Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 300 Ft , Eladó: Virág-os
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Budapesten IV. és XI. kerületben
Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

delux2001

2021. május 16.

Lassan, de begyűjtöm az összes színt, mindenegyik csodaszép. A legjobb lakkok, amiket eddig próbáltam. Egy vagy két rétegben elég felkenni őket és fedőlakk nélkül is kibír 1 hetet. Igaz mostanában nem sok házimunkét végeztem, de még mosogatás-takarítás mellett is nagyon tartós, csak egy-két helyen pattog le. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

Herzsofi

2021. május 15.

Egy rózsaszín metalosan csillogó színben van meg, már egy rétegben is úgy fed hogy a szám nyitva maradt. Azért kettőben fel szoktam vinni, és fedő lakkot meg néha alapot is teszek, gond nélkül kibír 1 másfél hetet ha nem piszkalom. Nagyon jó kis koromlakk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

rouge23

2021. május 14.

Nagyon szépen fénylik és nagyon tartós, két rétegben felkenve a megfelelő fedőlakkal szerintem kibír simán másfél-két hetet is, de tény és való, hogy nem szoktam mosogatni. Örök kedvenc körömlakk, mindig ezt használom ha nincsen épp műkörmöm, még nem találkoztam ennél jobban pedig már próbáltam drágábbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Emma23

2021. április 26.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat. Elég szép a szín választék és nem kopik le hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

katalin89

2021. április 22.

Kíváncsiságból vettem néhány Catrice körömlakkot, mert mostanában elég nehezen találok oylant, ami tartósabb is. Nekem a 88-as szín van meg, 2 rétegben szoktam felkenni, de használom az alap/fedőlakkot is vele, valamint a márka "More Than Nude" kollekciójából a '10'-es árnyalatot, amit általában arra használok, hogy világosítsam egy kicsit a 88-as színét. Általában viszonylag hamar kezd lepattogni más márkák körömlakkja, de ez 4-5 napot is jól bírja, szóval nagyon elégedett vagyok vele. Még biztosan beszerzek néhány árnyalatot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Dorci94

2021. április 13.

Jó ideje nem használtam körömlakkot, mert műkörmök volt. Most viszont pihentetem picit (erősítés végett) és már untam a natúr körmöm látványát. Így kipróbáltam őt. Nagyon bevált! Nem tudom lehúzni , mint a celluxot (ami bizonyos termékeknél előfordult már), tartós és szép a fedése 2 rétegben. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

wendy99

2021. április 11.

Nem fed rendesen, csíkokat hagyott mikor felkentem, hezen szárad és könnyen lekopik. Csalódás volt. Maradok a rimmel lakkjainál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

gigiszekely

2021. április 9.

99-es árnyalat.
Számomra nehéz vele dolgozni és lassan szárad. A színek szépek, az ára is jó. Tartóssága nagyon jó! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

99-es árnyalat.

purplekiwi

2021. április 8.

A Catrice körömlakkok az egyik legjobb körömlakkok. Maximálisan elégedett vagyok velük, nagyon szépek a színek ,tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

hjuditcrema

2021. március 30.

Régóta csakis géllakkot használok, de ez a márka visszahozta a hitem a hagyományos körömlakkok iránt.:) 88 és a 73-as árnyalatban vásároltam meg, nagyon olcsó és meglepően jó minőségű. Tényleg kibír 4-5 napot hiba nélkül (egy réteg+fedőlakk)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 30.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.