint mintha göndörítené a pilláimat. A természet hosszú és dús szempillákkal áldott meg, de kevés spirál van, amivel tökéletes hatást tudok elérni (pár Rimmel és Maybelline spirál). Viszont bizton állíthatom, hogy hosszú perceken át tartó türelmes építgetés, húzgálás, simogatás, kefélgetés után sem volt egyik spirállal sem olyan tökéletes szempillasorom, mint ezzel, egyetlen egy húzás után, ami összesen fél perc alatt megvan a két szememen. Ha még egy sorral átmegyek, ugyanolyan tökéletes az eredmény, csak drámaibb. Volt, hogy sokáig "csodáltam" magam a tükörben, annyira tetszett, amit láttam. És mindezt bagóért (főleg a Maybelline-hez képest). Nagyon szép fekete a színe, hozzám nagyon illik, egyáltalán nem drámai számomra. Nem kenődik (se a szemem alá, se fel a szemhéjamra), nem csomósodik, nem csak elkészítéskor szép, hanem egész nap folyamatosan tartja magát az eredmény. Nagyon jó a spirál fogása, fantasztikusan jó a kefe, pikk pakk lehet vele dolgozni és még én is, aki a málék táborát erősítem, alig kenem vele össze magam, jobb napokon meg egyáltalán nem - és nálam ez is csodaszámba megy. Engem megvett kilóra ez a spirál. Mostmár csak azt remélem, hogy sosem fogják kivonni a forgalomból és nem változtatnak sem a kefén, sem a festéken. Aki nézi az adatlapomat, láthatja, hogy jópár terméket véleményeztem már, de ilyen áradozást senki sem olvashatott még tőlem és ilyen nyugodt szívvel egyetlen egy termékre sem nyomtam még rá az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

sarahL

2021. május 27.

Ez a spirál tényleg olyan, mint a lash sensational, csak fele áron. Plusz szerintem sokkal jobb az állaga, kevesebb festéket vesz fel, se perc alatt nagyon szép pillákat lehet vele varázsolni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

kisbobitas

2021. május 25.

Az eddigi legjobb drogériás szempillaspirál amit valaha próbáltam. Szépen dúsít és hosszabbít, nem lesznek póklábasak a pilláim tőle. A meleg idő kicsit kifog rajta, hajlamos elkenődni az alsó pillasor alá, de nem vészes.
Ár-érték arányban szupi, biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

Ár-érték arányban szupi, biztos újra veszem.

Bridge29

2021. május 24.

Ez a kedvenc spirálom . A maybelline spirálom cseréltem le rá mert olcsóbb és jobb . Tovább bírja. Szép dús pillakat lehet vele varázsolni dupla felvitellel. Nagyon jó a keféje. Nem irritál . Könnyű.lemosni. az ára is szuper. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Guinevere97

2021. május 11.

Szerettem volna egy természetesebb hatású spirált, ami inkább hosszabbít, mint dúsít. Hát ő nagyon bejött! Szeretem az ilyen ívelt kialakítású keféket, szép kunkorodó (de nem műszempilla hatású) pillákat csinál, az egyenes oldalával lehet dúsítani. Sőt, ha még száradás előtt kicsit felfelé nyomom a pillákat az ujjammal, igazán látványos hatást lehet vele elérni.
Kiállja a nap próbáját, nem kenődik-folyik semerre, illetve maszkban sem folyik el (volt már rá más spirállal példa, hogy a belehelt maszk "megolvasztotta" a pillákat). Ár-érték arányban tökéletes, lehet vele természetes és kicsit látványosabb hatást is elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.