Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ez a szempillaspirál a sikeres Glam & Doll kollekció új tagja. A hajlított elasztikus kefe elér minden szempillát és befedi őket az ultrafekete textúra már az első felvitelnél. A dúsító formula megemeli a szempillákat a drámai eredményért.

Ár: 500 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

devcat

2020. július 8.

Itteni jó vélemények hatására vettem meg, szép pillákat csinál, de sajnos pár óra múlva a szemem alatt köt ki. Kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

dtn90

2020. július 3.

Nagyon szèp pillàkat csinál ès úgy is marad pàr óràig. Estère teljesen lepereg ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Mantra

2020. június 16.

A végeredmény szép lesz, de pár óra múlva elkezd potyogni... legjobb, amikor bele a szemembe, onnantól kezdve pedig a pandamaci style garantált. Sajnálom, szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

szellexa

2020. június 15.

Nem rossz, de nem is kiemelkedő, emiatt nem újravevős. Szép pillákat csinál, ennyi pénzt megér, de sokkal jobb drogériás termékeket találni az essence vagy l'oreal termékek között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

lenizsu

2020. június 14.

Többször újravásárolt, szilikon kefés szempillaspirálom. Valószínűleg nem az utolsó darabomat fogyasztottam el ma. Tökéletesen dúsítja, hosszabbítja és íveli a pilláimat. Lemosásnál is együttműködő. Az utolsó napokban elkezdett peregni, amikor már alig volt festék a tubusban és a felbontás utáni harmadik hónap végén volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Nika91

2020. június 12.

Szép pillákat csinál, természetes hatást kelt és nem tapadnak össze. Az egyetlen bajom, hogy lepotyog, elkenődik és pandává varázsol. (Nyáron szörnyű lehet...)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Hugee93

2020. május 25.

Nem kedveltem, az állaga szörnyű és a hatása sem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Nem kedveltem, az állaga szörnyű és a hatása sem megfelelő.

Bambusz92

2020. május 24.

Potyog, potyog és potyog. Nagy reményeket fűztem hozzá, szép pillákat csinál de kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Toncs20

Korcsoport: < 18
2020. május 23.

Nagyon szeretem az egyik legjobb szempillaspirál. Azoknak ajánlom akik jobban szeretik a természetes és hosszú hatást, nem pedig a drámait. Nem vesz fel túl sok terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 23.

laracroft

2020. március 30.

Nagyon szeretem. Szépen hosszabbít, ível, intenzív fekete, és úgy dúsít, hogy közben szétválaszt - a végeredmény látványos. Rajtam tartós, nem pereg, de rólam általában egy szempillaspirál sem szokott (kivéve ha véletlenül elkenem). 3 hónapja megvan, és még mindig tökéletes a festék állaga. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.