Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Dominika002

2024. április 19.

Tartós, nekem feketében van, ami eléggé látszik ha elkezd lepattogni, de ez a körömlakk napokig sértetlen marad. Nagyon szeretem a kis ecsetet is, jó a formája és könnyű felvinni vele a lakkot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 19.

FLili2

2024. január 26.

Nagyon tartrós nekem több színben is megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

Nagyon tartrós nekem több színben is megvan.

AlizPeter

2024. január 24.

Ebből a fajtából sok színem van jól fed, de azért kell a 2 réteg. 4-5 napig szépen bírja utánna kezd pattogni, nehezen szaradnak 1 óra hossza kell. De mindegyik szín szépen mutat a kormokon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

bence2010

2024. január 10.

Gyönyörű zöld színben vettem, lábon próbáltam, csak kétszeres kenésre fed, sokáig tart, nekem 2 hete van fent fedőlakk nélkül és sértetlen, Ajánlom mindenkinek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 10.

YvetteMarie

2023. december 12.

Ez az első gél lakkom. Azért választottam, mert a gyakori mosogatás miatt gyorsan lepattognak a körömlakkok a körmeimről. Ezzel a lakkal viszont 5 napig nagyon szépek a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 12.

alka003

2023. október 28.

125-ös számú Toffee Dreams árnyalatot vettem. Üvegében barnás árnyalatú. Felkenve narancssárgás. Barnásat szerettem volna.

Update:
147 Glitter N'Rosé árnyalatot vettem meg.
Üvegben halvány rózsaszínes, kisebb csillámokkal.
Felkenve szín nulla..mintha színtelen lakkban úszkálna pár csillám szemcse.
10 éves kislánynak simán jó. :)
Én tényleg több esélyt adtam a Catrice lakkoknak. De valami nagyon nem jó... majd szóljatok,ha új formula érkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 28.

Update:
147 Glitter N'Rosé árnyalatot vettem meg.
Üvegben halvány rózsaszínes, kisebb csillámokkal.
Felkenve szín nulla..mintha színtelen lakkban úszkálna pár csillám szemcse.
10 éves kislánynak simán jó. :)

lovereira

2023. május 29.

Nagyon megszerettem a Catrice lakkokat, nagy színválaszték, sima körömlakkhoz képest tartósnak mondható, szeretem az ecsetét is, könnyű használni. Már sok különböző szín tulajdonosa vagyok, eddig bevált mindegyik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 29.

Lina14

2023. május 18.

a rosegold 11 go for gold! árnyalat van meg. nincs probléma a 2 kupakos rendszerrel, lehet vele szépen dolgozni, ecset vaskos, a kedvencem, egyréteges, mivel metál, csíkos amikor felviszem, de valahogy száradás közben kisimul. nyomdázni is klasszul lehet vele! sok szép árnyalat van, egy krémeset is kipróbálok majd, egyelőre imádom!!
update: egyre több színt veszek belőle, szép színekkel és textúrákkal jön ki a márka. Amit már kipróbáltam a 48as All's Well That Ends Pink, ami egy irizál, duokróm pink-lila, ami meglepetésemre teljesen fed egy rétegben és nem csíkoz' A többi majd jön ha kipróbáltam őket.

update 2: még a 47 dont judge a nail by its cover és a 10 rosywood hills is meg lett véve, és nagyon szeretem ezeket is

update 3: egvettem a holos 59 keep me im cute árnyalatot is, ez inkabb egy vastagabb fedésű díszítőlakk, de nagyon szép és nem durva a felülete sem, mondjuk a leszedés nem egyszerű, de ez ilyen lakkokra általában igaz

Update 4: Megvettem a fekete 20 black to the routes árnyalatot is, ami egy 2 réteges fekete, nyomdázásra alkalmatlan, de szép ütemben szárad és egész tartós. Ezen felül még a 70 easy peasy greeny squeezy ( metál sötétzöld), 61 me myself and my polish ( csillámos királykék), 69 if not prple... then what? (csillámos padlizsán) és a 77 you're the rose i'll always take ( arany csillámok rózsás alapban) is nálam landolt. Ezek szintén több rétegesek, száradás továbbra is jó, fényesek, tartósak.
Mivel változó minőséget tapasztaltam, levonok egy csillagot. Érdemes utána olvasni a lakkoknak, mert nem mindegyik fed jól.

Update 5: A szín It's Up to you, New York egy nagyon szép rosegold. Egy rétegben fed és nem annyira vészes leszedni sem. Az utolsó amit eddig vettem, a 60asm Let me be your favorite szín. Egy rószíszínes gyöngyházfényű lakk, sajnos nekem túlságsan is gyöngyházas, nem annyira pink mint az üvegben. Egy rétegben nagyon áttetsző, kell belőle legalább 3 hogy valamennyire fedjen. Sajnos csíkoz is, így elajándékoztam.

Update 6 : Az egyik (azt hiszem) új szín az Esspressoly great egy igazi esspresso barna, remekül fed és nyomdázik is

Update 7: Megvettem a 125 és 129 árnyalatokat, meg vagok ezekkel is elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

Update 7: Megvettem a 125 és 129 árnyalatokat, meg vagok ezekkel is elégedve

jibjab

2023. március 30.

Elsősorban a lábkörmeimre használom, anyukám a láb- és kézkörmeire egyaránt. Színtől fögg, hogy 1 vagy 2 réteg kell belőle, általában 2. Nem gyorsan száradó, de ha nincs besűrűsödve, nem olyan sok a száradási ideje, tartóssága lábkörmön felőlakkal 2-3 hét, kézkörmön igénybevételtől függ, jó fedőlakkal 3-4 napot mindig bír, ha vigyáz az ember és mindig mosogatókesztyűben mosogat, akkor akár 6-7 napig se pattan meg, Sally Hansen fedőlakkal. Nagyon szép színekben van, mi már évek óta használjuk, legalább 15 félét próbáltunk, ez a leggyakrabban újravett lakkunk. Ár-érték arányban verhetetlen, főleg mert nem sűrűsödik be hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. március 30.

CandyShimmer

2023. március 15.

Egy korall színűt vettem, nagyon szép szín, de egyáltalán nem tartós, nincs gél lakk fénye, és 3 rétegbe is ronda csíkos. Borzalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)