Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
500Ft-Catrice ICONails Gel Körömlakk
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: próbált, 10,5ml, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom
Catrice ProvoCatrice Silk Sense
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: csak swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén
AnnaR

2019. március 22.

Féláron vettem, az All that glitters is gold (54) árnyalatú van meg. Teljesen diszkrét, hétköznapi viselet (már amennyiben a csillogás valakit nem zavar). Tényleg gyorsan szárad, de hála isten, hogy gyorsan szárad... Nekem elég volt az egy réteg is, de ha az ember siet, felfér a kettő is :)
Viszont sajnos gyorsan kopik, fedőlakkal is hamar lejött/darabosra tört a lakk. Elhasználom de nem lett kedvenc

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

AppleMaple

2019. február 23.

Az 57 Make your polish a priority árnyalat van meg. Nagyon szép, piros szine van és a tartósságával is elégedett vagyok.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Lina14

2019. február 2.

a rosegold 11 go for gold! árnyalat van meg. nincs probléma a 2 kupakos rendszerrel, lehet vele szépen dolgozni, ecset vaskos, a kedvencem, egyréteges, mivel metál, csíkos amikor felviszem, de valahogy száradás közben kisimul. nyomdázni is klasszul lehet vele! sok szép árnyalat van, egy krémeset is kipróbálok majd, egyelőre imádom!!
update: egyre több színt veszek belőle, szép színekkel és textúrákkal jön ki a márka. Amit már kipróbáltam a 48as All's Well That Ends Pink, ami egy irizál, duokróm pink-lila, ami meglepetésemre teljesen fed egy rétegben és nem csíkoz' A többi majd jön ha kipróbáltam őket.
update 2: még a 47 dont judge a nail by its cover és a 10 rosywood hills is meg lett véve, és nagyon szeretem ezeket is

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Niki03

2019. január 31.

Egy mustár színű jött velem, hát két rétegben átlátszó, kell neki a 3, ami már nekem sok. Hamarabb is lepattogzik így, meg nincs is kedvem/időm ennyit várni a száradásra.

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

dorottya96

2019. január 12.

A színei nagyon szépek, a tartósságuk meg teljesen változó.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

A színei nagyon szépek, a tartósságuk meg teljesen változó.

arnika

2019. január 10.

Nagyon szépen és egyenletesen fednek, a színek jól pigmentáltak és még tartós is.

arnika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Vanesszaeszter

2019. január 10.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, gyönyörű színei vannak. Klassz a tartóssága, és két rétegben a fedése is. Illata eszméletlenül büdös:D de el lehet viselni, hiszen az összhatás nagyon szép. Ajánlom mindenkinek, hiszen drágább lakkokat is maga alá gyűr.

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Panka86

2018. december 30.

Olvasva mások véleményét, nem értem én miért tapasztalok ennyire mást. Catrice adventi kalendáriumban jutottam hozzá 4 darabhoz is. Pozitívum: nagyon strapabíró, nem csíkoz, jól terül, szuper a széles ecset. Negatívum: nagyon nem fed szépen. 3 réteg minimum kell. Lehet azért, mert két nagyon világos átnyalatot próbáltam, de én szeretek 2 rétegben lakkozni. Másik problémám, hogy én mindig valódi géllakkra használok körömlakkot, 2 hétig maga a géllakk, utána újabb 2 hétre rálakkozok a lenövés okán, és csak a sima lakkos 2 hét után géllakkozok újra. Nos pl az Avon gél hatású lakkja szépen feltölti a tövet, ez a gél hatású nem, élesen látszik az alatta lévő géllakk széle. Tetejében nem is mondanám olcsónak ezt a terméket, ennyiért már lehetek ilyen szőrszálhasogató.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Anett44

2018. december 29.

Én nem voltam megelégedve vele, pedig négy különböző színt is próbáltam, állandóan buborékos lett a körmömön a lakk, de lehet én lakkoztam rosszul vele.

Anett44
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

pjennii

2018. december 29.

Nekem az élénk piros, szinte vörös árnyalat van meg és nagyon szeretem. Tartósnak nem mondanám (bár lehet az is közrejátszik, hogy sokat nyúlkálok vízben), de nagyon szép fényes, egyáltalán nem csíkoz és egy rétegben is tökéletes fedést ad.

pjennii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.