Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ez a szempillaspirál a sikeres Glam & Doll kollekció új tagja. A hajlított elasztikus kefe elér minden szempillát és befedi őket az ultrafekete textúra már az első felvitelnél. A dúsító formula megemeli a szempillákat a drámai eredményért.

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Cat21

2019. március 18.

Hosszabbít, jól pigmentàlt a színe, hamar szàrad és nem potyog le délutànra. Màr újravettem 1x.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Krtek1

2019. március 12.

nehezen bánok a keféjével, de ez az én hibám, az egyik legjobb spirál!

Krtek1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

nehezen bánok a keféjével, de ez az én hibám, az egyik legjobb spirál!

persephone

2019. március 4.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Szép hosszú pillákat csinál, és ha türelmesen bánik vele az ember, akkor nem is tapasztja össze a pillákat. Nekem tartós, nem pereg jobban, mint pl a Maybelline Lash Sensational. Viszont még mindig nem életem spirálja, keresgélek tovább.

persephone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Edina000

2019. március 3.

Rátaláltam a megfelelő szempillaspirálra. Nem ragad össze a szempillám, nem potyog le, ára is megfelelő. Sok fajta szempillaspirált használtam, de ez a legjobb eddig!

Edina000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Kittx44

2019. február 28.

Keféje és csomagolása alapján választottam ki legelőször ez már 2 éve volt azóta ezt veszem.
Mindennapi használatra nekem tökéletes, szép fekete pillákat csinál, nem ragad össze. Illat es szagmentes ami nekem egyik legfontosabb szempont a spiráloknál. Nem okoz irritációt, nálam tartós egyáltalán nem kenődik el, bar mindig hagyok neki 4-5p száradási időt, mint a többi spirálnak is.
Nem mondom, h egy izzasztó edzés után ugyanúgy a helyén marad, dehát nem is arra találták ki.

Kittx44
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

zsani1234

Korcsoport: < 18
2019. február 7.

Masodik honapja, hogy hasznalom ezt a spiralt, es egyszeruen imadom! Gyonyoru pillakat csinal, szepen szetvalasztja, nem potyog napkozben (nyilvan mikor mar huzamosabb ideje rajtam van, elkenodik, de nem durvan).
Nagyon tetszik, nagyon megeri az arat. Mindenkeppen ujraveszem majd!

zsani1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 7.

Nagyon tetszik, nagyon megeri az arat. Mindenkeppen ujraveszem majd!

agneeees_

2019. február 1.

Felülmúlt minden eddigi spirált,amit használtam. Jól pigmentált, építhető, hosszabbít, pont olyan pillákat lehet vele csinálni,amilyeneket én szeretek. Szerintem annyira nem dúsít,de nekem nem is az a célom vele.

agneeees_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

szabocintia

2019. január 28.

Évek óta egy Maybelline spirált használok, egy csomagban találkoztam ezzel a fajta spirállal, és örülök is neki.
Extra hosszú pillákkal rendelkezem, nem sok spirál tudja szétválasztani őket, de ennek a spirálnak sikerült.
A keféje illeszkedik a pilláim ívéhez, a festék nem pereg, tartós.
Nálam újra vevős, csak azért 4 csillag, mert a kedvencem még most is egy Maybelinne spirál :)

szabocintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

A keféje illeszkedik a pilláim ívéhez, a festék nem pereg, tartós.

Niki03

2019. január 23.

Nagyon szerettem, gyönyörű pillákat csinált. Azonban tartós használat után kihullottak tőle a szempilláim. :/

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Hermina99

2019. január 22.

Nagyon szépen dúsít és hosszabbít, nekem ez a fajta kefe a kedvencem, ezért is vettem egyet kipróbálni. Már az első használatkor is megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nem csomósít, vagy tapaszt össze. Sajnos 6-8 órával a felvitel után látványosan potyog, könnyen kisimítható egy ecsettel a szem alól, de ezért ciki, ha a munkahelyemen nem én veszem észre előbb, hanem egy ügyfelem velem szemben. Elhasználom, de kontroll alatt tartom.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.