Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 1 alkalommal probalt, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen bp vagy posta,fox
400 Ft Catrice ICONails Gel Körömlakk
Ár: 400 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest - Kálvin tér, Corvin, Allee, fizetés: személyes átvétel, vagy a vevő terhére Foxpost is lehetséges(690Ft)
babee28

2020. január 10.

Sajnos az én körmömről hamar lekopik minden lakk, ez is csak 3 napot bírt. Talán nem a termék hibája. Szép fénye és jó ecsete miatt nem pontozom le nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

vtzsofi

2020. január 4.

Sokat lakkozok, de biztosan állítom, ennek a lakknak van a legjobb ecsete az általam próbált rengeteg termék közül. Prímán kezelhető kis lakk, amúgy is imádom az összes Catrice terméket.

A színek szép árnyalatúak, nem amolyan óvodás játékszer érzetűek, két rétegben kiválóan fednek.

A tartósságát nem tudom megítélni, mert a fedőlakkom (ami más márka) talán egy atomtámadást is túlélne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Mancus7

2020. január 2.

Sok színe megvan, gyorsan szárad, és tényleg olyan 2 rétegben felkenve, mintha géllakkoztam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

aalexaa

(!)
2019. december 17.

Tesztelésre nyertem a Catrice nyereményjátékán. Egy gyönyörű piros színt küldtek, ami miatt elsőre nem voltam túl boldog, de azóta ez megváltozott:D Ez a leggyönyörűbb piros színű lakk, ezer évvel ezelőtt volt egy ilyen színű NYC lakkom, azóta is kerestem ezt az árnyalatot, egyszerűen csodaszép. A fényességéről nem tudok mit mondani, mivel fedőlakkot is kentem rá. Hat napja van a körmömön, naponta 2x-3x mosogatok, hajat mostam, takarítottam, kézzel mostam és ugyan a körömvégeken picit megkopott, de sehol nem pattant le (bár ez részben a fedőlakk érdeme). Jól pigmentált, egy rétegben sem csíkos vagy foltos, az ecsetével könnyű bánni. Összességében nagyon jó kis lakk ez, és bár az ára kicsit túlmegy azon a lélektani határon, amit én körömlakkért ki szeretek adni, a pozitív tulajdonságai és a nagy kiszerelés miatt esélyes, hogy beruházok egy-két alapszínbe (úgyis elfogyott a fekete lakkom:D)

Update: azóta kaptam ajándékba a férjemtől két árnyalatot (70 Easy Peasy Green Squeezy, 48 All's Well That Ends Pink), és a Catrice adventi kalendáriumból is hozzájutottam két színhez (Brown collection 04 Unmistakable style, 54 All that glitters is gold). Továbbra is az egyik legjobb minőségű lakknak tartom a piacon, egy rétegben is szépen fed, nem csíkoz, nagyon tartós és sokáig elég. A fent említett pirosnak már a végén járok, de még mindig nem sűrűsödött be. Megérik az árukat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Lina14

2019. november 17.

a rosegold 11 go for gold! árnyalat van meg. nincs probléma a 2 kupakos rendszerrel, lehet vele szépen dolgozni, ecset vaskos, a kedvencem, egyréteges, mivel metál, csíkos amikor felviszem, de valahogy száradás közben kisimul. nyomdázni is klasszul lehet vele! sok szép árnyalat van, egy krémeset is kipróbálok majd, egyelőre imádom!!
update: egyre több színt veszek belőle, szép színekkel és textúrákkal jön ki a márka. Amit már kipróbáltam a 48as All's Well That Ends Pink, ami egy irizál, duokróm pink-lila, ami meglepetésemre teljesen fed egy rétegben és nem csíkoz' A többi majd jön ha kipróbáltam őket.
update 2: még a 47 dont judge a nail by its cover és a 10 rosywood hills is meg lett véve, és nagyon szeretem ezeket is
update 3: egvettem a holos 59 keep me im cute árnyalatot is, ez inkabb egy vastagabb fedésű díszítőlakk, de nagyon szép és nem durva a felülete sem, mondjuk a leszedés nem egyszerű, de ez ilyen lakkokra általában igaz
Update 4: Megvettem a fekete 20 black to the routes árnyalatot is, ami egy 2 réteges fekete, nyomdázásra alkalmatlan, de szép ütemben szárad és egész tartós. Ezen felül még a 70 easy peasy greeny squeezy ( metál sötétzöld), 61 me myself and my polish ( csillámos királykék), 69 if not prple... then what? (csillámos padlizsán) és a 77 you're the rose i'll always take ( arany csillámok rózsás alapban) is nálam landolt. Ezek szintén több rétegesek, száradás továbbra is jó, fényesek, tartósak.
Mivel változó minőséget tapasztaltam, levonok egy csillagot. Érdemes utána olvasni a lakkoknak, mert nem mindegyik fed jól.
Update 5: A szín It's Up to you, New York egy nagyon szép rosegold. Egy rétegben fed és nem annyira vészes leszedni sem. Az utolsó amit eddig vettem, a 60asm Let me be your favorite szín. Egy rószíszínes gyöngyházfényű lakk, sajnos nekem túlságsan is gyöngyházas, nem annyira pink mint az üvegben. Egy rétegben nagyon áttetsző, kell belőle legalább 3 hogy valamennyire fedjen. Sajnos csíkoz is, így elajándékoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Wr.

2019. november 10.

Két árnyalatok is van belőle, egy ezüst és egy bordó. Nekem elemi tehetségek van a körömlakkok leverésére, mégis ez közel egy hetig is vállalható. 2 rétegben használom és rá a Rimmel gél fedőlakkja és így tartósabb mint bármelyik drogériás lakk.

Hátránya, hogy nagyon folyékony a lakk, így volt, hogy lecsöpögott nekem. Összességében ajánlom és biztos veszek még belőle színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Ciklon3

2019. október 18.

Up.: Csillámos sárgát is megvettem, kipróbálni. Iszonyat lassan száradt, kb 30-40perc/réteg. 3. réteget nem mertem kenni, inkább pirossal nyomdáztam rá, hogy ne legyen olyan "átlátszó". A szín egyébként szép, csak nem gondolom, hogy 2-3 órát tudnak várni az emberek egy lakk-száradásra.

Narancsos színt vettem meg belőle tavaly. Egyszer próbáltam ki, fél óra alatt sem száradt meg az első réteg, ami egyébként csíkos volt. Kentem egy másodikat is. 2 órát ültem vele , aztán -mivel nem száradt meg ,- fogtam és lemostam. A 3* a szép szín kapja. Körömlakkozásra nem alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Zsanita

2019. szeptember 1.

Nagyon szépen fed és tényleg olyan, mintha gél lakkal dolgozna az ember. Jó erős színei vannak, az első réteg is már teljes fedést ad, de kettőtől az igazi. Szuper gyorsan szárad és kényelmes az ecsettel dolgozni. Új kedvenc lett ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Pajzs

2019. augusztus 26.

Két árnyalatom van ebből a lakkból:
All Roads Lead To The Ocean: mély éjkék pici kék csillámokkal. Az első réteg nagyon foltos, ilyenkor lilának tűnik a lakk, de a másodikkal ki lehet egyenlíteni. Az állaga ennek a lakknak sűrű, kicsit nehéz teríteni. Ez kicsit lassan szárad, tovább marad ragacsos, de még a tűrhető időn belül van. Alap- és fedőlakkal sem szokta bírni a három napot, amíg általában fent hagyok egy lakkot. A színe nagyon tetszik.
Me, Myself And My Polish: tengerkék. Ebben is vannak apró csillámok. Ez sokkal könnyebben és szebben terül, mint az All Roads Lead To The Ocean, és fényesebb, tartósabb is, gyorsan szárad.
Egyiknél sem csíkos a végeredmény. Az ecsetük lekerekített, széles és kicsit keményebb. Az üvegen lévő kupak levehető, ezalatt bújik meg egy kis, bordázott kupak, ilyet eddig csak luxusmárkás lakkoknál láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Két árnyalatom van ebből a lakkból:

Asianlover

2019. augusztus 13.

77-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Iszonyú tartós (mondjuk, mivel csillámos, ez azért elvárható, tapasztalataim szerint az ilyen lakkokat lerobbantani sem lehet), gyönyörű szín, kedvező ár. Az ecset kényelmes, vékonyan felvihető. Nekem 4 réteg kellett, mivel ez egy átlátszós árnyalat, 1-2 rétegben inkább csak fedőlakknak használnám. Imádom az aranyló-lazacos-lilás árnyalatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.