Catrice

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

• íves formájú keféje megemeli és göndöríti a szempillát
  • szálai átfésülik és elválasztják egymástól a pillákat
  • tömeget, hosszúságot és műszempilla hatást ad
  • pigmentje telten fekete színt és fényt eredményez
  • elasztomer kefe
  • vegánok számára megfelelő termék

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nokedlee

2022. november 14.

Hosszít,dúsít,göndörít,szétválaszt,gyönyörű fekete színe van..🖤Brutálisan látványos, műhatású pillákat csinál nekem,az ára pedig több,mint kedvező..😍Ha csak nem szűnik meg,maradok ennél..❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 14.

kisskincso

2022. október 18.

Pár éve használtam és meg voltam vele elégedve, ezért vettem most újra, de nekem csalódást okozott. Szép pillákat csinál, de nekem napvégére mindig lekenődik a szemem alá, pedig az alsó szempillasoromra egyáltalán nem szoktam belőle kenni és izzadós típus sem vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 18.

ptyx

2022. október 7.

Ár-értek arányban a legjobb szempillaspirál, több éve újra veszem! Nem lesz csomós, ragadós felvitelnél és a kefével nagyon szépen tudom formázni a szempilláimat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 7.

pattelin

2022. október 7.

Régebben használtam, csak arra emlékeztem, hogy szerettem. Mostanában újra vettem. Valaki mondta, ha állni hagyod egy darabig a szempillaspirált utána még jobb lesz az állaga. Ez igaz! Kb. a 2/3-áig van most a tubusban és jobb mint kibontás után. Szépen hosszít, mindennapokra számomra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 7.

Linnn

2022. szeptember 25.

A drogériában állva gyorsan rákerestem a Catrice spirálokra, hogy mégis, melyiket dobjam a kosárba. Erről egészen jókat írtak, de sajnos csak a felületesen olvastam a polc előtt állva.

Pozitívum:
- gyönyörűen formáz
- csodás, mélyfekete szín
- pici, könnyen használható, göndörítő nélkül is hosszú és megemelt pillákat varázsol
- nem pereg

Negatívum:
- KENŐDIK az alsó szempillasor alatt! :( Ahhh, olyan nagy kár érte és úgy elkeseredtem, mert amúgy nagyon jó lenne, de számomra ez elfogadhatatlan, hogy 2 óra után már rohannom kell tükör közelébe, hogy letöröljem az elkenődést. Szóval nekem így pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Pozitívum:
- gyönyörűen formáz
- csodás, mélyfekete szín
- nem pereg

Negatívum:

ZoeK

2022. augusztus 19.

Upd.: elég könnyen le tudtam mosni, nem ragacsosodott, csomósodott, tapadt a szemem alá, úgyhogy igazán megérdemli az 5 csillagot.

A megszokott és imádott Lovely spirálomat szerettem volna megvenni, de nem találtam a közelemben sehol, és azonnal szükségem volt 1 jó spirálra. Így rá esett a választásom, mert neki a keféje szinte ugyanolyan, mint a Lovelyé. Mivel még nem mostam le, arról nem tudok nyilatkozni, mennyire jön le nehezen, ha lemostam, arról is írok.

Ami a többi részt illeti: eddig hozza ugyanazt, amit a Lovely (cruelty-free, könnyen megszárad, utána nem kenődik, nem pereg, szépen színez, a kefe fantasztikus, szétválaszt (ezáltal pedig dúsít), göndörít, hosszabbít). A szememet egyelőre nem csípi (érzékeny a szemem).

Ha lemosni is könnyű lesz, ugyanannyira fogom szeretni, mint a Lovelyt. Szemeztem a könnyen lemosható változattal, de féltem, hogy a keféje más, illetve nem tartós, de jókat olvastam itt róla, lehet, hogy legközelebb őt próbálom ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

Dorotii66

2022. március 31.

Nagyon jó kis termék, nekem gyönyörű szempillákat varázsolt, és nem is maszatolódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

NovErke

2022. március 10.

Valamikor évekkel ezelőtt már volt ilyen szempillaspirálom és szerettem, így most megörültem hogy megláttam a Rossmannban, meg is vettem.
Nem is tudtam hogy vegán, de ez nálam nagy pozitívum így most már még szívesebben használom. Ezen kívül most a csomagolása is újrahasznosított műanyag, valahány százalékban.
Azt nem mondanám hogy műszempillákat varázsol, viszont nagyon szépen hosszít, ível, szétválaszt. Nem pereg, nem maszatolódik. A keféjét nagyon szeretem. Először semmit nem néztem ki belőle hogy olyan kicsike, de precíz. Minden szempillát elér, és nem keni össze a szemhélyamat, mint a legtöbb szempillaspirál.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Csak ajánlani tudom!

szilvia.bano

2022. március 9.

Kb. 5 éve használom időről időre ezt a szempillaspirált és szeretem. A banánformájú kefe jól elkapja a pillákat, tökéletesen elválasztaj, dúsít, hosszabbít, ível. Maybelline lash sensationalnál sokkal jobb. Viszont nap végére picit hajlamos maszatolódni, illetve elkezd perengni. Nem brutálisan, de pl. az Essence lash princess ugyanilyen jó és annál nem tapasztaltam ilyesmit. Összességében jó kis spirál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Palma215

2022. február 24.

Pereg, kenődik, nem jó ez a kefe. Még ha legalább szép pillákat csinálni, fel tudnám pontozni, de ez a nagy semmi. Nem hiszem el, hogy Catrice és Catrice spirál között ekkora különbség lehet. A lilát imádtam, de nem volt, ezért ebből hoztam el az utolsó darabot. Hiba volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 24.

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.