Catrice

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. július 20.

Lelőhely:   drogériák, online

Tökéletesen matt. Bársonyos textúra áttetsző végeredménnyel, mely egybeolvad a bőrrel és alkalmazkodik minden bőrszínhez. A púder ragyogó, mégis matt arcbőrt kölcsönöz. A négy árnyalat kölcsönhatása áttörő frissességet eredményez.

Tindelou

2019. június 27.

Ezt a púdert egy ajánlására vettem meg még anno, de nekem sehogy sem működött. Most újra elővettem, hogy elhasználom vagy kidobom, mert már nem mai darab.
A helyzet a következő nekem a 010 Luminous Light árnyalatban van meg, de elég sötét, illetve az a rózsaszín, barack színű foltocska az kb. a termék egy harmadát teszi ki, tehát ezt leginkább egy lightos pirositónak tudom használni. Ha megpróbálom kihagyni az említett barackos részt akkor meg inkább bronzosítónak tudnám használni. De púdernek önmagában sehogyse, max. egy világossal összekeverve.
Igyekszem környezettudatossan elhasználni az utolsó porszemig, hogy ne szennyezzem vele feleslegesen a környezetet, de ne sajnálja senki, ha nem sikerült beszereznie, szerintem nem véletlen hogy, már nem kapható.
Amúgy a Catrice a kedvenc drogériás márkám, de ez a púder nem lett a szívem csücske.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 27.

ladyfalcon

2018. június 2.

Tudja valaki, hol tudnám még beszerezni a terméket? Egy ideje nem használtam, a polcon állt, bár nagyon szerettem (2-3 alkalommal már újravettem), de pár hete újra használni kezdtem, és el fog fogyni előbb-utóbb, de semmilyen Catrice állványon nem találkoztam vele, se Rossmann webshopban, se pinkpandán. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

nkatika

2017. november 17.

Teljes áron sikerült végre beszereznem egyet, online, holott már polcokon nem található termék. Nekem alapvetően a színével van gond, nagyon sötét... Mivel nyáron sem változik a bőröm színe (SPF50), így roppant óvatosan, fehérre alapozott arcra tudom használni. Szerencsére találtam alternatívát, a márka 4 színből álló kompakt verziója nem ilyen erősen pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

Zsozs

2017. október 26.

Nyáron vettem akciósan 600-700 forintért. Az akkori, barnább színemhez tökéletesen passzolt, 100%-osan meg voltam vele elégedve. Jelenleg át kellett térnem egy világosabbra,mert ez kissé túlzónak tűnt (vagy kevesebb mennyiségben próbálom felrakni,vagy nyáron tuti elhasználom). Összességében nekem bejött. Újra venném, ha lehetne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Szép egységes végeredményt mutatott. Szerettem nagyon, valószínűleg újra is veszem, mert jól szuperált rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

lionshare

2017. július 27.

hatszázpárforintért vettem, annyiért elég jól szuperál, ver sok más púdert. Valóban egységesíti, frissebb hatást kölcsönöz a bőrnek, mattosít. Keveset kell felvenni az ecsetre. T vonalban nekem is átfényesedik, 3-4 óra múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

cigarettamacska

2017. július 18.

Mattítani mattít, viszont gyorsan átfényesedik a bőröm a T-vonalban. Azonban nagyon sokszor jártam úgy vele, hogy egyszerűen kiült az arcom bizonyos részein és mintha poros lett volna a fejem, hiába dolgoztam el rendesen. Illeszkedni szépen tudott a bőrszínemhez, viszont nem lett nagy szerelem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

sweetmedusa

2017. július 5.

Másodjára vettem újra, más púderre rá sem néztem. Nagyon bevált! Sajnos alapozóból is muszáj hulla fehéret használnom de ha ezt felviszem az alapozóra megszűnik a zombi fej és tényleg egészségesebb színt varázsol. Tartóssága átlagos, nekem ez is átfénylik, úgy ahogy minden más is, szóval emiatt nem vonok le pontot. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

rk98

2017. június 10.

tenyleg egeszseges kinezetet hoz, nem annyira mu mint az egyszinu puderek. viszont nekem nem tartos es 3-4 ora utan mar csillog az arcom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Fruzsi

2017. május 19.

Valóban nagyon egészséges kinézete van az arcomnak tőle. Világos, rózsaszínes árnyalatú a bőröm, hideg tónusú, tökéletesen illeszkedik hozzá. Csak korrektort használok alatta, azt tökéletesen fixálja, a helyén tartja egész nap, nem kopik le. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0