Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 500 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Catrice ICONails Gel Körömlakk 57-es és 84-es
Ár: 800.-/2 db. , Eladó: fagas
Állapot: 1x próbáltak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

Bettu

2020. június 19.

A 91-es szín van meg. Tetszik, szép nyárias. Lábamra használom. Szép fényes, folyós állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

nikolett93

2020. június 18.

Próbáltam magában és alaplakkra is, egy rétegben és kettőben is, de nem fed szépen. Nem szoktam lepontozni, de ez borzasztó. Nagyon csíkos a végeredmény. 93-as árnyalat van nekem, lehet a többi szín szebben mutat, csak ezért kap plusz 1 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

lenizsu

2020. június 14.

76 Do It, With Lavander árnyalatban vásároltam meg egy vegán formulát. Szeretem a Catrice széles körömlakkos ecseteit, ehhez is olyat terveztek. Könnyű használni. Gyorsan szárad. Alap- és fedőlakkal egy hétig simán fennmarad. A szaga sem túl szúrós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

jazsa

2020. június 12.

Nagyon jól bírja, szép színe van. Megérte megvenni és az INCIje is szép. Tuti, hogy más színeket is ki fogok próbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

nreka

2020. május 21.

Nagyon elégedett vagyok vele. Egy barackos/narancsos árnyalatot vettem és nagyon tartós. Fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Thunderstorm

2020. május 15.

A 71-es Kinda Lilac You árnyalat van meg, már a boltban rögtön beleszerettem a színbe, feltéve pedig alig bírom megállni, hogy ne nézegessem folyton a körmeimet, annyira szép a színe. Érdekes, hogy természetes fényben kékes-lilás "fénye" van, mesterséges világításnál pedig inkább rózsaszínes (mindkettő szép egyébként.) A száradási idő nem a legkevesebb, de nem vészes, az ecset egész jó, bár a lovely ecsetje jobban tetszik, de ez sem rossz. Ez még csak az első nap, szóval majd kiderül, meddig bírja. Remélem jó pár napig. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

zori

2020. május 9.

Jelenleg nagy kedvencem, pedig nagyon rá voltam állva a miss sporty lakkokra. (Abból egy neon zöldet vettem de szerintem "gyári hibás" mert alig tudtam kenni, össze volt állva.
Aztán lassan rájöttem, hogy Catrice ha nem is ad igazi gél hatást de nagyon könnyű felkenni, szépen szárad és 2-3 éves menta és szürke ugyanolyan állagúak mint amikor megvettem. Most legutóbb sárga árnyalat moyra matt fedőlakkjával 7 nap alatt semmit nem kopott, csak meguntam és lemostam amúgy szerintem simán bírta volna még. Biztosan szerzek még be színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

Bellita

2020. április 12.

Nem olyan rég vettem meg a Müllerben a 71-es színárnyalatot (kinda lilac you). Van olyan fényviszony ahol rózsaszínes- lilás árnyalata van.
Amúgy inkább világos színű levendulás lila árnyalata van. Nekem a színe nagyon tetszik, könnyen feltudtam kenni és viszonylag hamar megszáradt ( kb 20 perc) Tartósságát tekintve még csak a 2. nap van fent de még nem kopott belőle semennyit. Eddig nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Sziporka88

2020. április 2.

Ez a kedvenc lakkom. Több színem is van belőle. keskeny ecsetét könnyű használni. Tartós és jól fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Black Fairy

2020. február 22.

Vettem egyet, mert akciós volt.
A fedése szép egyenletes, a használata kényelmes, két-három réteg kell, hogy a körmeim vége se látszódjon át.
A száradási ideje nagyon lassú, így párna lenyomatos lett - amit elég erős túlzásnak érzek, tekintve,hogy 4 órával alvás előtt festettem, és körömlakkszárító cseppet használtam (és soha nem járok így).
De ami miatt lepontozom: másnap délutánra lepattogott a vége...úgy, hogy nem takarítottam, nem mosogattam, nem feszegettem le kupakot semmiről...szép, szép, de nincs időm minden nap körmöt lakkozni...xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Vettem egyet, mert akciós volt.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.