Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Catrice ICONails Gel - Me Myself and my polishKörömlakk
Ár: 500 , Eladó: Szandilakkjai
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel: Budapest Zugló, Sashalom, Árkád/Pólus. Foxpost (aktuális áraknak megfelelően plusz költség)
Catrice ICONails Easy Peasy Green Squeezy Gel Körömlakk
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

ansc

2022. április 27.

A 92-es szín van meg belőle. A lábamat lakkozom csak vele mert a kezemen gél lakk van.
2 rétegben kell használni mindenképpen hogy szép legyen a fedés, számomra ez elfogadható én mindent kétszer szoktam kenni. A második rétegnél bőségesen kell az ecsetre venni az anyagból, hogy egyenletes felület jöjjön létre. Nekem ez kicsit furcsa volt, szerencsére nem folyt szét mindenfele.
Nagggyon gyorsan száradt!
A lábamon kb egyáltalán nem pattog le pedig gyakran viselek zárt cipőt (hokikori van a lábamon heti 4szer).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Nagggyon gyorsan száradt!

Edo88

2022. április 17.

Ki találta ki ezt a kupakot? Mi értelme van? 3 ilyen lakkot vettem egyszerre de tököm sem gondolta, hogy ez ilyen ramaty. Mindnek értelmezhetetlen a kupakja. Ha a fekete kocka borítás rajta van nem lehet tekerni, nem fordul el az üvegen, ha leveszem akkor ott egy valós kupak ami már funkcionál is. Na de akkor kérdem én mi a frásznak ennyi műanyag szemetet legyártani? Főleg, hogy használhatatlan? Eszem megáll. Ráadásul a lakk is pattog lefelé pedig semmit nem csináltam kb, csak beültem az autóba és mire elértem az úti célig már hol imitt-amott hiányzott belőle. Bosszantó. Ennél vannak olcsóbb lakkok de azok sem ilyen silányak. A pigmentáció is elég vicces, mert itt van hogy két réteg is alig fed és némelyik szín olyan mintha vízzel kenegetném a körmöm. Eszem megáll. Ezt a pazarlást. Szeretem a márkát de itt valami nagyon félre ment... Az itteni vélemények alapján legalább egy Rimmel minőségre számítottam ilyen áron, de meg sem közelíti sajnos. Pedig a színei tényleg bravúrosak.. lennének...hanem úgy nézne ki a kezemen felkenés után 1 órával, mint aki mosogatott egész nap. Biztos jó azoknak akik nem csinálnak nagyon semmit, de aki aktív életet és és két kezi munkát végez, keressen másik márkát ennyi pénzért. Kár érte, mert az inci is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

incifinci28

2022. március 22.

Ma vettem dm-ben kiárusításon 550ért a 104es szìnt. ez valami csodaszép pigmentált, fényes, jòl terül a körmön, ecset is pont jò, gyorsan szárad és kellemes illatos. Ha bírja 4 napig legközelebb megveszem egész árban is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

Bogika78

2022. március 19.

Vettem egyet, szerencsére akciósan. Csillogós-metálos rózsaszín, ami az üvegben karakteres színnek tűnt, ehhez
képest a körmömön két rétegben sem látszott jól, halvány-gyenguska volt, viszont csíkozott és nehezen száradt.
Bónusz, hogy az ecset a második használatnál kiesett a kupakból és beleragadt az üvegbe, úgyhogy nem is lehetett többé kihúzni, repült a kukába az egész :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

bogcsii

2022. január 21.

Szeretem! No91 Tűzpiros lakkom van, igaz lábam festem ki mert műkörmöm van és 2-3hetente kenem ki újra mert ugye látszik a lenövés! De nem pattog le addig semmi belőle pedig járok futni. Kipróbálok más szint is majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

ALettah

2021. november 28.

Az Olives and Wine szürkészöld árnyalata van meg, és az egyik legszuperebb lakk amit próbáltam! Könnyü felvinni, az ecset szépen teríti, pigmentált, szép fénye van, de àtlagos lakklemosóval könnyen leszedhető. Kár, hogy csak hétvégén lakkozhatok, melóba nem, így a tartósságáról nem tudok érdemben nyilatkozni...két napot biztos kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

Kiinga0510

2021. november 26.

Nagyon szeretem ezt a márkát. A körömlakkjai nagyon jó minőségűek. Elég sokáig bírják és nagyon hamar megszárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

K.B.Beatrix

2021. november 15.

Gyönyörű színek, könnyű felvinni, valóban tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

Gyönyörű színek, könnyű felvinni, valóban tartós.

Eniko95

2021. október 9.

A 83-as Orange Is The New Black árnyalat van meg, mert szerettem volna valami sárgát őszre. Hamar szárad, nem csíkoz, és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

mpanita91

2021. szeptember 28.

Előre leszögezem: béna vagyok a körömlakkozásban! Soha nem szoktam emiatt lakkozni... Ronda lesz és türelmem sincs hozzá.

VISZONT még sosem volt olyan igazán élén piros körömlakkom és vettem ebből a márkából egy no.98-es színűt, gondoltam megnézzük.
Meglepődtem.... könnyű felkenni, nem sűrű és nem is folyik le az ecsetről. Annyira erősen pigmentált, hogy egyszerűen nem csíkos... egy réteg is elég belőle és a végeredmény...csodálatos. Nem gondoltam, hogy valaha is képes leszek szépen kilakkozni a körmöm, eddig azt hittem én vagyok nagyon béna, de ezek szerint nem találtam eddig meg a megfelelő minőségű körömlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.