Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ez a szempillaspirál a sikeres Glam & Doll kollekció új tagja. A hajlított elasztikus kefe elér minden szempillát és befedi őket az ultrafekete textúra már az első felvitelnél. A dúsító formula megemeli a szempillákat a drámai eredményért.

Ár: 1329 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál + Crayola Face crayon
Ár: 800,- Ft , Eladó: Emiii
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
patvik

2020. február 12.

Kellett egy új szempillaspirál már, mert a régi kezdett kifogyni, a vélemények alapján erre esett a választásom, illetve azért is mert az ilyen keféket kedvelem. Nem vagyok maradéktalanul elégedett, nagyon száraz formula, olyan mintha alig lenne benne, hát kíváncsi vagyok meddig bírja.
Alapvetően szép pillákat csinál, nekem alapból hosszúak, így ezzel nincs gond. Majd jövök updatelni róla, ha elfogyott, ami remélem nem egy hét múlva lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

PrincessMarshmallow

2020. február 9.

Szépen meghosszabbítja a pillákat és szépen elválasztja őket, a nap végére azonban veszít tartásából, a festék pedig nekem mindig lefolyik vagy lepereg és pandamaci szemeim lesznek.
Q _ Q

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Q _ Q

szivko

2020. január 23.

Az első szempillaspirál, amit sokadjára vásárolok újra. Nagyon szép pillákat varázsol, és a keféje is nagyon praktikus számomra.
Hátránya, hogy talán kicsit hamar kifogy (vagy csak túl hamar veszít az "erejéből").
Ár-érték arányban nálam egyelőre verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Ár-érték arányban nálam egyelőre verhetetlen.

Tami11

2020. január 18.

Szerintem szuper termék. Nap végén is a helyén marad, nem konyulnak le a pillák, hosszít, dúsít, emel, mindent tud, amit egy spirálnak tudnia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

d.anett89

2020. január 10.

Karácsonyra kaptam Holo box-ban volt.
Sokfélét kipróbáltam már, de ez viszi a prímet.
Nagyon megszerettem.
Szépen emeli a pilláimat, nem csomósodik.
Olyan mintha műszempillát viselnék, mások szerint. Semilyen negatív dolgot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 10.

Karácsonyra kaptam Holo box-ban volt.
Sokfélét kipróbáltam már, de ez viszi a prímet.
Nagyon megszerettem.
Szépen emeli a pilláimat, nem csomósodik.

TAnna08

2020. január 9.

Nagyon szeretném ezt a szempillaspirált, mert hihetetlen hosszúak lesznek tőle a szempilláim viszont sajnos tapasztaltam vele negatívat is :( felkenődik a szemhéjamra egy idő után, emiatt olyan mintha nem is száradna meg. Emiatt többet biztos nem vásárlom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

Mancus7

2020. január 2.

Nagy kedvencem, régóta használom. Szép, látványos hatás szuper áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Nagy kedvencem, régóta használom. Szép, látványos hatás szuper áron.

Kikki84

2019. december 29.

Imádom, nagyon szépek lesznek a szempilláim tőle, nem kell 66 rétegben felkenni, hogy látványos hatása legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Syndell77

2019. december 18.

Az itt olvasottak alapjan gondoltam, kiprobalom. Az amugy is hosszu szempillam most ugy nez ki, mintha muszempillam lenne. Pont erre vagytam. Imadom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

ziza27

2019. december 13.

Nagyon jó! Könnyed viseled, szépen ívelt pillákat lehet a keféjével varázsolni és nem potyog. Sokkal jobban bevált, mint egy-egy nagyobb nevű márka szempillaspirálja...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.