KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft/2db , Eladó: Dorottya93
Állapot: Nem használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Személy átvétel, vagy előre utalás után postázás(750ft postán maradó,ajánlott levél)
500Ft-ÚJ Catrice ICONails Gel Körömlakk
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: próbált, 10,5ml, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom

esztiby

2018. december 5.

Nagyon szeretem, gyorsan szárad, nagyon szépek a színei, és tartós is.

esztiby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Nagyon szeretem, gyorsan szárad, nagyon szépek a színei, és tartós is.

rozsaverocska

2018. november 12.

Catrice körömlakk mániás vagyok! Gyorsan szárad a sötétebb színek akár egy rétegben is szépen fednek, de a világosabbakból is elég max kettő. Nekem az ecsete is kedvenc.

rozsaverocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Puszita

2018. október 30.

Iszonyatosan jól el lett találva az összes Catrice gél hatású körömlakk. Olyan érzetet kelt, mintha most jöttem volna egy profi körmöstől :) Már egy rétegben is szépen fed, gyorsan szárad. A duo pakk nagyon jó ötlet volt, kár hogy mostanában nem találok sehol ilyet. Sok árnyalatot beszereztem, egyik sem volt csalódás :)

Puszita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

greti06

2018. október 23.

Imádom, 2 rétegben tökéletesen fed, szépek a színek, gyorsan szárad (szó szerint 1-2perc ) és 3napot pattogzás nélkül kibír rajtam. Az ár-érték aránya is nagyon jó.

greti06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Audrey80

2018. október 21.

Tényleg tartósabb, mint egy átlag lakk, de a pemzli ecset miatt meggondolom, hogy veszek-e még többet. A színek nagyon szépek, a felső kupak levehető, ez remek. Ha javítanának az ecseten, nem is gondolkoznék még több árnyalaton.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

pandamacko

2018. október 2.

Nagyooon jó kis lakk, annyira jól fog, nekem elég egy rétegben felkenni, úgy is tökéletes. Az ecset picit bumszli :( picit lehetne kisebb, de összességében nagyon jó minőség. A tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de majd frissítem a véleményt :)

pandamacko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Ritocska4real

2018. október 2.

A körmeim nagyjából papírvékonyságú katasztrófák, bármit csinálok velük, ráadásul egész nap ütöm a billentyűket, így a lakkok nagy része max. 1 napig marad fent. De nem ez! Az árához képest meglepően jó. Három napot is kibír, ha pedig a fedőlakkot is használom, akkor 5 napig is fent marad érintetlenül. Általában az tesz be neki, amikor elkezd nőni a köröm. Szóval, aki az enyémhez hasonló szörnyű körmökkel bír, még azok számára is van remény ezzel. :)

Ritocska4real
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Lina14

2018. szeptember 29.

a rosegold 11 go for gold! árnyalat van meg. nincs probléma a 2 kupakos rendszerrel, lehet vele szépen dolgozni, ecset vaskos, a kedvencem, egyréteges, mivel metál, csíkos amikor felviszem, de valahogy száradás közben kisimul. nyomdázni is klasszul lehet vele! sok szép árnyalat van, egy krémeset is kipróbálok majd, egyelőre imádom!!
update: egyre több színt veszek belőle, szép színekkel és textúrákkal jön ki a márka. Amit már kipróbáltam a 48as All's Well That Ends Pink, ami egy irizál, duokróm pink-lila, ami meglepetésemre teljesen fed egy rétegben és nem csíkoz' A többi majd jön ha kipróbáltam őket.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Nicolett022

2018. szeptember 9.

ez az első Catrice lakkom, így nem tudtam, mire számítsak, de szerencsére kellemesen csalódtam benne. Alap- és fedőlakkal tényleg simán kibírja az egy hetet, pedig mindent csinálok vele és az eddigi lakkjaimhoz képest nagyon gyorsan szárad, könnyű az ecsetével dolgozni.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

darling

2018. augusztus 31.

A 05 It's all about that red árnyalatot használtam eddig. A lábamon 2ès fèl hete hibátlan ( kèt rètegben, fedőlakkal), a kezemen egy rètegben, fedőlakkal 5 napja nagyon szèpen teljesìt, pedig nincs kìmèlve (mosogatás, házimunka minden mennyisègben)! Nagyon szuper termèk. Mèg beszereztem 3 másik árnyalatot, alig várom, hogy őket is kipròbáljam!!!

darling
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.