Catrice

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

• íves formájú keféje megemeli és göndöríti a szempillát
  • szálai átfésülik és elválasztják egymástól a pillákat
  • tömeget, hosszúságot és műszempilla hatást ad
  • pigmentje telten fekete színt és fényt eredményez
  • elasztomer kefe
  • vegánok számára megfelelő termék

Lauraclaudia

2024. július 11.

Szépen ível meg minden de egy óra mulva hullik mint a vakolat. Abszolút nem tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 11.

Vanesszap

2024. június 24.

Nekem bevált, rövid pilláim vannak, de ez meghosszabbítja és nagyon szépen szétválasztja őket, viszont nem dúsítja. Most hogy így nyáron használom a szemem alatt olyan mintha elfolyt volna 2-3 óra elteltével, de régebben használtam már hűvösebb időben és akkor nem tapasztaltam ilyet. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 24.

Petalodirosa

2024. április 30.

Az én szempillámon nem működött sajnos, nem hosszabbított, nem dúsított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 30.

Az én szempillámon nem működött sajnos, nem hosszabbított, nem dúsított.

Neubauter

2024. április 23.

Tokeletesen ivelt es hosszu, termeszetes pillakat csinal, sosem pereg. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 23.

ivor

2024. március 29.

A keféje valóban szuper mert szép pillákat csinál de sajnos ez is, mint az eddigi összes általam próbált szempillaspirál ettől a márkától, pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 29.

szabofannika0215

Bőrprobléma: Nincs
2024. március 26.

Szerintem is jó szempillaspirál, nekem megvan a catrice szempillaspiráloknál az, hogy első használatkor nem feltétlen szeretem, de idővel jobban dolgozom vele. De még nem az igazi amit keresek, hogy dúsít. És nekem is maszatolódik aránylag hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 26.

adriennf28

2024. február 26.

Szeretem ezt a terméket, nagyon szép szempillákat csinál, szépen szétválasztja őket és nem lesz "pókláb" feelingje.. dúsítani annyira nem dúsítja, illetve részemről negatívum, hogy a felkenés után pár órával kezd leperegni, a szemem alatt festékes lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

horvathszabinaa

2024. február 12.

Életem kedvenc szempillaspirálja. :) Mondom ezt úgy, hogy kipróbáltam a híres Sky High-t. Lényegében azért szeretem jobban a Catrice-t, mert természetesebb végeredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 12.

NettiKadar

2024. február 11.

Kényelmes vele dolgozni, és tényleg nagyon jól szétválasztja a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 11.

Kényelmes vele dolgozni, és tényleg nagyon jól szétválasztja a szálakat.

Rekuc07

2024. január 25.

Kedvenc szempillaspirálom, mindig mindenki megdicséri a szempilláimat. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Kedvenc szempillaspirálom, mindig mindenki megdicséri a szempilláimat. Imádom!!

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.